Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katiiiaaa

pomozcie - jaki krem - cera wrazliwa, pomozcie prosze...!!!

Polecane posty

Gość gość
paraben do wpisu powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam cerę wrażliwą i suchą do tego. Testowałam wiele kremów i ostatnio używam nawilżającego Toleriane Ultra, do cery wrażliwej. Naprawdę super się wchłania i nie wywołuje żadnych podrażnień i do tego łagodzi podrażnienia i redukuje uczucie dyskomfortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam wrażliwą cerę i nano one jest jednym z niewielu kremów, które mnie nie podrażniają i nie zapychają. Używam go od miesiąca, ale zostanie ze mną na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś tez pomyslec o Toleriane Ultra od La Roche-Posay. Przy mojej wrazliwej i delikatnej cerze sprawdził się on naprawdę doskonale. Takze spokojnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nureczka
ja też ostatnio kupiłam krem La Roche Posay ze względu na moją bardzo wrażliwą i alergiczną cerę, po nałożeniu kremu od razu czję ulgę, niweluje też zniszczony naskórek także jestem bardzo zadowolona z jego efektów działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzannaSaS
U mnie sprawdza się krem Eloderm mam cerę wrażliwą i skłonna do przesuszania, krem z tej serii nawilża, łagodzi podrażnienia i regeneruje. Jest przeznaczony do skóry wrażliwej i z AZS u mnie się sprawdza bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tak, jesli chodzi o wszelkie balsamy do ciała to polecam La Roche-Posay Lipikar Lait. Według mnie zdecydowany numer jeden i jesli macie wrażliwą i delikatną skóre to ten bedzie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie cera poprawiła (suche strefy, strefy tłuste, zaskórniki) jak sie przerzuciłam na olejki do pielęgnacji, moze dlatego że są naturalnymi produktami, polecam szczególnie taki wielofunkcyjny z annabelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martysia3er
jak do skóry wrażliwej to tylko Whamisa! ich kremy nawilżają i regenerują skórę, a że są z naturalnych składników to nie ma obaw że cię podrażnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę do cery wrażliwej polecić super kosmetyki z firmy Atopis, długo szukałam czegoś odpowiedniego bo też mam właśnie taki problem ale odkąd ich używam to skóra nie jest już taka podrażniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

seria Atopis z Novaclear ma świetny krem 🙂 bardzo delikatny i super nawilżający 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Masz tutaj e-naturalne.pl/pl/c/Produkty-wedlug-rodzaju-cery/137 kremy z kwasami wykorzystywanymi normalnie w salonach medycyny estetycznej i można oszczędzić na bardziej zaawansowanych terapiach. Zaczęłam też dzięki nim kombinować z własnymi kosmetykami. Ogólnie robię tak, że jakieś dodatkowe witaminy mieszam z normalnym kosmetykiem i faktycznie zauważalna różnica. Najczęściej dodaję witaminę A, bo raczej z niczym nie posiada konfliktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×