Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość madziklol
sluchaj juz lepiej to wyglada naprawde,ale latwo sie spineczki przyszywa ja swoje clipy sama cale szylam i cielam i spinki przyszywalam,a tez lewa reka do szycia jestem ale wyszlo,sluchaj wez takie nozyczki najlepiej do skorek od paznokci z bardzo cienki konce sproboj te tasemi rozpruc zeby pojedyncze byly i wtedy spineczki odpruj wczesniej potem clipy zrob na pojedyncze i juz,i przyszyj spineczki,racja idz je podetni albo sama to zrob albo fryzjer jak wolisz,ale warto sprobowac wiesz,i koniecznie ta prostownica zrob zmatowieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta....
Olivka może faktycznie przejedź po włoskach prostownica bo się strasznie świecą :/ tylko spróbuj najpierw na małym pasemku żeby ich nie zniszczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta....
Ahaś i może po prostu zrób tak że podziel te włoski tak jak mówiła madzikol ale wczep 2 pasma jedno wyżej drugie niżej? Wtedy powinno być oki, nie będą rzadkie i nie będzie widać doczepień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki.Moie zdanie na temat clip in jest jak najbardziej NEGATYWNE.. za zestaw zaplacilam 130 zl. nie wielkie pieniadze ale naprawde wyrzucone w bloto. wlosy są okropne,tak jak i ich noszenie. nie ma jak nasze naturalne,poczekam az moje beda dostatecznie dlugie.. ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
moze poprostu nie umiesz ich dobrze wpiac,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
madziklol A Ty widze tez masz dosyc cienkie te wloski ....to doczepienie przedluzylo Ci cos wloski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja swoje mam o matko chyba z 7 cm krotsze niz na focie wiec mi przedluzylo i zagescilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ale ktore mam cienkie??moje???clipy???nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja umiem je wpiac ale to troche smieszne paradowac ze sztucznymi wlosami,zanim je zakupilam czytalam wypowiedzi na forum i dziewczyny tak je wychwalaly,ze pomyslalam czemu nie sprobowac;) myslalam ,ze zrobie sobie swietna fryzurke na wesele... oczywiscie szlo mi dobrze do czasu kiedy klipy nie zaczely sie zsuwac ;/ myslalam ze zwariuje-naglowie tapir i lakier a ja za pol godz mialam wyjsc z domu... ;) umylam wlosy,wysuszylam,wyprostowalam i naprawde czulam sie duzo swobodniej niz z tym sztucznym badziewiem na glowie... ;) od tamtej pory leza w szufladzie i czekaja na wyrzucenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
sumernight Ja tez czytalam te wypowiedzi na forum..wszystkie Panny takie zadowolone.. to tez sobie zakupilam..I jak sie okazalo widac mi te clipy z pod wloskow A NIBY SA NIEWIDOCZNE prawda?:D no i moje rowniez leza w szufladzie! wiec jednak to nie jest takie cudne i wspaniale ;) Madziklol No tak sprzodu zdjecie jest to z tego co widac nie za wiele tych wloskow.Nie wiem jakie masz wlosy swoje ..po zdjeciu clip-ow. Bo rozumiem ze to zdjecie z clipami?ale kolor pasuje i nie widac ze masz doczepione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Swoje wloski mam tak do ramion jakos tak;) Wiesz mam zniszczone troche bo prostuje codziennie i mam rozjasniane .. jasny blond mam duzo pasemek;) jak chcesz mozesz odwiedzic moja fotka www.olivkaaa91.fotka.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
