Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zielonożółte oczka

jaki bank polecacie??

Polecane posty

Gość eeeeeeeeee
mam w PKO BP i jestem zadowolona, miałam w Kredyt Banku i szybko zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam sięnad zmianą banku właśnie z PKO BP na MILLENIUM ale chyba z tego zrezygnuję porównując oferty chyba jenak PKO najlepsiejszy;) ale chciałabym poznać opinie innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w PeKaO SA
mama ma w BGŻ. Porównując te dwa banki Pekao SA wypada o niebo lepiej. Jak tylko zapłacę w sklepie kartą, to po paru minutach wchodzę na stronę i od razu jest aktualny stan konta, a jak mama płaci swoją kartą, to musi parę dni czekać, żeby uaktualnili stan konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę że PKO we śląski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam mbank - dosyć szybko wszystko załatwiają, mimo, ze wysyłkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy bank jest beznadziejny tylko z naszych odsetek zyja! ale jak juz bym miala polecac to mbank i wieleludzi tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radionka
ja mogę polecić bz wbk. mam tam konto24.pl, idealne dla ludzi młodych, dynamicznych. opłaty właściwie żadne, a gwarancja bezpieczeństwa przy transakcjach bezgotówkowych. no i allekarta jest fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radionka a co to jest allekarta? Mam konto w bzwbk i pierwsze slysze. Czym ta karta sie charakteryzuje? A odnosnie tematu mam konto w bzwbk i jestem zadowolona, bo jest bezplatne i wszystko zalatwiam przez neta. Minus jest taki ze jesli juz cos musze zalatwic w banku to kolejki sa tam wiecznie na 5 km. Drugie konto mam w millennium ale dopiero od kilku dni. Tez bezplatne do obslugi kredytu. Zaleta jest taka ze absloutnie wszystko co jest zwiazane z kredytem widze przez internet a dla nas jest to duza zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radionka
allekarta jest przypisana do konta24.pl i to jest takie specjalne konto w bz wbk, we współpracy z allegro, dzięki któremu ułatwione sa zdecydowanie wszystkie transakcje na allegro, konto jest bezpłatne i internetowe, poza tym są jeszcze punkty payback. ja się na nie zdecydowałam właśnie dlatego że dużo kupuję i sporo sprzedaję na allegro, dla mnie to super wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjkfk
polecam bank spermy :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frejna
ja mam konto w bz wbk i jestem bardzo zadowolona. wszystko załatwiam przez internet, sprawnie i bez problemów. konto bezpłatne (konto24.pl) z systemem wysokiego bezpieczeństwa przy transakcjach internetowych no i duże ułatwienia na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli

Jeśli chodzi o rankingi banków to polecałbym Rankomat, w zasadzie porównują wszystko, nie tylko kredyty ale też konta osobiste czy lokaty. Na stronie https://finanse.rankomat.pl można sobie ich zestawienia przejrzeć. Nie warto się przywiązywać do konkretnego banku na lata tylko cały czas obserwować ofertę i po prostu lokować finanse tam gdzie się to w danym momencie najbardziej opłaca. Taka jest moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martina

polecam GetinBank, proste zasady, miła obsługa 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko

ja getinbank polecic tez moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 09:13, zielonożółte oczka napisał:

w którym banku najlepiej założyć konto?? z jakiego jesteście zadowolone??

jestem zadowolona z konta w getin banku polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od kilku dobry lat konto w mbanku i jestem zadowolony. Najważniejsze że nie zapłaciłem za jego utrzymanie nawet grosza, a to w dzisiejszych czasach ważne. Nie mam zamiaru płacić nawet 5 zł za coś co powinno być w obecnych czasach darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×