Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Moje napewno odczuwa już dawno bo jak się denerwuje to tak na całego niestey :-( Trochę choleryczka jestem, choć nie często się denerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiac mi sie chce jak nam mowia: "nie denerwuj sie - ze wzgledu na dziecko". Latwo powiedziec, ale jak to zrobic, aby sie nie denerwowac, jak sie jest nerwusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to u mnie mówią \"nie denerwuj się bo szkodzisz dziecku\", ale dana osoba nie zrobi nic aby Cię nie zdenerwować. Nie da się trzeba się umieć szybko uspokajać i olewać. Ostatnio jadąc samochodem tak się zdenerwowałam, że myślałam, że mi pomka wysiądzie bo głupek 40 na godzinę jechał i z żadnej strony nie można było go wyprzedzić i jak tu się nie wściec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> ewitap to raczej ajk jedziesz na poznań ale nowa sól uwazam za rodzinne miasto bo tam sie wychowalam, chodzialm do szkol caly czas jezdze tam do rodziny czy na zakupy i tez tam chce rodzic bo znam, szpital i lekarzy a w swiebodzinie mialam okazje byc kilka razy, mam tam tez kilku zanjomych a wogole studiuje na uz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co tam u was dziewczyny jak samopoczucie ? ja jestem ciagle zmeczona zmeczona kiedy to minie ? buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wieczorową porą.Ale namieszałam tym,że napisałam,że czuję ruchy...Ale olewam to -taki life..Ja wiem swoje. do tej która się wtrącała---pogadamy jak będziesz z trzecim dzieckiem w ciąży.Jakbyś uważnie przeczytała to byś się doczytała,że w pierwszej ciąży było to o parę tygodni później.Ale i tak mam gdzieś twoje wywody... Witam serdecznie nowe koleżanki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja mam w pracy kocioł-skarbówka mi zakład trzepie,ale cóż zrobić.Trzeba przeczekać... Ale mi zrobiłyście smaka na wędzoną makrele...mmm...zjadłoby się ... a jutro znów do roboty i i znów z uśmiechem na ustach trzeba panom ze skarbowego tłumaczyć dlaczego tak,a nie inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten u mnie pochmurny i deszczowy dzień. Nie pisałam dawno bo jakoś tak licho się czuła i w ogóle do kompa nie podchodziłam. Zawrotu głowy miałam ale to przez ciśnienie mam bardzo niskie:( zapisałam sie już na usg genetyczne 3D na 20 lutego bo wtedy mój mężuś będzie na urlopie w domu i pójdzie ze mną. Pan doktor który będzie mi robił to usg powiedział że dostane zdjęcia dokładny opis i nagranie na płycie :D mówię wam jak sie mogę doczekać. Boję sie też troszkę żeby z dzidzia było ok, ale jak pomyśle że ją zobaczę to już mi sie łezka krecie w oku :) teraz lecę na ten deszcz do sklepu kupić sobie coś do jedzonka, odezwę się później :) Buziaczki dla mamusiek i głaśnięcia dla maluszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni egzamin z głowy i wolne nareszcie...aż boję się pomyśleć co to będzie na następnej sesji gdy w 8 miesiąc będę wchodzić...może potraktują mnie bardziej ulgowo:-) eh...nadzieja matką głupich... Ostatnio bez przerwy boli mnie głowa, ale to chyba od siedzenia w książkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej izulka!! w koncu sie pojawilas! ja wlasnie jem sniadanko. ale mialam ciezka nocke. bylo mi tak niedobrze ze myslalam ze padne., teraz juz lepiej. u mnie tez dzisiaj chmury i deszcz, az nie chce sie wychodzic. ale czasami trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez rewelacji, ale najważniejsze, że zdany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne!! qrcze. cycki mi rosna z predkoscia swiatla! w zeszlym tyg kupilam nowy biustonosz a dziaiaj czuje ze mi ciasny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...ja jak na razie jeszcze nie zmieniałam, ale też muszę się wybrać na zakupy, bo tylko w jedne spodnie wchodzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spodnie