Gość meggg34 Napisano Listopad 10, 2007 mam sims2 wgrane i chciałam dograć simsy podróze i niby idzie ale pokazuje isę okienko że mam włożyć 4 płytę cd sims2 wkładam i nic:( Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach