Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buehhehehhehhe

w tym ORANGE ci sprzedawcy...

Polecane posty

Gość no tylko w dziurach są
partenr salony, w dużych miastach są tylko i wyłącznie salony Orange!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalllllllinka
ja spisuje a np w firmowych salonach maja klienta gdzies-odsylaja go bo nie chce im sie nic zalatwic-a nasz szef nawet telefony zastepcze kupil dla klientow by nie zostali bez telefonu zanim zaczelam prace w salonie oddalam moj tel do firmowki i nie dostalam zaspeczego a probowali go sami naprawic -wiec to nie jest prawda- jesli tel nie dociera do nas na czas to monitujemy -nie masz pijecia o tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalllllllinka
nie jest tak-np w Bydgoszczy sa i takie i takie salony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalllllllinka jaki szef
nie macie szefów, tylko zwierzchników w roli keirowników i menagerów, nie macie szefów, waszym szefem jest właściciel partner salonu, który jak nie ma kasy, to nie zakupi dla was telefonów, zetafonów itd., heh śmieszysz mnie, że macie może GOLDA w waszym partner salonie - z tego co ja wiem, nie macie hahhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalllllllinka widziałaś
kiedyś Bydgoszcz na mapie pogody?? bo ja nie, a tam są same wielkie miasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalllllllinka
tak nasz wlasciciel to szef a kierownik jest mianowany z pracownikow moze sa jakies beznadziejnie zaopatrzone salony partner-nie wiem u nas jest ok a Zetafonow mamy cały asortyment a ty skoro taki zorientowany to chyba nie do konca bo nie kazdy wlasciel musi byc biedny i mamy golda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalllllllinka
ja nie mieszkam w Bydgoszczy ale ty jakis przygłup jestes bo to miasto wojewodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahhahhhaaa
macie macie tylko ciekawe czemu w statystykach nie ma żadnego partner salonu w goldach, może złe staty dostajemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widać jacy w tych partner
salonach ludzie pracują, skoro po paru postach zwyzywają od przygłupów, widać obsługa tam z przeszkoleniem i każdy, nawet najbardziej marudny klient załatwi tam wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalllllllinka
niedoinformowany jestes w kazdej dziedzinie a wogole skoro tutaj najechano na niekompetentna obsluge to dlaczego sie do tego nie odniesiesz nawet nie wiadomo o jaki typ salonu chodzilo a dla twojej wiadomosci -ta praca jest dla mnie tymaczasowa a wszystko co pisalam jest prawda-obsluga u nas kompetentna i zalatwiamy sprawy jak nalezy ja mam wyzsze wyksztalcenie i nie bede tam pracowac dozywotnio bo mam inne plany ale nie znosze ignorantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalllllllinka
ty jesteś przygłup i pierdolec i chuj ci jebańcu w oko i spierdalaj ojebie wymackany ciulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maalllllllinka
jak ktoś ma wyższe wykształcenie i trudni się takimi rzeczami, to i tam skończy... żal mi Ciebie, nie masz perspektyw, nie masz ikry, skończyłaś tam, gdzie zaczęłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalllllllinka prawdziwa
to wyzej to nie ja pisalam-bo nie znizam sie do takiego pozimu wiec koncze te dyskusje bo Polacy po zawodowkach wszedzie sie musza dowartosciowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maalllllllinka
to kończ Waść, bo uwłaszczasz naszej godności salonowej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalllllllinka prawdziwa
brawo panie psychologu i jasnowidzu ja zaczelam gdzie indziej -a pracuje tam bo dobrze zarabiam -napewno takiego pacana jak ty by tam nie przyjeli a zatrudnialo mnie szefostwo z Warszawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalllllllinka prawdziwa
kończę! nie mma wontpliwości, rze tu som same przygułpy po zawoduwie! rzal mi was debile, dorubcie siem tego wpierw co ja, w salon partnerze pracujem hahhahahhaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maalllllllinka prawdziwa
jak można gdzieś niżej zaczynać, jak to jest najniższy szczebel?? chyba, że w fabryce pracowałaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalllllllinka prawdziwa malin
żalosny dupku daruj sobie jestes niedowartosciowany i nic niewarty to widac podszywasz sie pode mnie bo nie umieesz dyskutowac i nie masz arguentow dobrze ze masz neta bo takiego fiuta ciezko zrozumiec a tu mozesz chrzanic koniec jakikolwiek wpis ti bedzie ten buc co wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu jesteś taka wulgarna
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślałem
że nie będziesz w stanie się obronić, że będziesz wulgarna w przekazie, tak jest w wielu partner salonach.. szczęście nie we wszystkich...! Życzę poprawy i standaryzacji na poziomie innych salonów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
nie wytrwałem tu wczoraj-ale ten koleś benadziejny monolog tu poprowadził-takiś mądry? To jest najniższy szczebel?To w takim razie co ty robisz w Orange-ciekawe czym sie różni pełnomocnik z firmówki od tego z partnera? brak słow a kasjerki z marketów to dla ciebie już chyba totalne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllilllliiiiia
przeczytałam co tu napisaliście i nie rozumiem czegoś sama pracowałam w Erze i niestety ludzie sa ciągle nastawieni na branie,pracowników traktuja jak zera a sami jakie szkoły pokończyli? ja tez mam ukończone studia i do takiej pracy byle kogo nie przyjmują-trzeba posiadac wiedzę na poziomie conajmniej średnim,trzeba sie znać na pracy w exelu wordzie,trzeba się ciągle do kształać,nie jest to praca dla osób ktore chca odpękac swoje godziny i mieć spokój ja zmieniłam pracę na pracę w biurze bo naprawdę było mi ciężko,więc obrażanie pełnomocników wydaje mi sie nie na miejscu,bo to są ludzie inteligentni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktttttt
Ja pracuje w salonie orange i w 100% popieram przedmowczyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toleczka 28
a wiecie jak wyglada test na szkoleniu wstepnym bo ja pretest zdalam ale teraz na szkolenie jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×