Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duzo wiem ale moze

11 tygodni i 18cm z uda !!!!

Polecane posty

Gość duzo wiem ale moze

mozliwe? myslalam o diecie SB, owocowej lub Cambridge ( czy jakos tak sie to pisze:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo wiem ale moze
hm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mission Impossible. SB i owocowa- zgubisz kilka kilo ale wątpię, że 18cm z uda. cambridge- dieta 400kcal/dzień, monotonna (no chyba, ze uwielbiasz jadać tylko papki przez 3 tygodnie), poza tym droga i fajne jojo ;) Polecam MŻ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo wiem ale moze
ale to jest jednak prawie 80 dni .... no juz nie te 18 ale chociaz 15cm...myslisz ze niemozliwe? a o jojo to Ty mi nie mow bo to klamstwa ze jojo sie ma po szybkich dietach a po rozsadnych i dlugich nie...wiem z wlasnego doswiadczenia bo mialam jojo po chudnieciu 3kg na miesiac....jojo ma sie zawsze jesli zacznie sie obzerac po diecie i niewazne jakiej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zrzucić 18 kg w 11 tygodni, to wyczyn a kg nie przekładają się na cm i w udach cm schodzą wolniej niż kg na wadze. poza tym co ze skórą przy tak szybkiej utracie cm?? kurcze jakoś sobie nie wyobrażam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo wiem ale moze
a co w ogole myslicie o cambridge... ? mam ochote wyprobowac te dietke juz od hohoho.... z drugiej strony nie wiem czy efekt nie bbyl by taki sam gdybym miala trzy posilki jak w tej diecie...zamiast koktajlu cambridge to kefir zmiksowany z truskawkami i np dwa razy dziennie a zamiast batonika cambridge to batonik fitness...razem trzy posilki,podobne,wiem ze w tej diecie jest duzo blonnika wiec np otreby w proszku do koktajlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile ty masz udzie ze az 18 chcesz stracic. ja po schudnieciu 20 kilo stracilam 12 cm wiec wiesz, moze byc ciezko. przed odchudzaniem mialam 64 teraz mam 52. moim zdaniem takie nogi sa ok. wnioskuje, ze w udzie masz ok. 70 jesli chcesz az tyle stracic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo wiem ale moze
mam 68cm...wzrost jakies 169 i waze okolo 84kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo wiem ale moze
moim marzeniem jest 50cm ale chcialabym chociaz te 53cm czyli to i tak az 15cm w dol :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo wiem ale moze
nie przesadzaj...przy 54kg mialabym szczuplejsze uda....przy tej wadze zawsze mialam jakies 49cm a bylam nizsza o 2 cm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzam. ja mam 166/7 cm i przy mojej wadze mam 52 cm. Lady ma 169 i 58 kg i też ma 52 cm. Czyli do tych 50 cm brakuje jeszcze trochę ( na pewno wiecej niż 2 kg). Więc wychodzi, że stracić musisz mniej wiecej 30 kg ( oczywiście orientacyjnie, ale na pewno coś koło tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo wiem ale moze
no nie wiem...przy wzroscie 167 i wadze 54/55kg mialam w udzie 49cm....po schudnieciu 30kg znowu bym tyle wazyla ale wyzsza o 2cm mialabym miec wiecej w udzie ? troche namotalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe. to zależy też od twego, czy nogi bedą umięśnione, czy będzie na nich dużo tłuszczyku. Na przykłądzie moim i lady możesz zobaczyć ile mniej wiecej musisz zrzucić. No mówię - orientacyjnie. w rzeczywistości może to być lekko mnie, może lekko więcej. A ile Tobie się wydawało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak - po przytyciu 30 kg masz 19 cm więcej w udach, wiec na chłopski rozum te prawie 30 musisz zrzucić,żeby mieć o 18 mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo wiem ale moze
