Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość gość
jak dla mnie włosy doczepiane to super sprawa, wystarczy parę minut żeby mieć piękne włosy kiedy się tylko chce :) lepiej kupić cały zestaw dopinek, z jedną taśmą nie ośiągniesz zadowalającego efektu :) włosy mogę polecić z www.ohlovehair.pl , kupuje u nich i są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem za doczepianiem włosów jak ma się swoje krótkie czy słabe. Sama sobie nabyłam dopinke clip in w Europe Hair https://europe-hair.com/ Mogą polecić te dopinki, sa rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wam! Dotarła dziś do mnie dostawa z doczepkami i nie mogę wytrzymać ich intensywnego zapachu. Czy macie jakiś sposób na pozbycie się go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a nie możesz ich normalnie umyc? ja zamawiam dopinki zawsze w Rubin Extensions, teraz sobie grzywkę dokupiłam dopinaną ale te dopinki normalnie myjesz https://www.rubin-extensions.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam włosy na doczepiane pl. Nie wiem ,skąd te pozytywne opinie bo włosy sprzedaja indyjskie za ok.300zł Po zmoczeniu ich lub umyciu dopiero widać co to za szit. Nie dajcie się nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam włosy smeggi ze sklepu w Katowicach, po kilku dniach robi się suche siano pomimo stosowania najlepszych kosmetyków do włosów.Kontakt z właścicielką niemożliwy.Ilekroć dzwonie odbiera pracownica twierdząc że szefowej nie ma.Wyslalam włosy na reklamację.Mija dziś 14 dzień i żadnej odpowiedzi.Stanowczo nie polecam tego sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, moja dobra rada - kupujcie stacjonarnie... Zawsze kupowałam stacjonarnie w Warszawie i skusiłam się na doczepiane.pl - chciałam przetestować bezszwowe. To jakaś masakra, te włosy mają tak liche końce, czegoś takiego się nie spodziewałam! Co z tego, że włosy mają 140g - jak włosów, które mają pełną długość to chyba jest z 50 włosów - na prawdę się rozczarowałam... Dodam, że noszę ciemny brąz... Do tej pory kupowałam 120 g z innej firmy i było super, mega gęsto, zdrowe, gęste końce. A te z doczepiane.pl... Nawet nie widać, że coś doczepiłam :| Po prostu lichy tani efekt. Nie dziwne, że mają zestawy 300 g, bo chyba dopiero przy takiej ilości jako tako to wygląda, ale kto to zmieści na włosach i utrzyma takie obciążenie? Nawet nie zamierzam tego nosić :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clipy są spoko na jakieś większe wyjścia, na co dzień nie za bardzo. Jakoś niepewnie się czuje, jak coś sobie doczepiam, to jak jakiś tupecik, peruczka, nie wiem sama. Inaczej jak przedłużę "na stałe". Kładę się z tym spać i to już jakby mniejsze "oszustwo", nie wiem czemu tak to odczuwam. Jak szukacie dobrych włosków, to ostatnio odkryłam https://hairtalk.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
remy hair w Szczecinie nie profesjonalny salon,chcialam sprzedac wlosy a pracownice je wazyly w dloni,bo waga im sie popsula!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaBelaJoga
Ja całkowicie nie jestem przekonana do clip-on. Moja przyjaciółka miała i wyglądała gorzej niż ze swoimi zniszczonymi włosami naturalnymi. Ja za to od lat chodze do Great Lengths i zawsze mam przedluzanie robione metoda Multisonic, wiec wiem ze efekt nie jest na miesiac a kilka i wyglada mega naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy ktoras z Was leciala samolotem z clipami? Ja musze w nich leciec, a boje sie jakies cyrku na bramkach do wykrywania metalu... macie jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×