to juz wydalam siostrze. bo sie nie miescilam. zostawilam sobie tylko 2 pary. a tak smigam w dresach. wygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dosyc. rano nie jest tak zle, ale za to wieczorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nic. ja musze leciec. ciezki dzien mnie dzisiaj czeka. pozdrowionka i 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piotle tyle się spisałam a wszystko mi się usunęło. :( Miałam wam tyle do przekazania. Ale może sobie daruje, bo aż mi się płakać chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! ja tez juz sie brzuszkiem cieszylam, a tu wczoraj jak obuchem w glowe dostalam wiadomosc, ze trzeba amniopunkcje zrobic, bo na 50% dzidzius moze byc chory.... Chyba zwariuje.... Na razie czekam na termin amnio, ale tak naprawde jestem zalamana.... Ciagle wyje jak o tym pomysle.... Bez tego dzidziusia nic juz nie bedzie takie samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ci sie stalo okokokoko???? Moze poplaczemy razem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kochana. Nic złego. Po prostu skasowałam wszystko to co do was napisałam, a było tego naprawdę dużo. Kochana, nie słuchaj lekarzy i ich 50, 20 czy innych procent. Może akurat wszystko będzie dobrze. Staraj się uspokoić, żeby nie denerwować maluszka. Poczekaj na amniopunkcje i wtedy się dowiesz co i jak. Wogóle na jakiej podstawie wysunięto taki wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie przejmuj sie okokokokoko, ze Cie sie skasowalo. Jak Cie sie chce, to napisz jeszce raz, a jak nie, to pomysl sobie, ze wylals z siebie czesc zalow.... u mnie chodzi o to, ze jestem nosicielka hemofilii i jesli bede miala syna, to ma 50% szans zeby nie byl chory. Gdy zdecydowalismy sie z mezem na dziecko, caly czas mielismy nadzieje, ze bedzie coreczka.... dziewczynki nie choruja na hemofilie. Dwa tyg. temu zrobiono mi badanie genetyczne krwi i wczoaj, w 11tc, dowiedzilam sie, ze to na pewno chlopczyk - mam chromosom Y w swojej krwi, a ten moze pochodzic tylko od mojego dziecka.... Wszechogarniajacy smutek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, no to rzeczywiście nieciekawie. Nie wiem co mam powiedzieć. Mam tylko nadzieję, że będzie się znajdował w 50 zdrowych procentach. Kochana, trzymam za was kciuki. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Na kiedy masz amniopunkcję? Ona coś wogóle wykaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> EWITAM glowa do gory, trzymam za ciebie kciuki moja mama zawsze mowi ze musi byc zle zeby potem bylo lepiej i to naprawde siew sprawdza :-)))))) -----> IZULKA81 dlaczego bedziesz robila usg3d? masz jakies wskazania? ja chyba sie tez wybiore bo moja starsza sis uridzila sie z rozszczepionym podniebieniem i u mnie raczej beda wskazania chocwvczoraj wyczytalam ze na zwyklym usg tez mozna takie wady rozpoznac a co do pogody to u mnie nadal wiosna, slonko swieci tylko dzis z lekkim wiatrem do dziewczyn ktore sie ucza albo studiuja, damy rade ja jestem teraz na 9 semestrze i tez walcze z egzaminami a w czerwcu czeka mnie obrona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewitap nie martw się kochana trzeba mieć nadzieje że akurat twoja dzidzi będzie zdrowa.Głowa do góry jesteśmy z tobą!! Oczko nie denerwuj się kochana że się skasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana1983 robie to usg bo moja gin powiedziała żeby sobie zrobiła 2 takie usg w całej ciąży. Długo sie z mężem starliśmy o maluszka więc profilaktycznie robie wszystko ci sie da. A i pamiątkę będę mieć fajną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro maja do mnie zadzwonic, zeby umowic sie na USG. Jesli wszystko szybko pojdzie, to USG w przyszlym tygodniu, a potem amniopunkcja (za dwa tygodnie?). Licze, ze od ostatecznego wyniku dzieli mnie jeszcze miesiac. Chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×