o matko ja moje klipy czasem nosze caleee dnie,ide w nich do pracy ppotem do szkoly i wogole sie nie zsuwaja,,smieszne ,,,naprawde nie umiecie ich poprostu wpiac,ja swoje wlosy mam 3 na krzyz,a jak wepne dobrze klipy nic nie widac najwyzej jak ktos reka dotknie to czuc!!!!!pozatym ja mam naturalne clipy wiec nie nazwe ich sztucznymi ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Juz tak nie przezywaj.Chyba pisalam wczesniej,ze mam grube tasmy i to dlatego a nie chce mi sie nimi bawic i ich rozpruwac itd. bo zapewne i tak z tego nic nie bedzie.A jak mowie,ze je widac to chyba nie zmyslam a dobrze je wpinam! A Ty w takim razie te swoje clipy musisz miec cienkie.Zbyt duzego efektu na zdjeciu nie daly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co sie tak zloscic Madzia... nie wszystkim to pasuje,ja kupilam i zaluje ale mowi sie trudno .. ;) i tez wiem jak je wpinac bo dostatecznie naogladalam sie tych technik przed kupnem,ale mimo wszystko uwazam ze to beznadziejna metoda;) swoje wlosy mam geste,chodzilo mi tylko o przedluzenie ich bez zadnych klejow itp. spinek nie widac ale to nieprzyjemne je nosic ; / Oliwka a Ty masz sliczne wloski i chybas tez nie potrzebne Ci doczepiane:) wogole sliczna z Cb kobietka;) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja nie przezywam,,,,,,ty jak juz ze u ciebie metoda nie dziala i widac ,trzeba troszke pomyslec,bo jak sie kupi tasmy zszyte podwujnie czy potrujnie to logiczne ze bedzie widac, a wdatek jeszcze wlosy w niedobranym kolorze i sztuczne,,,a u mnie efekt jest dobry moze na focie widac ze jest ich malo ale jest ich ok,bo nie chce tez wygladac jak jakas sztuczna lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
No ale jezeli masz mnie obrazac to moze lepiej wcale sie nie wypowiadaj na moj temat bo to jest zupelnie tutaj nie potrzebne;) i na pewno nie uda Ci sie ! Nie spodziewalam sie,ze te tasmy beda az tak dlugie bo jak juz wczesniej pisalam chcialam zagescic wloski .. na tym bardziej mi zalezalo ..! Po drugie NIE JESTEM SZTUCZNA LALA! i na pewno nie chcialam stwarzac takiego wizerunku i nie zycze sobie MOJA DROGA PANNO zebys w taki sposob sie do mnie odnosila. Wyrazilam swoje zdanie na ten temat co do tych clip-ow. Ok nie pasuja mi i tyle .. Tobie ta metoda odpowiada to bardzo sie ciesze i zycze milego i dlugiego noszenia tych tams! Kazdy ma prawo tutaj wyrazic wlasna opinie po to stworzone jest to forum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
SummerNight Dziekuje ;) Milo mi Madziklol: A co do grubosci tasmy..Nie widzialam nigdy wczesniej jak wygladaja takie wlosy.. na zdjeciach wszystko jest piekne i w ogole bez wad.Zreszta nie chcialam tez wydawac nie wiadomo ile pieniedzy na jakies wlosy ktorych bym nie nosila na codzien!Glupio bym sie czula gdybym miala cos wpietego we wlasne wlosy.To moja sprawa i moj problem.Powiedzialas co moglas i wystarczylo..podalas jakies rozwiazania co moge zrobic i koniec. To na koncu bylo nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sa pojedyncze i i tak sie do niczego nie nadaja. jak pomysle jak mozna to nosic w upalne dni to juz wogole tragedia ; > polecam WAX dziewczynki-lepiej odzywiac swoje wlasne wlosy niz dopinac sztuczne niszczac przy tym swoje wlasne lakierem i tapirowaniem.. naprawde podzwiam laski ktore to nosza,ja nie mog sie przekonac ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
SummerNight wlasnie duzo dziewczyn na innym forum poleca ten WAX?a to jest jakas odzywka czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ale ja nie pisalam tego do ciebie zta sztuczna lala,tylko ogolnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivka-to jest odzywka .ja mam blad wlosy i zaplacilam za nia 21,- w aptece. jest naprawde swietna. wlosy sa po niej mieciutkie i ladnie sie ukladaja. stosuje ja od niedawna,ale widze poprawe na moich zniszczonych prostowaniem i rozjasnianiem wlosach. podobno wplywa na porost wlosow ale czy tak jest rzeczywiscie to sie okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kula szpiegula7777
