Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lllllilllliiiiia

CZY SA TU LUDZIE PRACUJACY W ORANGE?

Polecane posty

Gość lllllilllliiiiia

mam kilka pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też
ten temat interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllilllliiiiia
a co cie interesuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
ja pracuje od 3 miesiecy i mam jechac niedlugo na szkolenie nie usmiecha mi sie ale nie ma wyjscia,tylko po co te egzaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salon Orange
Ja pracowałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllillllii
to napiszcie jak ten pretest a jak sie go nie zda czy krzywo na ciebie patrza§ trudno jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajajaja
Ja pracowałam, test nie jest trudny,zalezy u kogo piszesz...Jak nie zdasz to wracasz i uczysz sie na następny. Praca ok, bo teraz pracuję u innego operatora. Wszystko zależy kto CIe zatrudnia, jak franczyza to uciekaj:) No i ta neostrada.... Moje zarobki opiewały na kwotę min. 850 (co zdazylo sie tylko raz jak chorowalam ponad miesiac) i najwięcej 2,800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salon Orange
to zalezy czy dostalas przykladowe pytania jakie moga sie pojawic na nim. Ogolnie trzeba znac cala oferte Orange. Nawet na jaki numer nalezy wyslac smsa aby uruchomic taka a taka oferte. Jak niezdasz to bedziesz miala jeszcze chyba jedna czy dwie szanse zeby powtorzyc egzamin. Popytaj sie swojego kierownika salonu lub innych pracownikow, ewentualnie MDSa z centka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
to zalezy od osoby, ktora prowadzi szkolenie, czy jesli nie zdasz tego testu czy da Ci kolejna szanse, z tego co wiem to byly przypadki, ze osoby wracaly do domu:P.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
ja mialam pod koniec wrzesnia szkolenie....i pytania nie byly latwe natomiast na zakonecznie szkolenie test byl latwiuski....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiiiiliiiiiia
ten pretest trzeba zdac i jeszcz e na szkoleniu egzamin-naprawde duzo wg mnie a na poczatkuszkolenia ten test to te same pytania? a nie chce mi sie wierzyc w zarobek 2800? i jak sie te prowizje dzieli kazdy pracownik dla siebie czy u was wszyscy pracownicy pracuja na jedna kase i potem podzial>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×