Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yh___

czerwona torebka, szara, czy srebrna?

Polecane posty

Gość kobiitka
srebrna :) a powiedzcie mi- srebry kolor bedzie troche dluzej modny? wiecie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yh___
gonorossi- myslisz ze szary nie wyjdzie tak szybko z mody? (bo troche glupio mi kupic torebke na jeden sezon ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, myślę, że nie ma co się sugerować modą :) przy zakupie torebki kieruj się tym w jakiej tonacji masz garderobę :) czerwona nie do wszystkiego pasuje, srebrna jest dla mnie zbyt odpustowa i tandetna, więc z trzech przedstawionych kolorów wybrałam szary - które notobene prawie do wszystkiego pasuje - podobnie jak czarny:) ale wybór należy do Ciebie; czerowna na raz, tandetne srebro i praktyczna szara :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yh___
ginorossi dziekuje za wypowiedz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sugerujesz sie najbardziej tym,co modne, to z tych trzech czerwona, bo czerwien zawsze sie bedzie w modzie przewijac (on top) tak jak i czern i biel, a na sezon 2008 czerwien jak najbardziej (i zolty - to tak na marginesie), ja czerwona to juz dawno zakupilam,bo po prostu lubie ten kolor, a teraz planuje kupic tez moze i srebrna (do tych moich srebrnych szpilek :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy torebka na jeden sezon? jelsi ma klasyczna forme, to mysle ze kolor az tak duzej roznicy nie robi, wazne by miec ja do czego n\\osic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×