Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annawanna

jakie dodatki do tego płaszczyka

Polecane posty

Gość taka sobie urwiska
jak dla mnie- klasyczna czern kaszkiet i szalik, ewentualnie taka luzna czapa robiona na drutach beret fioletowy szalik i fioletowa czapka bardzo ladnie moim zdaniem by bylo z kompeletem w zywym kolorze zielonym i moim zdaniem torba i buty w klasycznej czerni z butow- najlepiej botki na niewielkim obcasiku i workowata torba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
az sie zdziwilam wypowiedzia kolezanki wyzej. zgadzam sie z kazdym slowem blizniaczka astrologiczna?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
zalezy od typu twojej urdoy..rownie dobrze moze byc miały kompet czapka i szalikk.. ale opcja z fioletem i zielenia bardzo fajna... takze czerwien mysle ze byłaby porządana :P ogolnie kazdy zywy kolorek ..wazne by taki sma miała czapka, szalik , torebka to bedzie wposłgrało..albo taki jak kolor butow... przeciez zołty, turkusowy tez by ładnie pasował... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annawanna
jestem brunetka to moze dobiore czerwien? ale taka mocna czy lepiej bordo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie urwiska
tak naprawde ----> aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowicie wyglądałyby mocno czerwone dodatki--bardzo efektownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wiecieeeeeee
czerwony tez ladnie ale jesli juz to postawilam na nowoczesniejsze rozwiazania bo taki plaszczyk i czerwien to juz oklepane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
jesli brunetka to tez zołty albo fiolet pasuje..w sumie to wszysko..ale raczje zywe, intensywne kolorki...:) zgadzam sie ze zcerwien moze troche oklepana..ale jesli masz w tym wygladac najkorzystniej to dlazcego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie pasują czarne albo białe dodatki. Chcecie do tego zakładać fiolet albo zieleń ? Ile będziecie miały na sobie kolorów ? To niezbyt eleganckie. I workowata torba ?!!! Moda z autobusów jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja nadal upieram się przy czerwieni---z zestawieniem czarno-białym po pierwsze ożywia ubiór nie zaburzając proporcji w kolorach--a to do poprzedniczki ;) po drugie to zestawienie bardzo eleganckie a jednocześnie leciutko sexi..ale nie wulgarne, oczywiście , kiedy nie przesadzimy z ilością czewronych dodatków ;) inne kolory- choć mówicie tu o supermodnym fiolecie i żółci jakoś mi sie nie widzą ale jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje....ale na małą wymianę zdań można sobie pozwolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalindaaaa
a ty to znawczyni jakas jestes :O kazdy ma swoj gust :O:O:O:O Wolisz wygladac tak samo jak wszystkie? jesli ktos jest mlody to moze miec na sobie rozne kolory nie tylko jak stare babcie bieli i czern :O BO TO KLASYK co z tego trochę fantazji i wlasnego stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepita
Myślę, że to czy ktoś jest klaunem to sprawa względna. Najważniejsze to, żeby czuć się dobrze w ciuchach, które się nosi. Oczywiście inaczej ubierzesz się na imprezę w klubie, na domówkę u znajomych, a zupełnie inaczej do pracy albo na rodzinny obiad, ale trzeba rozgraniczać takie rzeczy. Każdy ma prawo do zabawy ubraniem, bo one po to są, żeby się nimi bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×