Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lupa

LIcytacje komornicze

Polecane posty

Witam! Mam pytanie do tych którzy sie na tym znają. Ostatnio spotkałam się z ciekawą ofertą komornika dot. sprzedaży nieruchomości. Chciałabym ją kupić. Jednak nie do konca wiem jak to zrobić? Jak wygląda taka licytacja? Wiem ze trzeba osobiście wstawić sie z dowoedem tozsamości we wskazanym miejscu i wnieść wadium 10%. Czy kiedy nie wygram licytacji wadium te bedzie zwrócone? Najlepiej jest wynając w tej sytuacji pełnomocnika. Ile kosztowało by opłacenie jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadium
zawsze jest zwracane po licytacji ale jesli wygrasz zostaje zaliczone na poczet sumy ktora wylicytowalas potem sa warunki na jakich zaplacisz reszte kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) dziekuję bardzo za odpowiedz. a kto ma pojecie co do reszty? tzn ile kosztuje pelnomocnik, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Wadium jest zwracane po licytacji. Ale wydaje mi się, że bezpieczniej będzie, jeśli skonsultujesz się po prostu z prawnikiem. Porady prawne z forum, są tak na prawdę trochę niesprecyzowane. Poza tym, w umowie przedwstępnej możesz się dowiedzieć, że wadium nie będzie zwrócone - i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francek
pełnomocnik minimum 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×