Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pocieszyciel i gawędziarz

Dlaczego Polskie kobiety są takie dobre dla innych

Polecane posty

Gość pocieszyciel i gawędziarz

Chodzi mi o zachowanie :( wszystkie dają sie poniżać...dlaczego !!! ? Dziewczyny wezcie przykład z tego filmiku i tak traktujcie innych... Ten kto was denerwuje i nie szanuje też nie zasługuje na litość ;) Jak jest na forum dziewczyna bądz kobieta która tak traktuje innych niech się wpisze i potwierdzi :) A filmik traktujcie jako metaforę :D nic innego nie mogłem znalezc... http://www.youtube.com/watch?v=ojuWxJ2Z6hg&feature=bz302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli powinnam tak
potraktować mojego chłopaka :o ? ostatnio zrobił sie okropny:( ale to chyba nie powód żeby go skarcić jak psa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki demaskator.
tak....wszystkie kobiety tak traktuja innych .:D :D :D .......... a ty? czy dzis juz wziąłes tabletkę??????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel i gawędziarz
wielki demaskator. o co ci chodzi ? i co ma znaczyć "a ty? czy dzis juz wziąłes tabletkę? " ? :o widzę że na forum dziewczyny są spokojne i dają sobą rządzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel i gawędziarz
Sssilly maggot ;) tak trzymać...jak ktoś cię poniża...daj mu wycisk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel i gawędziarz
Takie kobiety to rzadkość 😍 Większość daję sie poniżać przez facetów i stare paskudne baby :( Lubię widzieć jak ktoś słabszy i ( bezbronny ) bije swoich oprawców :) Żona bita i poniżana przez męża jest słaba i nie ma sił na walkę ? Widziałem jak nie jedna "młoda dziewczyna" daje wycisk starszej od niej czy swojemu zwyrodniałemu mężowi :) to samo w szkole...jak ktoś was gnębi albo ubliża to " poniżcie go jak psa " na pewno przestanie...:) a jak nie to "po mordzie ja","po mordzie go" ktoś słaby z wyglądu może być niezwykle silny w sobie ;) warto wierzyć w swoją siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten filmik jest chory
a ty jeszcze bardziej autorze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPPUCCINOO
a ja nie widzę w tym nic strasznego.sam przyłączył bym sie do tych dziewczyn :D to popularne jest w stanach i nazywa sie catfight ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanuję kobiety a one mnie
mi tam filmik się podobał :) sam przyłączył bym się do tych dziewczyn :D młode licealistki potrafią być okrutne i mściwe :/ . Ps: taki młody głupi dziewczęcy wiek ; :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel i gawędziarz
Tu nie chodzi koniecznie o seks czy terroryzowanie :) zgodzę się że nastolatki są bardziej agresywne bo przechodzą"wiek buntu" chciałem uświadomić kobietom "słabym" że nie powinny dawać sie poniżać i wykorzystywać jakimś szkap Sssilly maggot napisałaś że lubisz poniżać ;) jeżeli miałabyś nerwowy dzień zrozumiał bym gdybyś mnie uderzyła :) nie katowała ! ale np strzeliła mi plaskacza albo kopnęła... kobieta w wieku do 35 lat ma na to prawo i nie wolno tego powstrzymywać ;) przyznam że nie było by mi miło ale jak bym był twoim partnerem to zrozumiałbym jakbyś w nerwowy dzień mnie poniżyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel i gawędziarz
Nie, nie poniżam ! :classic_cool: , no chyba że sama o to poprosi :) nie jestem nerwowy ale też nie jestem jakimś lalusiem czy ofermą do bicia ;) niektóre dziewczyny trzymają nerwy w sobie i nigdy nie wybuchają a to zle ;) kobieta też musi sie raz na jakiś czas wyżyć na kimś :) a partner jest do tego idealny. Powiem jasno : lubię jak na jakiś czas zestresowana dziewczyna uderzy mnie,kopnie,strzeli liścia,popchnie,"mocno ubliży" ale nie emocjonalnie ;) zmusi do czegoś np do sprzątania albo np " wymasowania plecków " :D Podobają mi sie takie kobiety i nawet gdybym miał wybór : Piękna,zgrabna,duże piersi,blondynka itp i przeciętną dziewczynę a nawet zdaniem innych dosyć brzydką ale mającą wybuchowy charakter " wyżywczy " to wybrał bym tą drugą bez chwili zastanawiania :) Nie jestem typowym facetem bo zamiast super urody wolę charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chcę takiego posłusznego
pieska na rozkazy ....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel i gawędziarz
bezzie wiem :) takie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:23. Masz na mysli szariki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×