Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duzo wiem ale moze

11 tygodni i 18cm z uda !!!!

Polecane posty

Gość ciekawe......desperanso
a na swoim topiku piszesz ,ze wczoraj głodówka i wcale nie byłaś głodna.. a to wszystko bo na wadze 0,5 kg więcej.. co jak co ale nie udzielaj rad jak sama odchudzasz sie w nie zdrowy sposób - możesz tym narobić więcej szkody niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojo
12:55 DESPERANSA witam moje drogie! wczoraj była głodówka i dziś o dziwo nie chce mi sie nic jeść. po prostu NIE CHCE!!! nie to, że moge wytrzymać, po prostu wręcz nie mam ochoty na nic.. i kurcze nie wiem... czy to wykorzystać i głodować też i dziś, czy już coś zjeść??? no nie wiem, nie wiem... może któraś z Was coś podpowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja odpowiem za nie
no więc kto się głodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe fajny dylemat
"czy głodować też dziś?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zgadza się - głodna nie jestem, a że to się głodówką nazywa..trudno. mogę to nazwać niejedzeniem... z resztą 25.10 to pierwsze moje \"niejedzenie\" wiec nie odchudzałam sie w ten sposób. zauważ, że ja nikomu nie doradzam mnie naśladować, więc o co chodzi?? czemu nie mogę udzielać rad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego topicu
a ja zyczę ci powodzenia. I mampytanie ,na jakiej dietce twoja kolezanka schudla 20 kilo w dwa miesiace? co jadła? Pozdrawiam i życze powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko odpisz
jak schudła twoja kolezanka, pytam poważ nie bo sama musze schudnać 20 kilo do sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo wiem ale moze
sorki ze dopiero teraz odpisuje:) nie podam ci konkretnej diety na ktorej schudla moja kumpela....ona zawsze jadla od groma slodyczy,opychala sie wszystkim i yak z dnia na dzien przestala jesc tuczace rzeczy...nie liczyla kalorii,po prostu jadla malutko,glownie sucharki,warzywa,kefirki....na moje oko to tak byly dni ze jadla tylko 300 a czasami 500,zdarzalo sie ze tak z 600...tzn mowie tak w przyblizeniu,na oko:P czasami robila sobie weekendowe glodowki, pila 3 litry wody dziennie,rano kawka, wspomagala sie wlasnie otrebami o ktorych juz pisalam gdzies wczesniej i czasem eksperymentowala, raz kupila jakies gumy odchudzajace,jakies tabletki ananasowe...naprawde roznie...poza tym kremy kremy kremy i cwiczonka,spacery ( zawsze mnie wyciagala na nie:P) i wiem ze chodzila na takie bajery jak sauna,bicze szkockie czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za odpowiedz
a moze zrobisz tak jak ona...mało jedzonka, dużo płynów, i ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×