Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkie cudo

Mikołajki 2007!!!

Polecane posty

Wpisujcie co kupujecie swoim partnerką/partnerą na mikołajki. W tym roku chciałabym być oryginalna, ale jeszcze nie wiem co kupic. Ale mam kilka pomysłów, więc jako pierwsza wpisuję: 1)kubek z moim zdjęciem, perfumy takie niebieskie z orifflame, ramka z moim zdjęciem, narazie tylko takie wpisujcie swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden z Twoich pomyslów
nie ejst niestety oryginalny :o ja w ogole nie lubie takich prezentow...kubek ze zdjeciem, amlo ze oklepane to tak naprawde nie jest personalne...jakby co to mozesz go dac mamie, tacie, przyjaciolce lub psu...dla mnie oryginalny to naprawde unikatowy i taki "specjalnie dla mnie", co znaczy, ze spodobanie sie komus poza mna jest nikle :) moze to byc ewentualnie cos oklepanego jak plyta, ale jego ulubionego zepposlu... ja bym jendak myslala nad czyms zwiazanym z jego pasja (o ile taka posiada)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden z Twoich pomyslów
ja np. maluje, dostalam kiedys od znaomych zestaw pedzli (praktyczne, bo moje kjuz takie sobie byly....niestety dobre pedzle to nie ejst maly wydatek)...tyle z tej drewnianej koncowki starli lakier, ladnie ozdobili, podpisali moim imieniem i dopeiro ponownie polakierowali. to bylo oryginalne i co najwazniejse wlozyli w to wlasna inwencje...glupie pedzle przxestaly byc bezplciowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia222
Ja juz kupiłam swojemu facetowi prezent:kupiłam mu portfel i plecak w sklepie www.sportmen.pl Myslicie ze to dobry pomysł????bedzie zadowolony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia222....... myślę że pomysł dobry, a czy się spodoba Twojemu facetowi to zależy tylko od niego, jego osobowości, ale mys\\ślę że go na tyle dobrze znasz i wiedziałąś co kupić. Ja znam swojego ukochanego dopiero miesiąc, ale bardzo go kocham i tak się boje że kiedyś go mogę stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Mam dylemat, co kupić na Mikołajki przyjacielowi, który chciałby być kimś więcej. Podpowiedzcie, bo nie mam żadnej koncepcji a coś chciałabym mu podarować ( ramki, kubki itp. oczywiście odpadają ) i nie wydać na to fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też mam problem
ma być wesoło ale nie do przesady. kolega 22 latka. też czekam na pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm sama nie wiem może jakieś oryginalne perfumki, nie mam doświadczenia to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nic mu nie kupuj
a zaoszczędzoną kasę zainwestuj w słownik ortograficzny. partnerOM partnerkOM partnerą, buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaweł888
kup my ciekawą płytę (ale naprawde ciekawą), albo dobrą książkę, wtedy Cię doceni. można naprawdę fajne perełki znaleźć np. w empiku netowym. no i klikasz tylko a za 2 dni jest do odebrania w dowolnym salonie, w dodatku taniej, niż jakbyś wzięła z półki. a i znaleźć łatwiej na stronie niż w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
I wymyśliłam: woda toaletowa ( 30 ml Blue Rush z avonu ) i jako opakowanie mikołajowa skarpetka - chyba będzie ciekawe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe ale byk
ja nie moge dzieczyno czy ty ze stresu nie wiesz co piszesz ale ta pomyłka jest tak razaca ze musze sie na ten temat wypowiedziec!!!!!!partnerką ?????chyba partnerkom........hehe co na to twoja polonistka????ja bym chyba zwatpiła ze mi sie trafił pod skrzydła taki matoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje-finanse.com.pl
www.twoje-finanse.com.pl konta, kredyty, pożyczki, lokaty, doradztwo itd zestawienie ofert banków :) szybko i bez zbędnych formalności! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×