Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Megi21

podkład na zimę

Polecane posty

jaki będzie najlepszy podkład na zimę, który nie będzie spływał, będzie dobrze krył zaczerwienienia i nie bedzie strasznie drogi (tak 20-25zł)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieee
no nieee za 25 zł. chcesz podkladu, który daje efekt podkładu za 100 zł. przynajmniej, ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnaaaaana
lirene city matt dla mnie super i za 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
lirene city matt kosztuje u mnie w naturze 20 pln bez grosza, ale on nie kryje, dobry za to jest maxfactora taki co dopasowuje się do skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja kwiatuszek
Takie do 45zl to niewarto wogole probowac. owszem efekt moze byc porownawczy do tych z gornych polek, ale to co czyni taki produkt z twoja skora to nawet sobie sprawy mozna niezdawac. Patrz na taki ktory chroni,pielegnuje i upieksza albo taki ktory upieksza ale nie szkodzi. Ja polecam Estee Lauder Stay wear na zime dobry lato tez wystarczy kropla mam na pol roku. Lubie tez Vichy aera teint skora oddycha ladny efekt, Revlon color stay tez fajny ale tylko na jakies specialne okazje bo jest zbyt trwaly i mocny. Jak niejestes pewna zajrzyj do apteki La roche posay czy vichy wez probke przekonasz sie. i skore na starosc bedziesz miala lepsza niz po takich specyfikach za 25 czy 30 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja76
ja używam i takich podkładów za 50-60 jak i za 20-30 i szczerze jak narazie nic mi się nie dzieje i nie widze różnicy po zmyciu na skorze, ale kazdy reaguje inaczej , a tak apropos to kazdy kosmetyk z danej kategorii ma taką samą podstawę(bazę) tylko inne dodatki, więc cena czasem nie ma nic do tego czy jest on dobry czy nie. polecam maxfactora - Colour Adapt (ok 55 pln.) lub tej samej formy Lasting Performance podobna cena i naprawde są dobre. co do vichy to nie za bardzo polecam opinia lekarza na temat tej firmy była taka,że po prostu oni się wkupują a ich kosmetyki wcale nie są takie wspaniałe, ale dla każdego co innego jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoninaaaa
Polecam zainwestować w podkład drogeryjny lub zakupiony i dobrany przez kosmetyczkę, tanie podkłady tylko niszczą naszą cerę. Ja od kilku miesięcy używam podkładu od mojej kosmetyczki, skin velvet z karaja, zdecydowanie polecam, moja skóra jest o rozświetlona i taka delikatna w dotyku jakbym dopiero co wyszła z zabiegu nawilżającego. Drogi, ale wydajny i bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×