Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

---LG KG 800 Chocolate PROSZĘ O OPINIE---------

Polecane posty

Gość ihaha

ZAMIERZAM KUPIC- FAJNY JEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soksii
bardzo bardzo:) ja uzywam od sierpnia i jestem bardzo zadowolona fajny telefoik i ma wszystko czego potrzebuje od telefonu dostałam do niego karte pamieci, słuchwaki i kabelek do kompa, telefon jak najbardziej funcjonalny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina34
kupiłam taki mojej młodszej siostrz bo ona lubi taki wybajerzone telefoniki, zadowolona jest:) wiesz klawiaturka dotykowa, full mp3 i takie tam inne fajne gadzety:) polecam zwolennikom 3G :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
No to super, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Czy to znaczy, ze można do niego włożyć kartę pamieci? Bo myślałam, ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimo
Ponoć przez ten ekran dotykowy rozłącza się rozmowy policzkiem :) Tak mówił facet z Play'a. Mówił, że ten telefon nie jest za dobry (chociaz mieli go w swojej ofercie) i to jest chyba prawda bo bardzo szybko staniał, i Play go szybko wyprzedał (był za 1zł pzy abonamenice 30zł!) a teraz też jest bodajże w Erze?Plusie? za złotówkę. Ale ja bym się tym nie kierowała!! Mojego chłopaka siostra miała ten telefon i nie narzekała, poza tym ma kolorowe literki :D (wiem, ze to bardzo ważne) i jest ładny i łałdnie się nazywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyvba kazdy LG ma
kolowe literki (przynajmniej z tych nowszych) Wydaje mi sie ze niska cena swiadczy o marnej ajkosci :/ Ladnie sie prezentuje ten telefon,a le klawiatura dotykowa podobno b szybko sie psuje. Bateria slabo trzyma no i wiesza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze nie miałam osobiście jako takiej styczności z Czekoladką. Moja kumpela z klasy go ma i muszę przyznać, że ładnie się prezentuje. ;] Znalazłam na jakiejś stronce takie oceny o Czekoladce: Ocena Jakość wykonania 3.64 Parametry 3.73 Bateria 2.55 Wyświetlacz 4.00 Cena/Jakość 3.09 OGÓLNA 3.40 Jeżeli komuś odpowiada, to może kupić, bo telefon rzeczywiście jest tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarlota de la susetita milago
fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajgonkaaaaa
nie polecam!!!! badziew jakich malo!!! te dotykowe klawisze nie spelniaja swojej roli. za mocno przylozysz do policzka odrazu zie rozalcza!!!! nawet ladnie nie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×