Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berenka

srebrne szpilki..i co dalej?

Polecane posty

zywa zielen tez mi sie podoba, a co myslicie o polaczeniu srebro i pomarancz nasycony? co do tego? aa! braz ze srebrem mi jakos nie gra (to tak na marg) - a Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole,to dz za zestawienia - fajne (niektore) mi podalyscie :) jeszcze,jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warta tego
ja do ciemno brązowej kiecki miłam kiedyś właśnie srebrne szpilki, myśle ze wyglądalo to calkiem nieźle:) Ważny jest odcien brązu, tamta sukienka mila wbudowany pasek z cyrkoni z przodu, tak że buty byly tylko dopełnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak na bardzo duza
jak dla mnie pomaranczowy odpada w kazdej postaci, nie lubię ogolnie tego koloru Z fioletem by bylo wysmienicie- obojętnie jaki ciuch sukienka bombka wrecz wspaniale :) Elegancki grafitowy kostium ze spodnicą typu OŁÓWEK i te szpilki Twoje i korale oczywiscie torba czarna Ja lubię JAK dodatki są w jednym kolorze bo to nadaje wyrazu A jeszcze idealne by bylo połączenie kooloru KOBALTOWEGO najmodniejszego w tym sezonie ze srebrem ojj tak Lubię tez takie zwykle kamizelki w serek ciemne i np przetykane srebrna nitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym polaczyla z ciemna zielenia lub ciemnym niebieskim - ale nie granatowym. przy czym ten turkus tez mi pasuje. nigdy z pomaranczowym ale to dlatego, ze ja nie lubie tego koloru na sobie w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak na bardzo duza
do niebieskiego tez by bylo ok plus srebrny szeroki pasek ale się rozmarzylam zachcialo mi się cos kupic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te sweterki maja fajny fason w sumie,ale jakos tak.. te nitki srebrne .. nie za bardzo mi leza.. :P ale dz za opinie :) tez mysle,ze najlepsze jest polaczenie z fioletem,ale juz totalnie mi sie "przejadl" ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kobalt to niby jaki,bo nie wiem czy w dobrym kierunku oczy mej wyobrazni patrza? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak na bardzo duza
kobaltowy czyli chabrowy czyli szafirowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam szczerze,ze moda na tuniki i leginsy jakos totalnie mi nie lezy.. sukienki szyte pod fason tuniki - tak,ale same tuniki - raczej nie, chociaz mam dwie tuniki (innych dlugosci w sklepie niestety nie bylo), i cos mi sie zdaje,ze jedna to nawet posiada ten kolor kobalt - o ile sie nie myle, wiec jak to jest z tym kobaltowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak na bardzo duza
ale co z tym kobaltowym? :D To taki niebieski bardzo intensywny, dla mnie to to samo co szafirowy i chabrowy,podobno najmodniejsze kolory tego sezonu to wlasnie fiolet i kobalt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szafir lubie :) no dobra, a jak sie nazywa kolor przygaszony zolty? a raczej mocny zolty ale jakis taki - nie sloneczny - cholera nie wiem jak to nazwac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak na bardzo duza
czas isc spac :) dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - ten sezon kroluje fiolet (dlatego mam go dosc, poza tym juz dawno przeszlam halo fioletowe w mej szafie) i szary a na nastepny sezon - oczywiscie jak w kazdym - bedzie - biel i czern - a ponadto - czerwony i zolty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak na bardzo duza
aha a ten zolty to pewnie jajeczny ;) :P pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak na bardzo duza
aha a ten zolty to pewnie jajeczny ;) :P pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak na bardzo duza
aha a ten zolty to pewnie jajeczny ;) :P pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo moj post
sie wyslal 3 razy kafeteria sie psuje:P dzien dobry w co dzis sie ubrac ;) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaczeczny zolty :D .. kto wie, choc zapewne jakos ten kolor zostal nazwany konkretniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie odcienie zoltego sa nazywane jakos jedzeniowo :D np.jajeczny,musztardowy itp. :) a do srebra to juz bardziej ten jajeczny badz sloneczny (o ile w ogole) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu tak boisz sie tego czarnego? jelsi wybierzesz czarny to moze postwa na jakas bardziej bufiasta, obszerniejsza forme, wtedy wszystko sie zrownowazy. przeciez nie musi byc obcisle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie urwiska
Tak tak super golfy widzialam na allegro takie szerokie rekawy i pomarszczone z przodu, ja bym sobie nie kupila bo jestem za tlusta :classic_cool: ale dla szczuplej osoby by bylo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciociu berenko nie badz taka r=wracaj zaraz do naszego topiku!!bo bez ciebie smutno nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam wlasnie,ze te obszerne - teraz modne - bluzki - jakos mnie nie przekonuja.. tyna 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×