no no...orientacyjnie bo w sumie tak dokladnie to powiedziec nigdy nie mozna...a mi sie wydawalo ze tak okolo 20 kg z hakiem...ze przy 60kg juz mialabvym te 53/54cm w udzie....w sumie to nie wiem czy mi sie tak wydaje czy to tylko moje marzenia:P mam czas do konca stycznia/poczatek lutego...chce zrzucic jak najwiecej i wbic sie w spodnie ukochane,ktorych nie mialam na sobie juz hohoh o rozmiarze 38/40...wtedy najbardziej podobala mi sie moja figurka,wczesniej bylam za chuda a teraz jestem za gruuuuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo wiem ale moze
hehehe ta logika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 60 to trochę ponad 20. dokładnie 24 kg. no nie wiem... oczywiście spróbuj!nawet jak do tych 50 nie dobijesz w wyznaczonym czasie to zawsze trochę zrzucisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeiwczynio - wyluzuj - 30 kilo nie przybylo ci w dwa misiace i zadnym sposobem tego dwa ani nawet trzy miesiace nie zrzucicsz. zapomnij o tym i wez sie szybko do roboty. nawet jesli do sylwestra zrzucisz tylko 7-8 kilo to i tak juz bedzie wygladala o niebo lepiej a to jest realna utrata wagi w twoim wypadku. 18 cm to jest cholernie duzo. dziewczyna na innym topku schudla powoli ponad 30 kilo, zajelo jej to ponad 2 lata a i tak zostaj jej zwis na brzuchu, nieduzy ale zostal. wiec czego ty sie spodziewasz, plaskiego brzuszka i zgrabnych udek po dwumiesiecznej katorzniczej diecie? program dla ciebie - na poczatek dieta 1500 kcal - za jakies pol roku sobie zmnieszysz do 1200. 4-5 poslkow dziennie, stale pory, wyrzucamy cukier i przetwory z bialej maki procz makaronu, ktory mozna jesc max. 2 razy w tygodniu i tylko z warzywami ale bez tluszczu. dopuszczalna jest lyzka startego parmezanu. obowiazkowo jeden owoc dziennie na drugie sniadanie i/lub podwieczorek, obowiazkowo produklty pelnoziarniste jak platki owsiane, kasza gryczana czy brazowy ryz. warzywa w kazdej ilosci. do tego chudy nabial, jajka, chude mieso, 2 razy w tygodniu dopuszczalne jest czerwone ale bez zadnych panierek, smazone na niewielkkiej ilosci tluszczu lub pieczone. powinnas jesc ryby i zakupic sobie tran zeby dostarczyc niezbednych kazsow omega 3 i 6. masz pic jak najwiecej zielonej herbaty i wody, dopuszczalne sa inne herbatki byle nie slodzone. ze slodkosci jesli lubisz to mozesz na kolacje pic kakao ze slodzikiem - byle nie rozpuszczalne ale takie dobrej jakosci mielone z chudym mlekiem. raz w tygodniu mozesz sobie pozlic na szalenstwo w stylu hamburger, frytki, pol tabliczki czekolady, ciastko, pizza czy co tam lubbisz. ale tylko raz. ile zjesz za tym jednym razem to twoje, nie ma odkladania na pozniej. cwiczenia codziennie. 40-60 minut marszu, 50 skokow na skakance (stopniowo zwiekszamy - najlepiej jesli bys skakala codziennie) kilka minut z hula hop, basen, silownia, brzuszki. najlepiej gdybys zmobilizowala sie i codziennie przeszla sie 40 minut szybkim krokiem co dotleni cere i w dobrze wplynie w ogole na wyglad oraz wage. do tego troche skakanki, i 3 razy w tygodniu powiedzmy silownia. jesli byc do tego dorzucila 100 brzuszkow dziennie to do sylwestra bedziesz wygladala o niebo smuklej mimo ze 30 kilo nie zrzucisz. ale lepszy rydz niz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako para
Desperanca- a Ty jak schudlas? bo widze piekna roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo wiem ale moze
