Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZDESPEROWANA40

OŚWIADCZENIE O DOCHODACH...

Polecane posty

Gość ZDESPEROWANA40

CZY KTOS MÓGŁBY MI PODAĆ LINK DO STRONY Z OŚWIADCZENIEM O DOCHODACH? CHODZI MI O WZÓR, KTÓRY MOGŁABYM WYDRUKOWAĆ I WYPEŁNIĆ. Z GÓRY DZIĘKUJĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie zna takiej strony
?????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt w ogole
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w google to ja też sobie
potrafie wpisać, ale na 20 przeglądanych stron, żadna nie jest o tym o czym mowa... ehhhh co za ludzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w google to ja też sobie
bo wszystkie wyszukane linki to "oświadczenie o dochodach rodziny", nie wystarczy wpisać w google :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o jakie ci chodzi o takie do rat w miejscu pracy powinni wystawić bez roblemu bez żadnych twoich druków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc wszystko zalezy od tego do czego to jest potrzebne i kto ma to poświadczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli cie chodzi o oswiadczenie o dochodach do Banku przy staraniu sie o kredyt to wyglada to tak ze oswiadczasz jakie masz zarobki tzn mowisz ile zarabiasz oni to wklepuja do komputera do wniosku potem przy podpisywaniu umowy dostajesz wniosek do podpisania i to wsio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - oświadczenie polega na tym, że nikt tego nie potwierdza na piśmie tylko sama oświadczasz. Zaświadczenie natomiast jest z miejsca pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi chodzi o oświadczenie
tak jak w tytule wrrr a potrzebne jest do halogotówki, więc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a akane wyraźnie mylisz
zaświadczenie z oświadczeniem, mam nadzieje, że nie jesteś bankowcem, Boże chroń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc oświadczenie składasz telefonicznie lub na ich druku. Mozesz sama je napisać nawet według mnie, tyle że musi zawierać takie dane jak - od kiedy na jaki czas - określony/nieokreślony, czy w okresie wypowiedzienia, czy nie itp :) Nikt nie musi tego potwierdzac pisemnie. Poza tym powinnaś od nich dostać taki druk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysłali tylko zaświadczenie
a do 5 tyś. wystarczy oświadczenie, nie mam czasu czekać aż mi w pracy wypiszą i jeszcze się wielce prosić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli do halogotówki to na tej stronie masz pobierz wzór zaświadczenia: http://www.sygmabank.pl/subpage.php?id_cat=33&what=sgklpl nie mam nic wspólnego z bankowością raz w życiu załatwiałm sobie w paracy ZAŚWIADCZENIE O ZAROBKACH do zakupu telefonu więc moge mieć bladę pojęcie o tym ale jak ktoś powie do czego mu to potrzebne to łatwiej znaleźć w necie to co mu konkretnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podejrzewam ze samo Oświadczenie wypełnione tylko przez osobę zainteresowaną przy pożyczce nie zda egzaminu, bo zawsze sobie jescze życzą zaświadczenia o zatrudnieniu lub o dochodach poświadczone przez pracodawcę, a od rencistów i emerytów ostatni odcinek renty lub emerytury bo musz amieć podstawę że jesteś w stanie płacić raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkooooooo
LUdzie czy wy czytac nie umiecie???? nie chodzi jej o zaswiadczenie ktore wydaje pracodawca,ale oswiadczenie, ktore sama ma sobie napisac i potrzebuje wzoru Boze co za zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akane - jeśli chcą oswiadczenia to znaczy że nie chcą zaświadczenia - logiczne ;) Oświadczenie sobie mogą potwierdzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SunsetSuit dzięki
jak zwykle Twoje odp., są najbardziej rzeczowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×