Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WYSZUKALAM

to dla TYCH co wstydza sie byc DZIEWICAMI....

Polecane posty

Gość mąąąąążżż
moja żona miała przede mna kilkunastu facetów, w okresie 18-23. od 21 lat jesteśmy małżeństwem, szczęśliwym, z 2 dzieci z super udanym sexem. mi jej przeszłość w żaden sposób nie przeszkadza, bo niby dlaczego miałaby? w łóżku jest super kochanką, rozumiemy się doskonale i jesteśmy szczęśliwi. nie jestem zazdrosny o jej przeszłość bo mi to po prostu nie przeszkadza. kochamy się, jest nam dobrze. czego można chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vx2
mąąąąążżż - zasadnicze pytanie, ile partnerek Ty miales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
ale pewnie sam tez miales wiele kobiet, wiec inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
sex oralny=> a twoja przyjaciolka wie ze uwazasz ja za puszczalska dziwke??jesli nie to dwulicowy jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
sex oralny=> a twoja przyjaciolka wie ze uwazasz ja za puszczalska dziwke??jesli nie to dwulicowy jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
sex oralny=> a twoja przyjaciolka wie ze uwazasz ja za puszczalska dziwke??jesli nie to dwulicowy jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
sex oralny a twoja przyjaciolka wie ze uwazasz ja za puszczalska dziwke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
w sumie to jej nie uwazam, ale ona dobrze wie, ze w zyciu bym nie chcial miec takiej dziewczyny jak ona. nigdy jej tak nie okreslilem, ale ona dobrze wie, ze wole porzadniejsze dziewczyny. ale to tylko przyjazn, wiec nasze poglady na seks nie sa w tym wypadku wazne. ja ja bardzo szanuje i lubie, jest dla mnie bardzo wazna osoba, ale nie pasowalibysmy do siebie. jest dla mnie dobra i kochana, a to tylko przyjazn, wiec nie wazne ile facetow miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
ale ty dwulicowy jestes!!!!!!!!szanujesz ja ale inne dziewczyny ktore mialy po 5 facetow to dziwki i kurwy...poprostu boisz sie jej to powiedziec bo wiesz jaka bylaby jej reakcja...powiedz czym sie rozni od innych dziewczyn ktore mialy tylu partnerow co ona??tym ze jest twoja przyjaciolka??gowno prawda...bo ty jej przyjacielem napewno nie jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSZUKALAM
powiem szczerze ze jestem zaskoczona tak duzym zainteresowaniem tematu za chwile podam kolejny cytat... znow kontrowersyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSZUKALAM
Seksualność mężczyzny jest silnie powiązana z cielesnością, a kobiety bardziej zintegrowana z całą jej osobą. Trzymając kogoś za rękę, kobieta nie skupia się na dotyku, lecz na człowieku, na jego przeżyciach i potrzebach. Łatwiej panuje nad pożądaniem i uczy mężczyzn właściwej kolejności więzi. Bliskość fizyczna cieszy ją tylko w kontekście więzi duchowej i uczuciowej. Najbardziej intymne gesty rezerwuje do najsilniejszej więzi. Czuje się bezpieczna tylko wtedy, gdy seksualność połączona jest z miłością wierną i wyłączną, czyli małżeńską i gdy kontakt seksualny z mężem to czubek góry lodowej w morzu czułych słów, spojrzeń i gestów. W przeciwnym przypadku kobieta czuje się poniżona i dotkliwie cierpi. :) WARTO PRZECZYTAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
wiesz co wybacz nie chce mi sie juz komentowac twoich moherskich cytatow... dziewice jak i nie, puszczalskie jak i te porzadne serdecznie pozdrawiam...adio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
wiesz co wybacz nie chce mi sie juz komentowac twoich moherskich cytatow... dziewice jak i nie, puszczalskie jak i te porzadne serdecznie pozdrawiam...adio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytaty piekne, ale szkoda, ze nie maja wiele wspolnego z rzeczywistoscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
dla mnie ta przyjaciolka co miala 6 facetow moze byc nawet dziwka, ale mnie to nie obchodzi, bo to tylko przyjaciolka i dla mnie sie nie liczy, ile facetow miala, dobrze mi z nia jako przyjaciolka, a jej zycie seksualne mnie nie obchodzi. ale ona dobrze wie, ze nie chcialbym miec takiej dziewczyny jak ona. jestesmy po prostu przyjaciolmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
