Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Henzel_Eyes

BAGAŻ PODRECZNY- JAKIE KOSMETYKI MOGE WIZASC?

Polecane posty

Czesc wszsytkim. Mam ogromny problem. Jutro wyjezdzam do Angli. Jade tam tylko na 12 dni takze zaplacilam tylko za bagaz podreczny. Czytam na internecie, bo mam watpliowsci co moge wizasc i jaka jest prawda o kosmetykach? Czy faktycznie nie moge wizasc tuszu, podkladu, blyszczyku? Przeciez to szalenstwo! A najwazniejsze. Czy bede mogla wziasc w bagazu podrecznym tabletki antykoncepcyjne? Pozdrawiam i licze ze rozjasnicie mi mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
mysle,ze najlepij sprawdzic na stronie lotnska z ktorego lecisz tam i z ktorego wracasz,powinni miec takie inforamcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie ma przejrzystych informacji na ten temat. Raz pisza, ze nie mozna brac podkladow, tuszu, a w innym miejscu pisza, ze nie mozna brac plysnow powyzej 100 ml. Pomozcie mi prosze bo mam malo czasu do wyjazdu, a nie wiem co mam brac. Moge wizasc prostownice do bagazu podrecznego. Wylatuje z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko do 100ml
w bagażu podręcznym, jeśli chodzi o Kraków.Miłego lotu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mieć 2 torby - jedna to bagaż podręczny, którą bierzesz na pokład samolotu. Nie wkładaj do niej nic co jest w żelu, masci płynie-wszystkie kosmetyki tego typu odpadaja. nie bierz tez nic ostrego-pilniczki, szczotka do włosów itp, ponieważ kazą ci je wyrzucic-nie ma odwrotu. . To możesz sobie spakować do normalnego bagażu, który podajesz podczas odprawy bagażowej (zazwyczaj nie może przekroczyc 20 kg). Tak przynajmneij sprawa wyglada w Centralwingsie, Wizzarze itp. tanich liniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mam rozumiec, ze moge wziasc tusz do res ( 8 ml) i podklad ( 30 ml) opowedzcie co na temat tabletek antykoncepcyjnych i prostownicy. Powtarzam, jade z Krakowa z Balic i mam tylko bagaz podreczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki tak
plyny - do 100 ml, lacznie tez jest chyba jakies ograniczenie, ale tego nie wiem na pewno - trzeba te w plynie zapakowac do specjalnego plastikowego woreczka (daja na lotniskach) i puscic przez rentgnen osobno. jak sie chcesz upewnic to zadzwon na lotnisko, albo sprawdz na stronie przewoznika, z ktorym lecisz (moze bedzie wiecej informacji niz na stronei lotniska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakimi liniami Ty lecisz, ze mozesz miec tylko podręczny? To jakas paranoja!! Możesz miec podręczny i główny który nadajesz! Powtarzam! W podrecznym nie bierz tuszu itp, bo ci każą go wyrzucic,-spakuj go do tego, który nadajesz przy odprawie bagazowej! Tabletek nei bedą sie czepaic-mozesz je wziać do podrecznego. Prostownica- hmmm nie bardzo-raczej nie do podrecznego! Powtarzam-masz 2 torby!!! Podreczna, to ta, która bierzesz na pokład samolotu i tam nic nie wkładaj w masci, zelu, płynie, niezaleznie od pojemnosci! Mnie kazali wyrzucic błyszczyk do ust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam dokładnie, ale do tych torebek to mozna pakowac tylko np niezbedne lekarstwo w płynie, kór musisz użyc na pokładzie, lub mleko dla dziecka. Nie wiem, czy dotyczy to tuszu do rzes...ale po co ci tusz na pokładzie, wytrzymasz dwie godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mma problem, bo nie mam nic na karcie nie nie mam jak zadzwonic. Jade do chlopaka, i nie wobrazam sobie nie miec przy sobie tuszu, czy podkadu. Piszecie tu o plynach, ale to kwestia wzgledna, mozecie mi konkretnie odpowiedzic na teamt tuszu i podkladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, ale zaznaczylam na samym poczatku, ze ja nie zaplacilam za bagaz kabinowy i mam tylko podreczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie-w najgorszym wypadku kupisz sobie kosmetyki w Anglii. Sa tanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniechaaaaaaaaaa
do 10ml mozesz miec przy sobie np pare kosmetykow do 10ml w torebce foliowej ktora pokazujesz czy odporawie :) to wszystko :) ale prywatnie polecam schowac do duzego coby sienei rpzyczepili i szkoda by bylo wywalac :) buzka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety kolejny problem to to, ze ja tam jade bez grosza, a przeciez nie bede prosic faceta, zeby mi dal na tusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniechaaaaaaaaaa
hm... w cene biletu wchodza dwa bagaze duzy i podreczny i powinien byc za darmo. ale jezeli juz ierzesz podreczny tak jak mowie np w krk jest tak ze bierzesz w woreczek foliowy osobno i kladziesz torbe i ten woreczek zeby celnicy widzieli.. tak bylo jak lecialam ja do uk i jak leciala moja mama do usa.. z krakowa dodam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tejkkk
Co to znaczy, ze zaplacilas tylko za podreczny??? Przeciez kazdy moze nadac bagaz glowny i za to sie nie placi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku ale sie czepiacie
jak nie wiecie o co chodzi z tymi bagazami to wejdzcie na strone i zobaczycie ze np w Ryanairze placi sie dodatkowo za bagaz glowny a jesli masz tylko podreczny to placisz mniej i masz ekspresowa odprawe i pierszenstwo przy wejsciu do samolotu A w podrecznym mozna miec plyny - rowniez podklady i tusze do zes i wszystko co sobie jeszcze zazyczycie ale w bytelce do 100 ml. Wiec nie mieszkajcie dziewczynie a jak nie znacie dokladnie przepisow to sie nie wypowiadajcie. ja latam bardzo czesto wiec wiem jak jest naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki tak
Antonika,sorki, ale to Ty nie czytasz.... woreczki sa na lotniskach za friko, wszedzie, nie tylko w Polsce. wkladasz do niego wszystko co masz w plynie - pod warunkiem, ze nie jest wieksze niz 100 ml - ja tam mialam krem do rak na przyklad i bylo ok, nikt sie nie czepial, teraz to wcale nie musza byc rzeczy niezbedne (typu leki) - tusz mozesz miec, podklad tez (byle nie wiekszy niz 100 ml). szminki tez trzeba wlozyc do tych woreczkow, nawiasem mowiac, choc wcale nie sa plynne... (przynajmniej jak ja ostatnio lecialam, to tak bylo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszsytkim za info. Kolezanka zadzwonila na lotnisko i faktycznie moge wiasc ze soba tus zi podklad. Mimo tego bardzo mi pomogliscie. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki bez problemu, do prostownicy mogą się czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×