a jakiego producenta ta odżywka i jak się dokładnie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmiraaa88
Witam ja mam takie do was pytanie dziewczyny. Bo niewiem co mam robic .Kupiłam sobie zestaw 5 pasm i odrazu wydały mi się rzadkeie gdy je załozyłam to okropnie widać ze doczepiane ja mam włoski siegaja za piersi i doczepiłam 55 centymetrowe ale to tak widać ze niewiem co robić, niewidać żeby te włosy wyglądały na łączone . niewwiem mam kupic drugi taaki sam zestaw czy nowy i z gestszymi włosami doradzcie proszę . A gdzie moge się zaopatrzeć w dobre sprawdzone włoski naturalne mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmiraaa88
Czy może juz niewarto kupować bo i tak to dalej bedzie widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
No jezeli jeden zestaw kupilas to powinnien on starczyc na pokrycie calej glowy. i dac jakis efekt.. ja bym nie radzila kupowac drugiego bo przeciez ile tych tasm chcesz miec na tej glowie?? Wkoncu zaczna byc widoczne te tasmy jak tyle wepniesz.takie jest moje zdanie. Beznadzieje te tasmy sa.. ja moje kupilam i leza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja tez ci nie radze kupowac kolejnych bo ile mozesz miec tego na glowie,,ja sama nosze 3 tasmy i jest ok,wloski chyba o ok z 6 czy 7 mi przedluzaja moje i sa geste wdatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam, ale mialam wazny wyjazd. Jesli chodiz o mnie to nadal nosze te stare.. wyczesalam spowrotem wsyztskie koltony, wypadla znowu masa, wyprostowalam po raz 'nasty' i sa ladne;p nie przestawie sie na te syntetyczno-naturalne. W dotyku, w odcieniu sa inne i chyba sie tylko oszukuje. Ja je wystawie jednak na tym allegro bo mnie osobiscie wczesniej szlak jasny trafi niz je odp zaloze i beda wygladaly na identyczne jak moje.. a nie chce zeby to wygladalo jakbym miala pasemka.. bo musze czuc i miec pewnosc , ze na glowie ejst wszystko idealnie.Dla mnie samej nie jest to uporczywe nosic je nawet w lecie, ale to kwestia upodobania, ja stawiam na gestosc, kocham miec duzo na glowie i uciecha z tego jest wieksza od hm dyskomfortu ktory odczuwaja niektore z was a ktory mi sie osobiscie nie przytrafil sie gdyz jestem przyzwyczajona :) nie ubieram clipow na codzien bo moje wlasne nie sa naturalnie proste, a dbam o nie jak tylko umiem.. dlatego moge powiedziec ze clipy uzywam okazyjnie. jesli chodzi o dobre odzywk to ja polecam pojsc do lasu nazbierac skrzypu lisci brzozy i pokrzywy.. zalac to wsyztsko wrzatkiem i poplukac tym naparem glowe przy ostatnim plukaniu.. wlosy sa niebywale silne. Efekt nie bedzie widoczny po pierwszym razie ale moge obiecac ze jesli regulanie sie go stosuje to daje reke uciac ze kazdaz was bedzie zadowolona.. ale to raczej przepis dla dziewczyn ktorew maja duzo wolnego czasu.. wax tez ok:D aha co do 'sklejenia' wlosow wlasnych z clipami to ja to oczywiscie lakiery, woski.. ja mam tak jak juz wpsominalam wlasne wlosy za ramiona a clipy tak do polowy piersi, robie cos ala 'emo' i naprawde nie widac, ze jest cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysia Lilia
Do dziewczyn które kupowały włoski na allegro: Podajcie nazwy sprzedawców od których kupowałyście włoski, za ile i czy jesteście zadowolone czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×