Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kuzyn82

Kuzynka przyjaciółka od seksu

Polecane posty

Gość kuzyn82

Co myślicie o takiej sytuacji kiedy moja kuzynka jest dla mnie przyjaciółka od seksu? Moja mam i jej tata sa rodzeństwem a my przez długie lata bylismy dla siebie tylko kuzynostwem. Nie zwracałem na niej uwagi jako na kobiete a ona na mnie jako mężczyznę. Zmieniło sie to gdzies około rok temu kiedy ona wyraźnie choć dyskretnie zaczęła mnie podrywać. Z początku było to dla mnie zaskoczeniem i miałem pewne opory ale dośc szybko te opory zniknęły. Początkowo był yo tylko taki niewiny flirt ale pewnego dnia ona zapytała czy mi sie podoba a kiedy powiedziałem, że tak to zapytała czy nie zostalibyśmy przyjaciółmi od seksu. Nie powiem troche mnie zamurowała taka bezpośredniość ale stwierdziłem, że dlaczego nie No i tak gdzies od roku jesteśmy takimi własnie przyjaciółmi od seksu. Oczywiście nie spotykamy sie tylko na seks. Chodzimy tez od czasu do czasu razem do kina, na koncerty czy na imprezy. Mieszkamy w tej chiwli oboje w innym mieście co pozwala nam zachować anonimowość. Nie mamy żadnych wspólnych planów na przyszłośc. Ona ma zamiar kiedyś znaleźć sobie chłopaka a ja dziewczynę i załozyć swoje rodziny. Dopóki jednak z nikim nie jesteśmy związani to taki układ bardzo nam odpowiada. Oboje mamy udany seks i osobę do wspólnych wypadów a jednocześnie nie zamierzamy komplikowac sobie życia i wiemy, że jest to tylko układ na pewien czas. Od razu tez mówię bo wiem, że ten temat na pewno zostanie poruszony, że absolutnie nie zamierzamy miec dzieci a moja kuzynka bierze pigułki antykoncepcyjne więc jesteśmy z tej strony zabezpieczeni. W zasadzie jedynym naszym problemem jest to żeby ktos nas nie nakrył. Jak myślicie czy to co robimy to coś złego? Zastanawialiśmy sie wspolnie nad tym i doszliśmy do wniosku, że nie. Co innego gdybyśmy planowali sie pobrać i miec dzieci ale jeżeli tylko spotykamy się dla obopolnej przyjemności i jest to tylko na jakiś czas to oboje nie widzimy w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×