Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurierka

KTÓRY KURIER NAJLEPSZY I NAJTAŃSZY? PRZESYŁKA

Polecane posty

Gość sebok534
Nie wiem w sumie kogo by tu polecić. Do tej pory zdarzyło mi się raz nadawać coś kurierem i była to firma Speed Pack z www.speedpack.com.pl . W sumie to nie mam do nich zastrzeżeń. Także może tutaj spróbuj. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysyłam Taniej. jeżeli chodzi o brokerów kurierskich to tutaj wybór jest więcej niż oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrego kuriera, to uważam, że wybranie Wysyłam Taniej nie będzie takim głupim pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równygość
Ja ostatnimi czasy jestem zafascynowany jakością usługi http://pewnapaczka.pl/ Indywidualne ofert+ tani koszt to zdecydowanie ich znak rozpoznawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałem najtaniej paletę EURO ze wszystkich kurierów właśnie dzięki www.e-palety.com. Mają najniższe ceny na rynku i żadnych ukrytych opłat drogowych czy paliwowych! Polecam ich z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysyłam Taniej. Jak dla mnie to najlepszy broker kurierski w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys korzystałamz dhla i dpd i zawariowałam, oni sa po prostu czasami tak niekompetentni, gubia paczki nie dowoza na czas, i dlatego teraz korzsystam z ich uslug www.pol-art.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysyłam Taniej. ODpowiedź na to pytanie jest dośc oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaila
Widzę, że masa osób poleca wysylamtaniej pl i mają rację. To jest pośrednik, a posiada zdecydowanie tańsze uslugi niż tradycyjny kurier. Wysyłam z nimi bardzo często paczki zagraniczne i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenosława
Najlepszy i najtańszy? Zdecydowanie wysylamtaniej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podana tutaj firma brokerska Wysyłam Taniej, rzeczywiście oferuje usługi wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie na temat ale nie polecam k-ex , wczoraj awanturował się u mnie kurier na klatce bo on nie ma wydać 20 zł bo ich firma nie wydaje reszty , chamstwo dar ryja chciał mnie porobic na 2 dychy powiedziałam ze ma sobie w dooooope wsadzic tą paczke bo ja takiego napiwku patologiii nie dam , paczka za pobraniem nie wydał mi jej bo nie miałam odliczonych wraca juz do sklepu , sklep próbował interweniowac nic nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysyłam taniej to nachalny spam , masz ludzi za głupich robicie sobie antyreklame cepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepszym kurierem jest Wysyłam Taniej. Osobiście polecam wam tego kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danmacpl
Wysłałem najtaniej paletę EURO ze wszystkich kurierów właśnie dzięki www.e-palety.com. Mają najniższe ceny na rynku i żadnych ukrytych opłat drogowych czy paliwowych! Polecam ich z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremiss
Warto współpracować z https://globport.com bo ma wiele punktów w całym kraju, co gwarantuje krótki czas dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedźcie mnie ile kosztuje wysyłka w wysyłam taniej z Polski do Berlina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiowska
Cena wysyłki zależy od gramatury paczki, ale to będzie mniej więcej od 60 zł w górę. Ja Ci powiem, że dość często z nimi wysyłam za granicę, bo przede wszystkim paczki dochodzą bardzo szybko. Kiedyś miałam straszne problemy z siódemką, a tu chwila moment i druga strona daje znać, że już paczkę ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortadela70
Od kilku tygodni korzystam z usług wysylamtaniej pl i mogę tutaj polecić tą firmę. Naprawdę sprawnie działa. W głównej mierze wysyłam paczki do Niemiec i Czech, bardzo szybko dochodzą z tym kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazywnowy19
Sprawdzilem tego wysylamtaniej pl bo w szoku byłem ile osób tą firmę poleca. Spróbowałem z paczką do Czech i wow! Pełna profeska, szybka dostawa, cenowo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CYT: gość 2014.10.26 Powiedźcie mnie ile kosztuje wysyłka w wysyłam taniej z Polski do Berlina? Sprawdź sobie przez clicktrans cenę - jak wstawisz przesyłkę to ci podadzą za ile to dostarczą - ja ostatnio tak spr jak chciałam paczke do Irlandii wysłać - bardzo szybko dostaje sie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelelotka
Ja od dawna korzystam z Safe Paka. Wszystko bardzo szybko, profesjonalnie i tanio. Współpracują z UPS, Fedexem i DPD, więć o przesyłkę nie ma co się martwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annto
ja ostatnio korzystałam z usług speedpack.com, i generalnie nie mam żandych zastrzerzeń. Spróbuj, moze Tobie też bedzie odpowiadał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baqurliu
Ja bardzo sobie cenię Safepaka. To firma pośrednicząca, więc mają lepsze ceny od firm kurierskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbudowaną ofertę ma http://www.quriers.pl/ realizują przesyłki także na terenie Europy, ceny mają dość atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy, tani to speed pack. Są skuteczni, zawsze na czas - dla mnie to jest najważniejsze, i ceny mają spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellllena
A takie wielkie paki o niestandardowych wymiarach za pośrednictwem kogo wysyłacie? Bo mi już dwóch kurierów odmówiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur8999
Takie niestandardowe paczki możesz nadać przez portal http://www.wysylajtaniej.pl/ Tylko tam musisz wybrać kuriera ups, bo kex takich wielkich nie obsługuje. Zresztą na stronce sobie wszystko dokładnie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellllena
o dziękuję za namiar. Sprawdzałam cennik i nawet nie wyszło mi tak drogo! Obawiałam się, że za taką wielką pakę o wiele więcej zapłacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstujulka
Ja miałam problem przy przeprowadzce do Anglii...niby dziewczyny mi mówiły żeby ciuchy popakować w pudła i wysłać pocztą, ale ja chciałam żeby były na miejscu w przeciągu paru dni, w sensie no nie chciałam czekać. W necie znalazłam sobie ofertę eurospedycji no i poszło gładko, ciuchy przyjechały na miejsce jeszcze przede mną;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×