Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bączek cichy

na wychowawczy czy pół etatu?

Polecane posty

Gość bączek cichy

Oświećcie mnie proszę bo zupełnie nie wiem co i jak. Czy lepiej wybrac: wychowawczy i nie miec kasy wychowawczy i równocześnie u pracodawcy na pół etatu pracowac(nie wiadomo czy potem szef da umowe na cały etat ponownie) nie brac wychowawczego tylko wziąść umowe na pół etatu(i ryzykowac ze kiedys nie powróci cały etat). Wytłumaczcie mi jakie sa korzyście bo nie moge nigdzie znaleźć prostej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka a
przecież to zależy od tego jakiego masz szefa.Czy jest w porzadku czy nie.Czy można z nim normalnie porozmawiać,czy jest szczery w stosunku do pracowników i jakie są miedzyv wami układy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bączek cichy
ale narazie nie myslmy o mnie.Szefa nie obchodzi czy pójde na wychowawczy czy nie- zawssze znajdzie innego pracownika.no chybaze na pół etatu przejde to bede w pracy i w domu z dzieckiem. No ale czy potem przywróci mnie do całego etatu nie wiem.pewnie tak, ale w sumie jak przez taki czas dam rade na pół.....no ale powiedz jaka jest róznica" wychowawczy i pół etatu sam pół etatu bez wychowawczego jakies korzysci czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bączek cichy
myslałam ze ktos wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×