Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ana skakanaaaa

2 tyg temu-usunieta nadżerka-350 zł. dzis-zasypka-platne??

Polecane posty

Gość ana skakanaaaa

no wlasnie, dzis mam zasypke, a 2 tyg temu placilam za wymrazanie nadzerki 350 zl. I nie zapytalam ginekologa,czy dzisiejsza zasypka jakas? bedzie platna? Jak myslicie? mialyscie cos takiego po 2 tyg od krioterapii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetiyaaaaa
usuwanie nadzerek to wogole w wiekszosci przypadkow naciaganie pacjetek... w wiekszosci przypadkow nei jest ani konieczne ani potrzebne a zdarza sie ze rowniez nadzerki nei ma.... wiec nie poddawajcie sie tym zabiegom zbyt pochopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana skakanaaaa
kurcze jak to nie mialas?? hmmm a moze ktoas inna dziewczyna miala?? mam dzis wizyte o 17 i nie wiem na jaka kwote przygotowac sie... Mowil lekarz 2 tyg na zabiegu o jakiejs zasypce..bylam troche przycmiona bo wymrazaniu...ale chyba o cos takiego chodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moja nadżerka była tam na pewno - trzech lekarzy ją widziało ;) nie wiem o czym mówił twój lekarz, ja byłam tylko na kontroli, ale lekarka nic mi nie robiła, oprócz zwykłych \"oględzin\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana skakanaaaa
cholera to teraz juz nie wiem:( ja tez nadzerke mialam na pewno,wiec to nie bylo oszustwo..ale co z ta dzisiejsza jakas zasypka,to juz nie wiem:(:( okaze sie...ale jak mnie skasuje kupe kasy to zalamie sie:( dzieki z aodzew...smigam do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×