Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszeopomoc

ktora suknia ladniejsza??

Polecane posty

Gość proszeopomoc

http://cgi.ebay.de/eON-SALE-50-OFF-eDressit-Evening-Dress-Ball-Gown-UK-10_W0QQitemZ250184575132QQihZ015QQcategoryZ314QQtcZphotoQQcmdZViewItem http://cgi.ebay.de/New-eDressit-Red-Prom-Dress-Ball-Bridesmaid-Gown-UK-10_W0QQitemZ250184746531QQihZ015QQcategoryZ314QQtcZphotoQQcmdZViewItem Hmm otoz musze wybrac jakas sukienke na studniowke ,,2 szcegolnie mi sie spodobaly prosze o porade ktora wybrac :) dodam iz jestem blondyneczka i wiadomo troszke bede opaalona na studniowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczkaaa
obie ładne chociaż ja zawsze twierdziłam że czerwona sukienka na studniówke nie pasuje (to moje osobiste zdanie) natomiast w zieleni bardzo ładnie jest blondynkom a na pewnno niewiele bedzie miało sukienki w tym kolorze to będziesz się wyróżniała...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja koleżanka
miała taka jak ta czerwona indentyczna tylko fioletowa, i mnie sie w niej nie podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na studniowke obie tragiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie czerwona ladniejsza a blondynce w czerwieni jest slicznie i co do tego ze czerwona sukiena na studniowke nie pasuje to sie nie zgodze :) teraz tak jest ze wszystko mozna zalozyc i w kazdym kolorze :) ale nie sugeruj sie nami wybieraj ta co ci sie bardziej podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojawlasnie
skoro tweirdzisz iz obie tragiczne to moze sama zaproponujesz cos>>>??czekamy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demeterska
Hmm zielona bardzooo ladna,, sama bym sobie taka kupila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie oblesne
za darmo bym nie wziela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona nie pasuje blondynkom .. w czerwieni bylo by ci lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskahdas
Naprawde na tym forum sa tak beszczelne osoby ze porazka,, ktos was pyta ktora lepsza,, a tu takie komantatrze ze dwie oblesne itd O gustach sie nie dysktuje ! Nie zapytano was jakie one sa lecz ktora lepsza.. No coz takie nasze spoleczenstwo. Ja wybralabaym czerwona , bardzo ladna jest a blondynka szczegolnie pasuje;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tak szczerze
to pierwsze na co powinnas zwrocic uwage to wygoda...a ta zielona jest strasznie waska dolem....w czyms takim bedziesz sie meczyc w tancu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×