Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

Policja zabrała mi dowód rejestracyjny....mam pytanie

Polecane posty

Wczoraj Policja zabrała mi dowód pojazdu, bo nie miałam zrobionego przeglądu technicznego-zapomniałam o nim na śmierć! W związku z tym mam do was pytanie-jakie są koszty przeglądu technicznego i czy za odzyskanie dowodu też bede musiała płacić. Dodam, że dowód mam odebrać w starostwie u nas w mieście-i nie wiem czy za to też coś bede musiałą płącić czy nie. Szlak by to trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nic nie będziesz płacić ,jesli Policja jak ciebie kontrolowała nie dała ci mandatu ,to nic nie będziesz płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam kwitek z którym musze sie stawić w starostwie po odbiór karty pojazdu- a chcieli mi dać 500 zł ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka przumulona
Ty a kafeteria to warsztat samochodowy czy jak? Idz di mechanika i sie spytaj kupo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło stówki, pisałam w drugim temacie a swoją drogą to ciekawe ile ich jeszcze założysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka przumulona
pewnie kretynka mysli, że przeglad polega na zakladnau nowych tematow na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz odpowiadać na moje tematy. Przez takich jak ty to forum coraz bardziej sie stacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora nie przejmuj sie głąbami. Z tego co kojarze mój ojciec zapłacił ostatnio coś koło 50-70 zł za przegląd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka przumulona
samo sie pisze jak patrze na podobne debilizmy. nie prosciej zadzwonic do jakiegis warsztatu a nie nie p[ierdoly opowiadac? a staczas sie ty i ta druga kretynka, co ma ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena jest zależna od paru czynników np. tego czy masz butle gaz. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio 170 zł płaciłam więc nie pisz ile zapłaci bo nawet nie wiesz jakie ma auto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka przumulona
ona sama nie wie jakie ma auto, dobrze, ze wie, ze je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka przumulona
a po ktorej stonie ms kierownice i trudniejsze - silnik ma z przodu czy z tylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztuje ok 100
o ile nie znajdą czegoś, co trzeba zmienić. Np zdarte opony, źle ustawione światła, układ wydechowy. Za naprawę trzeba zapłacić zanim dostaniesz papier, że samochód dopuszczony do ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleIdiociTuSiedzą
idiotka ale z ciebie łajza. Masz jakiś problem to idź do terapeuty a nie dowartościowuj sie na forum!Jezu jak mnie tu tacy ludzie denerwują. Dziewczyna ma prawo sie zapytać prawda? Jest tu wiele idiotycznych topikó na których jakoś sie wypowiadają,a ten top jest jak najbardziej na miejscu- przecież to kafeteria więc kobiety moga pytać o co chcą- a skoro juz tu jesteśmy to jeśli wiemy coś w temacie to można pomóc. Według mnie przegląd to wydatek rzędu 100 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka przumulona
powiedział co wiedział wypierdek mamuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOOGLE NIEE GRYZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w błoto?? kobieto.... przegląd trzeba robić raz do roku, nieważne czy by cię zatrzymali czy nie przegląd i tak trzeba zrobić. w błoto.... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztuje ok 100
Jak to w błoto. Przecież to obowiązek każdego posiadacza samochodu. O ubezpieczeniu OC też mówisz że w błoto? Przecież bez tego nie da się jeździć. Musisz to zrobić i tyle. A na tej kartce z policji możesz co najwyżej chyba tydzień jeździć bez dowodu. Potem możesz mieć jeszcze większe kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avaa
badanie techniczne kosztuje 100 zł jest na to odgórnie ustalony cennik. mozna więcej zapłacić, jeżeli stweirdzą, ze jakąś tam zarówkę wymienia lub coś tam. lub jeżeli będzie trzeba dać "w łapę" za przepuszczenie auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko płace na czas-przeglądy robiła zawsze moja mama niestety teraz nie mam jej w Polsce, a ja nie zajrzałam do dowodu że brak pieczątki...mój błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak dokładnie mam tydzień czasu na zrobienie przeglądu..więc dziś po pracy raz dwa do stacji kontroli pojazdów! :D Dziękuje jeszcze raz za wszystkie opinie..mam nadzieje że mnie nie zaskczą jakąś kosmiczną sumą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×