lady...dziekuje za rady,jestes kochana ale jak ja bede tak wooolno chudla to sie poddam po gora trzech tygodniach,niestety! moja przyjaciolka zrzucila w dwa miesiace 20kg wiec mozna...skora-stan idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dużo wiem ale moze
kurcze , jak twoja kolezanka schudła te 20 kilo w dwa miesiące? też bym tak chciała. Co ona jadła? itp? jaką miała dietkę? a tak nawiasem mówiac to moze spróbuj jej sp[osób skoro skuteczny. Pwodzenia, trzymam kciuki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochana i dobrze ci radze. to ze przyjaciolka zrzucila to nie znaczy ze tobie tez sie upiecze i skora bedzie idealna. pozatym jak mowie - bylas chuda a jestes gruba wiec skora jest rozciagnieta. jak sie tyje to niestety stan skory sie pogarsza. co innego jesli przyjaciolka byla grubsza cale zycie, wtedy jest inaczej. wreszta wiesz, zalezy do ciebie. ale mam pytanie? dlaczego masz sie poddac po 3 tygodniach racjonalnej diety skoro masz zamiar wytrwac na nierocjonalnej ponad dwa miesiace. za te dwa, dwa i pol miesiaca mozesz byc jakies 15 kilo szczuplejsza a jesli bedziesz cwiczyc to gwarantuje ci, ze bedziesz wygladac lepiej niz jakbys zrzucila 25 bez zadnych cwiczen. reszte sobie powoli zrzucisz w nastepne 2-3 miesiace a im blizej celu tym bedzie lepiej. 30 kilo to nie jest malo, to jest bardzo duzo. im szybsza dieta tym wieksze jojo. jaka masz gwarancje ze po ekspersowej diecie nie rzucisz sie najedzenie? dlaczego utylas ponad 30 kilo? to nie wzielo sie z powietrza tylko z jedzenia ponad miare. moze zajadasz problemy? moze trzeba nad tym popracowac jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo wiem ale moze
dlaczego? bo jak nie widze szybkich efektow to nie chce mi sie starac...jak chudne 0,5kg na tydzien to nie mam tej motywacji i silnej woli,bo mecze sie caly tydzien a na wadze tyle co nic...a jak widze szybciutkie efekty to chce mi sie dzialac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako para
ok, powtorze pytanie: :) Lady in red i Desperansa- dziewczyny, jak udalo wam sie schudnac? dajcie chcoaiz na topik ,gdzie bylyscie jak nie chce wam sie pisac ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaad
a ja mam pytanie mam wzrost 165 cm i wage 72 kg jestem typowa gruszka i w udzie mam 62 jedno i 64 drugie za to mam mały biust ile powinnam schudnac zeby w udzie było tak 55 cm?? jak myslicie czy wystarczy do 60-tki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja odpowiem za nie
lady in red schudla na MZ i RD a desperanca sie glodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie czy myslisz, ze lepiej by bylo shudnac raz na zawsze zamiast odchudzac sie kolejne razy dietami cud? nawet jesli ci to zajmie troche wiecej czasu, pol roku dajmy na to to przeciez ten czas i tak uplynie. co masz do stracenia? tylko kilogramy. efekty i tak beda, zobaczysz jaka bedzie roznica za miesiac, za dwa czy trzy. jaka jest gwarancja ze nie poddasz sie na diecie szybciej ktora daje szybkie efekty? skoro mowisz ze nie wytrzymasz na diecie, na ktorej mowesz jesc prawie wszytko to jak wytrzymasz na diecie na ktorej nie mozesz jesc prawie nic? co z tego ze schudniesz 30 kilo w dwa miesiace skoro za pol roku bedziesz miala jojo i zalozysz topik dziewczyny jak schudnac 22 cm z uda bo dopadlo mnie jojo i waze nie 84 a 84 kilo. wez sie dziewczyno zastanow czego chcesz. jesli chcesz schudnac to podalam ci proste rady jak schudnac skutecznie na cale zycie a nie tylko na kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×