Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Decora

Jak się Wam podobają takie wieszaczki i ile można chcieć za coś takie na Allegro

Polecane posty

Dodam jeszcze, że są raczej spore. Najmniejszy z łódką ma ponad 50cm szerokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem są fantastyczne! :) właśnie w takim stylu będę urządzać dom :) chętnie bym takie zakupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chciałabyś kupić to właśnie chcę wstawić na allegro mam też inne wzory, chętnie wyślę na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Trzeba by zobaczyć jak to jest wykonane. Ale ogólnie mnie to się podoba, tylko trzeba mieć to gdzie powiesić. A co to tzw: nowoczesnego stylu, to od lat 60 nie wymyślono niczego nowego w zakresie wzornictwa przemysłowego. Cała ta Ikea to odgrzewane pomysły. Robi mi się niedobrze gdy wchodzę do czyjegoś domu i widzę laboratorium :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieszaki są w całości drewniane, a jeśli chodzi o wykonanie to ręcznie malowane wzory zabezpieczone są lakierem. Nie ma więc kłopotu z utrzymaniem przedmiotu w czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś jeszcze wyrazi swoją opinię. Jaka cena za coś takiego wydaje się wam rozsądna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodecory
wiec decoro nie lubie takiego stylu ale niwykluczone ze znajdzie amatorow najlepszy jest numer 2 reszta gorsza w kolejnosci 1, 3, najgorszy z lodka mysle, ze mozesz wystawic za 25 zl powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodecory
1i 2 o wiele lepsze niz 3 i 4 ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aat
najbardziej ten z lodka lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodecory
decora zrob takie swiateczne z platkami sniegu w stylu numeru 2 oraz czerwono-zielony z galazkami ostrokrzewu i gilem jest wieksza sznasa ze teraz ktos kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe moge otworzyć strony
nawet po wklejeniu adresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe moge otworzyć strony
o, własnie mi sie odblokowało! :) najładniejszy wieszak z łódką oczywiście, bo reszta w takim trochę rustykalnym surowszym stylu. myslę, że spoko po 30 zeta łykną w jakiejs nowobudowanej knajpie typu " chata jakaśtam" taka z bali drewnianych w góralskim stylu, a ta z łódka to w jakiejs przytulnej knajpce w stylu marynistycznym decor ktos z pewnościa kupi. rób dalej, bo fajny pomysł. ktos już ci poradził, żebys zrobiła zimowy pejzaż? taka chatka w oddali, sanie z koniem, snieg, choinka itp, cos ze światecznej pocztówki przemaluj i bedzie oki :) moze do przedszkola albo szkoły podstawowej, jakieś misie, grzybki , krasnale, samochodziki, pieski - kotki itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×