Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olusia 233146

Fryzury na dyskotekę

Polecane posty

Gość Olusia 233146

Niewiem w co mam się uczesać na dyskotekę to musi bydź orginalne niewiem czy loki , włosy proste pomóżcie a najbardziej bym chciała upięcie ale niwiem jakie :( wyślijcie zdjęcie i jak sie w to uczesać \ Dziękuję!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani.a
ogolić głowę :))))) jakie masz włosy? Bez opisu to Ci nikt nie doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazniejsza niz fruzura jest
odpowiedni UBIÓR - seksowny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia233146
sory mam włosy do ramion i ani proste ani loki a dobry pomysł by ogolić głowę już o tym myślałam :):):?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia233146
ta fryzura musi być orginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co to za dyskoteka?... na dyskoteke nie ma sensu wydziwiac z fryzura bo potanczysz pol godziny i i taksie wszystko rozwali ;P a jeszcze do tego masz krotkie wlosy to niewiele wymyslisz.. najwygodniej chyba kitka, ja robie takiego przekladanego bardzo ladnie wyglada. robisz zwyklegi kitka tak dosc nisko ale bez przesady, wiazesz go cienka gumka taka przezroczysta albo czarna do warkoczykow, nad zawiazaniem rodzielasz wlosy na 2 pasme i przez ta dziurke przekladasz samego kitka. potem to sciagasz troszke i gottowe. pamietaj zeby najpierw wygladzic wlosy zwlaszcza tam z tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfsaewq
zdecydowanie związać! spocisz sie i Twoje oklapną i przekleją sie do twarzy blee nie ma nic gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym związała włosy wysoko w kuc wygładziła je, nabłyszczyła lub wyprostowała i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia233146
Ja bardzo uwielbiam kitki ale mam okrągłą twarz i niezbyd ładnie wyglądam a na dysce chciałabym wyglądać suuper ! ale macie racje bo okropnie to wygląda jak się spoce i włosy przykleją mi się do twarzy więc posłucham chyba waszych rad i zwiąże w KITKĘ ! BARDZO WAM DZIĘKUJE ZA RADY :) :) :) :) 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazniejsza niz fryzura jest
seksowny ubiór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq
ja też mam ten sam problem tylko, że ja mam troche dłuższe włosy......... prosze przyslijcie mi propozycje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego irokeza zeby sie trzymał to chyba z tonę lakieru a pozatym nie zawsze dziewczyna umie sobie tak postawić ładnie włosy.. To nie sabat tylko dyskoteka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jutro dyskoteke w szkole i niewiem jak mam uczesać włosy pomocy co mam zrobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polalolamikakika
hey mam problem mam dyskoteke i nie wiem w co sie uczesac a do tego mam okropne włosy strasznie sie puszą długosc do ramion kitka odpada:)pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkusia
Mysle że decyzja dobra będzie oczywiście jak nie masz grzywki fryzura 6 warkoczywów na górze odgarniasz włosy i zpinasz tak aby cały środek był bez warkoczyka spinasz je i zostawiasz na koniec po bokach robisz warkoczyki najlepiej żeby ktos cie wyreczył bo to dość drutdne...........dalej te włosy które zostawiłaś ułóż karbownicą do tyłu a jak nje masz karbownicy będzie TRUDNO ZROBIĆ TĄ FRYZURĘ......lub prostownicą do tyłu.....(to jest kwestia gustu) Ja czesze sie tak zawsze ale teraz jak mam grzywke nie wiem co mam zrobić na swojej głowie......łeeeee......doraćcie......PROSZE WAS!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się że najlepiej związać włosy. nie każdemu jest ładnie gdy zbierze wszystkie włosy ale przecież wystarczy dobrze ścięta grzywka. tylko nie taka z kilku pasem które obleśnie przykleją sie do czoła! (powiedzcie mi w ogóle jak można chodzić do ludzi z tłustymi włosami??? kilka moich znajomych nagminnie to praktykuje ) ja ma włosy ścięte tak żeby tylko uszy mieć przykryte (kompleks odstających uszu :P) i nie mam żadnych problemów z fryzurą. prostownica, grzebień, lakier i mnie nie ma :) szkoda tylko że na krótkich włosach nie można za dużo pokombinować... a stódniówka się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polalolamikakika
ta fryzura może być fajna ale właśnie też mam grzywkę i nie mam pojęcia jak się moge uczesać:Ppozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dokładnie za tydzień wybieram się na dyskotekę i jak zwykle mam problem z fryzurą...włosy obcięte mam "na Rihannę" -->http://seduhairstylespictures.com/wp-content/uploads/rihanna_short_sedu_haircuts_summer_2009-300x300.jpg . Znudziły mi się już idealnie wyprostowane włosy...chciała bym tym razem wyglądać jakoś inaczej ale kompletnie nie mam pomysłu...proszę pomóżcie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natixxx
Hey ! Wiem że było już multum pytań na temat jak się uczesać, ale nie mam pojęcia jak się właśnie uczesać na dyskotekę. Mam nawet jeden pomysł, ale nie wiem czy zda egzamin i czy będzie fajnie wyglądać ;/ ( jak by co to mam jak moim zdaniem bardzo długie włosy, i mam grzywkę ;p ) Więc myślałam nad takim czymś: żeby do grzywki trochę dobrać włosów ( mam pocieniowane ) tak żebym miała dłuższą, a resztę włosów wziąść do tyłu (tak jak się robi kitkę ; taką bardziej podniesioną) i tak zakręcić z 2 razy i podnieść na czubek głowy tak trochę bardziej na lewo ( bo grzywkę mam na prawo) i spiąść wsówkami (trzyma się bo już robiłam tak na próbę) , a następnie pokarbować grzywkę i te końcówki włosów co zwisają koło ucha xD ( od wsówek do samiutkich końców) i tak ładnie rozłożyć i GOTOWE ! Potem oczywiście kolczyki dla efektu ;p i co wy na to ? nawet fajnie wygląda na ciemnych włosach ( takich jak moje ; mam ciemny brąz) , ale na jasnych nie polecam bo fatalnie wygląda q: Oczywiście piścię czy wam się podoba czy nie, ale tez propozycję fryzur ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzaaz
dlaczego wy sie pytacie na forach a nie fryzjera jakiegos dobrego np w Denique :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxi 258
mam krótką grzywkę, ściętą na bok. włosy sięgają mi do ramion.. Mam problem z dostosowaniem odpowiedniej fryzury na dyskotekę.. Pomocy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajlana
Mam falowane, blond, półdługie,puszące się włosy i nic mi nie pasuje. Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatuś1990
Hej tu masz fajne upięcie włosów, krok po kroku pokazane co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ..............
ten irokez z linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar_
anka.083 ja tu zadnej foty nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×