Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sytuacja niewyjaśniona

Czy może wymeldować mnie z mojego mieszkania?

Polecane posty

Gość gość
Każdy pisze , że żona ma prawo ale nikt nie napisał , że żona znęcała się nad mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc300
w 2016 roku wyjechalem do anglii z racji kredytow do splacenia i tego ze moja byla zonka interesowala sie innymi facetami, po 6 miesiacach dowiedzialem sie ze mnie wymeldowala z mieszkania ktore splacalem 11 lat (bylo wziete na kredyt przez tesciow i tez oni byli wlascicielami mieszkania do konca splaty kredytu tu na poczatku sporzadzilismy umowe ze to ja zobligowalem sie do splaty kredytu na to mieszkanie ktore po splacie zostanie przepisane na mnie i na bylą.) rozwod po kolejnych 6 miesiacach. Czy zatem mieli mnie prawo wymeldowac ???. Jesli bylem zameldowany na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc300
w 2016 roku wyjechalem do anglii z racji kredytow do splacenia i tego ze moja byla zonka interesowala sie innymi facetami, po 6 miesiacach dowiedzialem sie ze mnie wymeldowala z mieszkania ktore splacalem 11 lat (bylo wziete na kredyt przez tesciow i tez oni byli wlascicielami mieszkania do konca splaty kredytu tu na poczatku sporzadzilismy umowe ze to ja zobligowalem sie do splaty kredytu na to mieszkanie ktore po splacie zostanie przepisane na mnie i na bylą.) rozwod po kolejnych 6 miesiacach. Czy zatem mieli mnie prawo wymeldowac ???. Jesli bylem zameldowany na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×