Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość falada

Bielizna dla mężczyzny!

Polecane posty

Gość kaja_pasikowska
ja z kolei bardzo polecam bieliznę ze sklepu Rossli. fachowe opisy i majtki meskie z tzw. koszykiem - cudo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka_orange
moj ma bielizne z firmy Rossli. w sumie bardzo dobra, ladne wzory, nie spiera sie i nie mechaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry_bird
Również śmiało polecić mogę bieliznę firmy Rossli. Naprawdę super produkcja, nie niszczy się szybko i jest bardzo ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do nas eluno.pl większość asortymentu dotyczy kobiet jednak dla mężczyzn też coś się znajdzie szczególnie bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często kupuję bieliznę w internecie. Lubie sobie sprawdzać różne sklepy. Ostatnio natknąłem się na sklep internetowy London Brands http://londonbrands.pl/ gdzie pomimo niskiej ceny zakupiłem bardzo dobre jakościowo bokserki Calvin Klein. Bokserki z dobrej tkaniny, przechodzą bezproblemowo każde pranie. Nie odbarwiają się jak i nie kurczą się. Bardzo dobrze się noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie, bieliznę czy dobrą odzież dla mężczyzny również zamawiam w sklepach internetowych i jestem bardzo zadowolona co do jakości, zresztą sami zobaczcie na www.KoszuleVictorio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne modele, takie wyszukane i sexy można znaleźć na www.sexciuszek.pl Mają bardzo duży wybór polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokserki
Ja zamawiam z everydaystore_pl Kupiłam już kilka razy dla brata i dla męża. Bokserki są z bawełny, przewiewne i nie krępują ruchów. Poza tym bardzo ładnie się prezentują i nie trzeba się krępować jak jest konieczność pokazania się w samych gaciach. Po prostu są bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmsskt

Drogie kobiety , jeśli chcecie aby wasz mężczyzna miał super bieliznę , zamówcie na stronie masculo.pl lub meskiegacie.pl. będzie wyglądał super , seksownie , bielizna będzie dopasowana, będzie podkreślała jego figurę i walory , nie żałujcie na nią pieniędzy , nie pożałujecie , a Wasz facet będzie w 100% zadowolony!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

a zareklamuję kolejny sklep, może frajerstwo kliknie. Dla mnie tego typu zachowanie to zeszmacenie na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek Gattoman

Zarzucilem gatki od Gatty(Męskie), fajne przewiewne, na razie sprawdzaja sie. Tyle ze sa na tyle fajne i unisex, ze laski zaraz moga zaczac je podkupywac. Wygodne dosc obcisle, ale jak pisalem przewiewne. Te grube Slipy juz mnie irytowaly. Gdzie je kupuje, to juz moja sprawa, kazdy umie szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 12.03.2019 o 14:32, Gość Gość napisał:

a zareklamuję kolejny sklep, może frajerstwo kliknie. Dla mnie tego typu zachowanie to zeszmacenie na maksa

tak właśnie , bo taka bielizna da satysfakcje mezczyźnie i również wzrokowo kobiecie , leży super i taką śmiało należy nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghddhh

Tylko bielizna Clever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×