Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola92444

To mnie wkurza..

Polecane posty

Gość Ola92444

Niby wydaje sie że jestem nienormalna i nie mam powodu by być zła.....W sumie mój facet nic takiego na pierwsyz rzut oka nie robi.....ale nei zrozumie tego ten kto nie znalazł sie w takij sytuacji... Otóż,po tym jak zrobie mu loda... Zachowuje się....tak ze mam ochote wyiść... Głaszcze mnie po głowie i mówi "bardzo ładnie""albo bardzo dobrze" Ja sama nie wiem dlaczego mnie to tak wkurwia moze coś ze mna nie tak ale nic mnie tak nie wkurza jak to!Czy mam powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyyyyyyyyyyyyy
jesteś nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantaaaaaaaaaa
Ma prawo ci eto wkurzać..To potraktowanie wrodzaju"Dobry piesek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idiota ten Twój facet...Tak się mówi do psa po aporcie... Nie rób mu już loda, bo nie zasługuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdv
Ozesz! tez by mnie wq...wialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola92444
Uffff czyli jestem normalna..Bo mi wmawia że jestem przewrażliwiona...W takim razie jutro mu definitywnie powiem co o tym mysle Dziwi mnie fakt że niby taka głupota a skoro mnie wkurza(i on o tym wie)mógłby z tego komentarza zrezygnowac...Ale on nie może!Po każdym seksie komentuje to tak samo jakby na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeeeeeeeeeettt
Twóhj chłopak jest czuły głaszcze cie i mówi ci że robisz to wspaniale a ty zamiast sie cieszyc wynajdujesz problem.Ja nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola92444
nie mówi że robie to wspaniale ale mówi "bardzo ładnie""bardzo dobrze" Moze to mu tak wnawyk weszło bo z zawodu jest nauczycielem. co nie zmienia faktu ze mnei to denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccceeeeeeeeeeeettt
"nie mówi że robie to wspaniale ale mówi "bardzo ładnie""bardzo dobrze" A co to za różnica wszyscy wiemy co ma namysli A na mysli ma że robisz to wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
traktuje cie jak swoja suke.......... ja bym go w du.....kopneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola92444
dobrze moze i jestem ale czy tak o wiele go prosze? Mnie to denerwuje i nie chce zeby tak mówił A im wiecej ja mu mówie że zle sie czuje gdy tak mówi tym jego to bardziej kreci i mówi to częściej..Czy mu tak trudno skoro mnie kocha zrezygnowc z takiej głupoty jezeli ona mnie tak wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następnym razem
powie że stawia ci piątkę albo szóstkę za loda....albo jedynkę bo się niepostarałaś :P i jescze naganę do dzienniczka....za brak mundurka przy robieniu loda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola92444
moje kolezanki tez twierdza ze jestem przewrazliwona..Kazdy ma inne schizy i on mógłby to zrozumieć i w imie uczucia do mnie..zastapić ten komentarz innym który by mnie tak nie irytował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a zawsze sieeee
zastanawiałam jacy sa w łózku nauczyciele... To już mi się odechciało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech następnym razem nic nie mówi, tylko Ci przywali w patefon, to może trochę zmądrzejesz. Czepianie się słówek i roszzczepianie włosa na dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola92444
byc moze czepianie sie słowek...ale czy on nie moze z tego zrezygnować jezeli mnie to drazni? Najważniejszy jest klimat...i aby kazdy czuł sie dobrze i miło.... Czy az takiego duzego poswiecenia od niego wymagam chcac by darował sobie ten komentarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy mu to napewno prosto z mostu, dobitnie i dokładnie powiedziałaś o co Ci chodzi. A może facetowi po odlocie pada na uszy i nic nie słyszy. Może poczekaj chwilkę i mu wtedy powiedz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak mu laskę robisz, to nie dmuchaj zbyt mocno, bo mu może bębenki popękały i całkiem ogłuchł. Przypominam : to się ssie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgggg mnieee
przesadzasz i czepiasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jako facet mysle ze
masz racje i mozesz sie nawet wkurwiac bo za niedlugo moze mu sie wymcknac i powiedziec " bardzo dobrze suko "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgggg mnieee
a nawet jesli wiadomoze to element gry...........tego typu słowa w seksie nie sa obrazliwe i inaczej sie na to patzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
nie dziwe sie ze cie to wkurza, tym bardziej ze prosilas go zeby tego nie robil.tego to jzu nie rozumiem, jak piszesz ze im wiecej ty mowisz zeby tak nie mowiel tym on bardziej. cos tu nie gra. nastepnym razem kiedy on Cie zaspokoi powiedz całkeim niezle:P. albo zagroz mu ze wiecej nie zrobisz mu loda jesli nie przestanie tak mowic. moze poskutkuje.. powodzenia:) i walcz o swoje:)))bo to anjwazniejsze zebys byla zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że możesz to odbierać, jako komplement i potwierdzenie, że było mu dobrze. Jeśli jednak tak Cię to denerwuje, zapowiedz mu, że jeśli jeszcze raz to usłyszysz, będzie to ostatni raz, gdy to zrobiłaś. Z nim, zrobiłaś :-). Swoją drogą, czy za źle zrobionego loda, dostałabyś uwagę do dzienniczka i musiała przyprowadzić rodziców? Żartuję, bo tak z boku, to ten temat wydaje się śmieszny. Chociaż dodam, że Cię rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×