Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ble blablabli

z życia podszywacza

Polecane posty

Gość ble blablabli

poniedziałek: zjechałem 2 razy pod jotpegi, 12 razy się podszyłem, zahasłowałem 8 nicków. w szkole bez zmian, na przerwach nadal sam na korytarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
i lubei jak mnie pukaja w kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
wtorek podszyli sie pode mnie 5 razy,dostałem bana na kaffe za podszyw pod oranzadke,zahasłowali mi 5 czarnych nicków... w szkole zmiany...umówiłem sie z panem od wf-u po lekcjach na korepetycje z wymyka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kktuyk
jedź z tym dalej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
środa podałem trzy linki do swoich ulubionych rozbieranych stronek,jakiś chłopak na kafe wyznał mi miłość, wziąłem udział w debacie "czym najlepiej się masturbować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
środa Pan od wuefu tak mnie wymykow nauczył, że gubię kartofle po obiedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
czwartek dziś miałem korepetycje u Pani od biologii. Nauczyła mnie całego procesu rozmnażania u ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kktuyk
Hej... puść mój nick! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
wieczorem orgietka...:) zjechalem 5 razy pod pościki oranzadki :classic_cool: w nocy doczekałem sie w końcu wizyty taty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
piątek w drodze ze szkoły dopadłem w kiosku "Świat balonów" i namiętnie zacząłem oglądać zdjęcia gołych dziewczyn bo jeszcze nigdy żadnej nie miałem,wieczorem na kafe wkleiłem link do zdjęcia pierwszej lepszej laski, którą znalazłem w necie, chwaląc się, że to moja szósta dziewczyna, z którą się spotykam, przed pójściem spać jak zawsze zjechałem pod jotpegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
Sobota: mam wizytę u lekarza - 26 lat na forum i 26 sześc lat stulejki. Wieczorem pościłem głośniej muzykę w pokoju - udaje życie towarzyskie - w rzeczywistości z kołdry w poszewce Made in China robię wała - nie ma to jak Azjatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się nazywa życie
zazdroszczę Ci ;) pisz dalej proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
niedziela mama zrobiła na obiad grochówkę, aby uprzyjemnić Panu Stefanowi, osiedlowemu dozorcy, grzania mnie w kakao pod wieczór. Zawsze wtedy pierdzę jak saksofon, czym dorabiam na operację stulei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwolona_pogodna_anka
:-D :-D :-D topik młody a już kultowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d a l e j
dawaj dalej jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
poniedziałek Zacząłem się chwalić przed kolegami, że do mojego domu regularnie przychodzi kobieta. Pewnego razu wpadła do mnie gdy zaprosiłem swoich kolegów. Przed wyściem dała mi 10 złotych kieszonkowego, siarczystego cmoka w policzek i powiedziała, żebym częściej odwiedzał swoją starą babcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
wtorek podszyłem się 5 razy, a gdy mi się skończyły pomysły rzuciłem od niechcenia i dla zabicia czasu kilkoma soczystymi wulgaryzmami, za które zostałem ostro zjechany i musiałem sięgnąć po butelkę wina, żeby utopić swój smutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
Środa zjechałem pod zdjęcia pozdro600, to gdzie pokazuje stare nylony. W końcu zacząłem wygrywać życie. Założyłem sobie 5 czarnych nicków i rozpisałem na nich całą debatę o pozytywnym wpływie anala na kiszkę stolcową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
piątek obudziłem sie miałem czerwone ferrari i terenowego merola wiille w konstancinie dacze na mazurach piekna blond zone i 2 kochanki a to wszystko dzieki temu ze w dziecinstwie smigałem na kafe i wiedziałem jakich błedów nie popełniac tylko sie z nich wszystkich nabijałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
sobota znów problem co zrobić z weekendem szybkie rozwiązanie, puściłem sobie z kasety rozmówki polsko-angielskie, otworzyłem okno i udawałem przed sąsiadami że mam gości z zagranicy wieczorem milutka masturbacyjka w jaśka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
niedziela Spuściłem się przy pierwszym lepszym temacie o masturbacji i wymyśliłem nowy o kobiecych piersiach, żeby znowu dostać wytrysk przed kompem. Pod koniec drugiego zauważyłem przez przypadek przez okno idącego chodnikiem pana Miecia i na jego widok trysnąłem trzeci raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
poniedziałek matka miała zrobić na obiad kabaczka ale ten w nieznanych okolicznościach zniknął z siatki. Mam karę i nie mogę wychodzić z pokoju ale warto było, dzisiejszy wieczór spędzę z moim warzywnym zadowalaczem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
co było we wtorek - nie pamietam :o spiłem sie jak wór piwem Karmi...padlem jak kłoda na wielki plakat z Endriu Lepperem i dokonałem szaleńczej ipsacji z mega erupcja nasienia na opalone policzki byłego v - premiera...Zaspokojony zasnałem. Dziś od rana moczę odbyt w chloraminie.Nie pamietam gdzie byłem wczoraj przed upiciem się,ale odbyt pali mnie jak lawa z wulkanu. Chyba schłodze go oranżada z proszku,zakupina w Tesco za 0,99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blablabli
Jak wracałem ze szkoły przyczepił się do mnie jakiś menel - mówił coś o jakiejś lasce - schyliłem się - matka mówi że pieniądze leżą na ulicy - no to się schyliłem wziąłem do buzi i podniosłem ... fajnie - 2 zł piechotą nie chodzi - będę miał na gumę do żucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raNikA-20
czytamy, czytamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moderato r
Robi się offtop . . . . . . . . . . . . .Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×