Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka21

co się stało z rozmiarówką w orsay??

Polecane posty

kobietki czy wy też zauważyłyście, że zmieniła się rozmiarówka w orsay to co teraz jest 36 absolutnie nie odpowiada temu co kiedyś było 36? 36 jest zdecydowanie większe niż kiedyś!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie tylko w orsay ale wszędzie;/ xs stało sie s s->m ->l itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się. Moja waga nie zmienia się od lat i s to s, 34 to 34, na pewno nie L. Czasem bluzka jest większa, ale to zależy od fasonu. Ogólnie rozmiary się drastycznie nie zmieniły. Inaczej przy wadze 56 g do 1,76 cm wzrostu chodziłabym w ciuchach pasujących na XL, bo wciąż kupuje te same rozmiary. A w takich sklepach jak Bershka są one wręcz bardzo zaniżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjj
s to 36, 34 to xs:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oni w ogóle mają dziwną rozmiarówkę.... ja mam wg niej biust - L talia - M biodra - S i jak mam coś na siebie dobrać? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez waga sie nie zmieniła a 34 coraz częściej jest wielgachne kiedy kilka lat temu mogłam pozwolić sobie czasem na zakup 36 teraz to rzadkość:( bershka to sklep młodzieżowy więc mają rozmiarówke młodzieżową która jest po prostu mniejsza an nie zaniżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dużo mniejsza niż być powinna. Ale tylko na niektórych ubraniach. Jestem dosyć szczupła, ale wysoka. Czasem tylko L tam na mnie pasuje, a jest to już największy rozmiar. Gdy tam zaczynałam kupować na pewno należałam do młodzieży. Rozmiary zaś są tam czasem dziecięce. A powinnam nosić S-M. Chociaż w H&M nosiłam także 34, tam rozmiarówka jest troszkę większa niż standardowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×