Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubalik

przyjaźń

Polecane posty

Witam, poszukuję jakiegoś fajnego cytatu, fragmentu piosenki itp. o przyjaźni. Taki jedno, dwu zdaniowy tekst. Wiem,że w necie jest tego pełno,ale nic konkretnego na prawdę nie znalazłam. Jak ktoś zna coś takiego to proszę o wpisanie tutaj. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo,parę cytatów: \"Przyjaźń-uczta dla życzliwych...\" \"Wszystkie wartości świata nie są warte tyle,co dobra przyjaźn\" \"Przyjaźń rodzi miłość na pustyni samotności...\" \"Czym sen dla ciała,tym przyjaźń dla ducha-odświeża siły...\" \"Otwarte serce jest zaproszeniem do przyjaźni\" \"Przyjaźń jak nieśmiertelnik-to blady kwiatek,ale nie więdnący nigdy\" \"Czym dla ptaka są skrzydła,tym dla człowieka przyjaźń:wznosi go ponad proch ziemi\" I jeszcze pierwszy cytat z mojej stopki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam czegoś do prezentu dla mojej przyjaciółki. Bo szykuję jej antyramę ze zdjęciami naszymi od najmłodszych lat po dziś dzień i potrzebuję właśnie jakiś cytat o przyjaźni podkreślający to wszystko ;) Wielkość naszej przyjaźni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Codziennie należy przeczytać dobry wiersz,obejrzeć piękny obraz,posłuchać lekkiej piosenki lub porozmawiać serdecznie z przyjacielem...\" \"Prawdziwy przyjaciel wnosi więcej w nasze szczęście niż tysiąc wrogów w nasze nieszczęście\" \"Nie ma lekarstwa mocniejszego,skuteczniejszego,doskonalszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich,jak mieć kogoś,kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu...\" \"Przyjaźń to nie tylko wspaniały prezent,lecz także ustawiczna praca\" \"Szczęśliwy,komu pośród życia skwaru,bukiet przyjaźni nie zwiędnie u boku...\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×