Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

wróciłam :D byłam na pysznej pizzy,niestety nie z panem niesmiałym,ale z kumpelami ale zimno na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
bławatek "na polu"?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczochrany "na polu" ja z krakowa pochodze :P ... ale ludzie na studiach wciąz mnie poprawiaja :D "na dworze". a tam..na polu i juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
tak też myślałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sally dlaczego nie mozesz mu nawet tego wszystkiego powiedziec czyzby on byl kims nieosiagalnym? Ja tez kogos takiego mam i moglam sie z ta osoba dzis widziec ale po co jak i tak nie bedziemy juz nigdy razem bo on jest taka osoba ze nie zaokceptowalby obecnego stanu rzeczy u mnie:(Choc nie widzielismy sie 4 lata i zszokowal sie jak zobaczyl moja rodziene to co by bylo jakby mnie zobaczyl dobrze ze z nimi nie pojechalam na te zakupy.Choc on byl jedna z najwazniejszych osob w moim zyciu spedzilismy kilka lat ze soba i duzo przezylismy i co moge zrobic w tej sytuacji nic bo juz nic czasu nie cofnie i zaakceptowalam juz to ze razem nie bedziemy.I zyje dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastroj w miare dobry. Przed chwila robilem u siebie ozdoby swiateczne. Ile chujow i kurw polecialo, to nie zlicze. Moze pochwal sie, jak u Ciebie nastroj? HiHi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie hmm... no nie narzekam. :p Ale sprzątać mi się już nie chce. Heheh! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej... Przecież ja pierwszego posta napisałam gdzieś przed 12 a nie przed 6 rano. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero w czwartek zaczalem sprzatac. Dzis koncze, ile mozna :o I jeszcze prezenciochy trzeba zapakowac. Znow beda lecialy kurwy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie mów... Nie dość, że z kupieniem prezentów miałam problemy jak zawsze to w dodatku jeszcze je trzeba jakoś ładnie zapakować. :p Masakra. Heheh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co roku kupowanie prezentów jest trudniejsze. jeszcze nigdy tyle nie biegałam po sklepach. a jeszcze dzisiaj sernik będę piekła... taki hmmm... puszysty z czekoladowym spodem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
a co słychać u naszego ogiera FHG? poszedłeś na jakąś dyskotekę obmacywać panny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze powiedziawszy nie czuje tych swiat i w ziazku z tym nic nie robie oprocz tego ze posprzatalam mieszkanie ale w soboty nie swiateczne tez sie sprzata prezentow jeszcze wszystkich nie mam ale jutro sie cos kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pejzaż horyzontalny...horyzont różny niebanalny... człowiek jak stwórca nieobliczalny. upuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, drodzy Kafomaniacy :) Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę, by zagłosować na mnie w konkursie Naturelli. Aby oddać głos, wystarczy wejść na stronę: http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1967&pg=0 Następnie przepisać kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknąć „Głosuj”. Trwa to dosłownie 10 sekund, a jest to dla mnie duże wsparcie. Wszystkim głosującym wielkie dzięki i wesołych świąt życzy Merdosanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×