Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bernard

kto uważa, że Wentworth Miller wygląda na geja i słabo gra

Polecane posty

w PRISONie??? nie mówcie że nie widzicie jak zawsze gada na lekkim przydechu i mruży oczka - w życiu nie widziaem u niego innej mimiki, ani żadnego aktorstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby jaka rola wymaga żeby był wiecznie taki sam, nie okazywał żadnych uczuć itp. tylko mówił bez przerwy pseudosexi szeptem i mrużył oczy? zawsze jest taki sam. tak to i ja umiem grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na bieżaco z tv, nie ogladalam 3. serii. a mi sie podoba to jak gra, taki tajemniczy :D heh czasem tak zajebiscie lekko sie usmiechnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez kitu - koles wyglada jak dziewczynka, a laski sie nim jarają moze jestescie krypto-lesbijkami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem dziwna
Bo koleś mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeh
wentworth jest obleśny i masłowaty. takie ciepłe kluchy. najfajniejszy był ten włoch z długimi włosami co go odstrzelili w 1 czy 2 sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam
T-Baga (tak, wiem, świnia jest, ale to postać z jajami ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gej tak nie wygląda. Ja geja poznaje po ruchach, po mimice twarzy. Gej rusza się jak kotka.:):P Nie interesuje mnie to czy Wentworth jest czy nie jest gejem, ale na geja na pewno nie wygląda. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam Priosn Break w telewizji, to pomyślałam sobie, że Miller jest niesamowicie męski, wygląda i rusza się jak prawdziwy facet. To moje prywatne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury pociskasz Katis
Kolejny post domoroslej psycholozki z Bożej laski, ogarnij sie wreszcie, kobieto :O. Jest wielu aktorów, czy piosenkarzy, ktorzy byli (bo juz nie zyja) lub sa gejami, a wygladali/wygladaja supermesko i nie ruszaja sie jak kotki/myszki/liski, whatever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bzdury pociskasz Katis---> Zapomniałam napisać, że znam kilku gejów i odróżniłabym ich od mężczyzn heteroseksualnych bez najmniejszego problemu. Już tak mam, że te cechy są dla mnie momentalnie widoczne. A tytuł topiku brzmi jednoznacznie: \"kto uważa, że Wentworth Miller wygląda na geja i słabo gra\". Nie chodzi o to, że jest gejem, ale autorka zapytała, czy wygląda na geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakranamaksa
jaaaaaaaaa tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tratata
Hm... Fakt, że za dużych umiejetności to on tutaj nie wykazuje... ale lubię ten serial. Może niekoniecznie jego... (jak dla mnie najlepiej wychodzi odtwórcy T-Baga). Może i jest gejem, kto wie, w serialu to się przynajmiej nie rzuca. A jak nim jest, to niech se jest... Co za problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia92
Mówicie,że Went w Prison Break wciąż zachowuje się tak samo.Nie dziwne,przecież ciągle gra tą samą osobę,ludzie na ogół nie zmieniają się z dnia na dzień,więc zachowanie też się nie zmienia.Proponuję obejrzeć inny film z Wentworthem Millerem w roli głównej,a jest ich kilka.Co do orientacji Wenta .. wydaje mi się,że to tylko plotka żeby zrobić sensację wokół aktora,choć jak jest naprawdę niestety nie wiem.W każdym razie,jak nie zobaczę zdjęć nie uwierzę.To prywatne życie Wentwortha Millera,niestety wszyscy wiemy jak złośliwi potrafią być dziennikarze.Ale co zrobić,życzę mu jak najlepiej,bo lubię Go jako aktora,uwielbiam Prison Break i mam nadzieję,że Went pozostanie świetnym aktorem.Pzdr fOr all ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotełka000
ja tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×