Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratujcie

Nebulizator

Polecane posty

Gość ratujcie

Szukam opini na temat tego uzadzenia.Planuje kupic aby robić dziecku inhalacje w razie potrzeby ale zależy mi też aby nawilżał powietrze i żeby mozna było np wlać olejek i robic aromaterapie na całe mieszkanie.Niewiem czy maja one taka funkcje.mam nadzieje ,że w miare logicznie to napisała.Nie chce kupowac nawilżacza i inhalatora tylko uzadzenie które ma te obie funkcje.może któreś z was może cos polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam silwestra i jestem zadowolona robie inhelacje moim dziewczynomjak choruja i sie sprawdza ale daje malo pary i jest dosc duzy a kosztował 200 badz 300 zl nie pamietam dokladnie ale polecam ultradzwiekowy jest maly poreczny nie dziala glosno idaje duzo pary a one raczej nie nawilzaja powietrza w domu lepiej powiesic mokre ubrania na kaloryferach albo kupic zwilzacze powietrza na kaloryfery sa tanie,tylko musisz pilnowac by okno bylo czasem rozszczelnione bo wilgoc rzuca sie na sciany,ale polecam kazdej mamie ja juz przy malym katarku zapobiega splywaniu wydzieliny i rozwijaniu sie choroby a koszt jednorazowy a i moj ma maseczke na dziecieca buzie w sklepie medycznym sie dowiedz bo w aptekachdrozsze nawer o 20 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujcie
Dziękuje Ci,ale mi zalezy tez na funkcji nawilzacza bo moge wtedy w nocy rozpylac np olbas na katar.......tylko niewiem czy te wszystkie funkcje ma to uzadzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnieraczej nieale jak sie uprzesz to i ten możesz na noc nastawic!!ale zazwyczaj takie urzadzenia sa jednofunkcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_tata121
dokładnie tak - ciężko znaleźć cos 2w1 a jak juz to nie jest skuteczne ani 1 ani 2... jak coś jest do wszystkiego to i do niczego. Wydaje mi sie ze warto zainwestowac w zdrowie i kupic porzadny inhalator dla calej rodziny, zeby robic inhalacje nawet raz na jakis czas profilaktycznie. POlecam [url=http://www.novamed.pl/inhalator-pneumatyczny-medel-pro-filtr-antybakteryjny-antywirusowy,Gqbs33frjvc-226Bmm]medel pro-ma bardzo dobre parametry jak za te pieniądze, inhalacje sa krotkie ale skuteczne. Poczytaj, moze wiecej sie wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and66na
również uwazam ze medel pro to dobry sprzet i spokojnie go polecam. Nowoczesna konstrukcja gwarantuje skuteczne inhalacje, a wydatek ciut wiekszy niz wiele (duzo mniej wydajnych i efektywnych) inhalatorow na pewno sie opłaci ;) pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Mogę podpowiedzieć nasz inhalator Familino Pro. Działa bez zakłóceń, są efekty inhalacji, można dużo szybciej pozbyć się dziadostwa w postaci przeziębienia kataru bólu gardła czy zatkanych zatok. Fajna sprawa jak ma się dzieci w wieku szkolnym w domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Ogólnie sporo dobrych inhalatorów obecnie można znaleźć w sprzedaży więc jak ktoś dobrze posprawdza to na pewno coś wybierze dla siebie. W przypadku dzieci można także sięgnąć po specjalny dedykowany model od Sanity – specjalny inhalator dla dzieci o ciekawym wyglądzie i delikatnym działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Ogólnie w ofercie Sanity na pewno coś Ci się udać wybrać, ja chciałam kupić jakiś delikaty inhalator dla dziecka i w aptece właśnie od tej firmy zaproponowano mi sprzęt i póki co jestem zadowolona. Profesjonalnie wykonany, obsługa nie stanowi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×