Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królewna1987

gdzie mozna kupić koszulkę z napisem szukam królewicza. Księżniczka.

Polecane posty

Gość królewna1987

Taka miala Doda w " Gwiazdy Tancza na Lodzie" Prosze i namaiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zamowic koszulke z wlasnym nadrukiem albo zrobic farbkami/mazakami do tkanin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliiiii
tez bym taka chcialaaaa:) nie da sie ej zakupic nigdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etcetera
Doda miala:szukam krola,krolowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
nie mozecie wymyslec własniego napisu ciagle tylko ta doda czym ona wam imponuje...:) Badzcie kreatywni:) napiszcie szukam swojej wisienki tort:) albo szukam swojego nadienia paczek :) albo miliardy innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora bo drazni
mnie to ze spoko mozna miec idoli nawet dode ale zachowywac sie ubierac malowac i wszystko tak samo jak ona to PRZESADA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadzę ze doda miała ten podkoszulek ze względu na panująca ostatnio modę wymyślania swoich napisów na podkoszulkach. gdzieś o tym czytałam. gwiazdy piszą śmieszne napisy na podkoszulka o sobie o znajomych pozdrawiają sie przez nie itp. więc najlepiej kupić podkoszulek i termo działająca aplikacje słyszałam o takich z których można po wycinacz rzeczy itp tylko nie pamiętam jak to sie nazywa. wtedy to będzie trendy:P a pomysł z pączkiem jest super:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziać się pączuszku
? lubię grubaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzedniego komentarza nie rozumiem ale nie sadziałam ze to taka furore zrobi z tym paczkiem :) widzicie troche pomysłowosci:) Mhmm chyba zaczne wymyslac napisy ma koszulki :D:D:D pozdrawiam wszystkie kreatywne dziewczyny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka334
a po co ci takie różowe scierwo??DODa to żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia0792
u mnie w Poznaniu mozna takie koszulki kupic,kosztuja 29,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Ja ostatnio na fiberya.com znalazłam koszulkę "Księżniczka szuka księcia". Tak się zastanawiam, czy sobie nie zamówić. Byłoby śmiesznie. Poza tym jest tam tyle śmiesznych koszulek, że najchętniej bym sobie zamówiła kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość californiadream
hmmm ciekawy napis przyznaję, ale jeśli nadal szukasz takowej koszulki zobacz sobie na koszulki.com tam jest sporo koszulek z napisami, ale możesz też zrobić sobie własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victaaa
Najlepiej żeby taka koszulka była wykonana z białego prześwitującego materiału. Ubieramy ją bez stanika i idziemy na basen lub nad jezioro. To byłby idealny strój kąpielowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę akryle, stary rentgen i koszulkę i robię sobie sama. Jeśli to zwykły napis to naprawdę spokojnie możesz go zrobić w domu. Ostatnio z okazji 80's party zrobiłam sobie koszulke z napisem "Italians do it better" identyczną miała na sobie madonna w teledysku do papa don't preach. Koszulka z lumpa to kwestia 2 do 10 złotych. Farba akrylowa 10-20 ale starczy na długo. :) A taki nadruk jest trwalszy, niż te z drukarni. http://www.abbiuro.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujesz zwykłą koszulkę ,specjalny papier.Drukujesz wybrany napis z neta na tym specjalnym papierze.Odrywasz uważnie i naklejasz na koszulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprościej i najlepiej zrobi Ci to sklep internetowy SHOCK share&block- piszesz do nich i prosisz o koszulkę z nadrukiem na zamówienie (można tam tez kupić bluzy z napisami, czapki i inne), oni wysyłają Ci projekt a ty akceptujesz :) można z nimi wszystko uzgodnić, czcionki ułożenie ozdoby - są super ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich koszulek jest teraz dość sporo w sieciówkach, ale chyba najtaniej wyjdzie zamówić przez internet, np. na stronie zobaczsam.pl Kiedyś zamawiałam tam t-shirty na prezenty 18-nastkowe i były super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie koliber.waw.pl na pewno możesz taką zamówić. Mają spory wybór koszulek z śmiesznymi napisami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×