nie moja sprawa kto z kim sypia, ale nie chcialbym miec dziewczyny co miala wielu partnerow. jestem prawiczkiem i szukam dziewczyny, ktora naprawde sie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
dziewczyna, ktora miala kilku partnerow badz uprawiala seks bez milosci moze byc dla mnie tylko kolezanka. nawet jakbym poczul cos do takiej to bym zabil w sobie te uczucie, bo mam swoje zasady w stosunku do kobiet i chce sie ich trzymac. nie chce sie zakochac w kobiecie, ktorej moralnosc, przeszlosc seksualna i "poziom cnotliwosci" czy czystosci nie za bardzo by mi odpowiadaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
sex oralny czyli jestes dwulicowy...i nie tlumacz sie...poza tym idz moze na ksiedza co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
nie jestem dwulicowy. przyjaznic sie moge z dziewczyna, ktora jest puszczalska, albo chuliganem, moze moglbym miec nawet kumpla geje, ale zwiazac sie moge tylko z porzadna dziewczyna. bo w przypadku przyjazni zycie seksualne przyjaciol nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
spotykam sie teraz z jedna dziewczyna, ale zanim stwierdze, czy to na powaznie to musze z niej wyciagnac jak sie prowadzi, zeby wiedziec czy jak z tego wyjdzie zwiazek to bedzie dla mnie oplacalny i rokujacy na powazna przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
natomiast moja przyjaciolka jest wporzadku jako kolezanka, ale jakby miala byc moja dziewczyna to bym sie chyba zalamal z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
pokaz jej to co napisales o tych dziewczynach...ciekawe co powie...ale zapewne nie pokarzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
a tak poza tym jakbym miala 20-letniego faceta co mysli o dobrze rokujacym zwiazku i porzadnej przyszlosci to bym go puscila kantem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
ale ona dobrze wie, ze mam ja za faceciare, nawet czasem do niej tak mowie. lubie ja, ale wiem, ze przesadza z facetami, ale jako o przyjaciolce czy kolezance to slowa zlego nie moge o niej powiedziec. zreszta ona sama za porzadna dziewczyne sie nie uwaza, twierdzi, ze woli sie wyszalec i nie zalezy jej na byciu grzeczna dziewczynka, wiec w czym problem. a jej bym sie w zyciu nie przyznal, ze w ogole wlazlem na babskie forum, bo by sie mnie wysmiala:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
wiesz co okreslenie faceciara to nie to samo co puszczalska, dziwka czy kurwa...ciekawe czy bylaby tak samo zadowolona jakbys o niej tak powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
a co to zlego, ze mysle o przyszlej i o swoim zyciu, a nie tylko o chwilowych przyjemnosciach? tak sie sklada, ze pracuje i studiuje zaocznie i mam calkiem niezla prace jak na 20latka i mysle powaznie o swojej przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
nie uwazam jej za dziwke, jest naprawde swietna dziewczyna, tylko za duzo facetow miala w lozku. ale generalnie 20latka co miala kilku partnerow kojarzy mi sie z dziwka i napewno nie mozna o takiej dziewczynie powiedziec, ze sie przesadnie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
no wlasnie skoro 20 latka z duza iloscia partnerow kojarzy ci sie z dziwka to ona tez nia jest w twoim mniemaniu...dziekuje to wszystko...dwulicowcu...nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
ja ja szanuje, bo dlaczego mialbym jej nie szanowac, zabic nikogo nie zabila. po prostu nie wyobrazam sobie zeby dziewczyna co miala juz tylu facetow mogla byc moja dziewczyna. i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
znam ja dobrze, wiec ona dla mnie dziwka nie jest. nie jestem dwulicowy, moze ze bardzo sie w tym temacie unioslem ze slowami. generalnie jestem tolerancyjny, szanuje wszystkich ludzi, nawet prostytutki. ale nie chcialbym miec dziewczyny co miala kilku partnerow albo sprobowala juz seksu bez milosci. mnie nie obchodzi kto z kim sypia, ale dziewczyne chce miec naprawde szanujaca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×