Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Julka a pamiętasz taki serial Nikita?? Bo jak tak to ta kobitka chodziła w takim długim płaszczu do kostek czarnym , puchowym. Znalazłam taki w tikeju za 50 funciaków :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula m,y to jesteśmy dwa czołowe bezrobocia forum dzisiaj. A moje dziecko jak zasneło o 12 tak Spi. CZekam jak sie obudzi może jakeiś porzadki z Miśką uskutecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde dzis jestem wyjatkowo leniwa, pogoda i nastroj taki mam chyba :( No wlasnie a reszta lasek gdzie? Moj spal od 13 ale wlasnie sie budzi wiec ide mu robic mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia 1978
co do niani to wejdź na stronę niania.pl tam za darmo dasz ogłoszenie a potem telefony ci się będa urywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka julka -> a nie wstyd wam bezrobotne pasożyty obydwie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poważnie to wam zazdroszcze mi się po porodzie wydawało że posiedzą z dziekiem roczek a ledwo 5 m-cy wytrzymam choć teoretycznie już pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Jestem mamą sierpniowego Kubusia, rodziłam przez cc, czytam Was dziewczyny regularnie od lipca:) i tak nie mogłam się zebrać aby coś napisać, nie raz Wasze rady dużo mi pomogły, nie wiem czy mnie przyjmiecie do swojego grona:) naprawdę fajnie tu macie:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fajnie Was czytać naprawdę:) ja jestem z Rzeszowa, tymczasowo mieszkamy u moich rodziców w Brzozowie, małe miasteczko w Bieszczadach, niestety 9 grudnia wracam już do pracy i tak mi smutno takiego Skarba zostawiać, chetnie wyślę Wam jakieś fotki tylko podajcie prosze namiar na maila, mój mail to pilawska@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz mejla aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aulka ---witamy :)))) No a mama pliszka spada na miotłe :) już mam gipsy kings prawie na fula :) mała sie chichra jest git. No życie jest piekne :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka - z tym siedzeniem w domu to chyba ni ebedziesz jedyna. mnie, jak pisałam, z pracy wykukali i nie wiem czy z takim szaleńczym pędem będę szukała drugiej. nie wiem czy warto. teraz sobie tłuymacz, że pierwsze lata życia dzicka dla jego rozwoju najważniejsze a pierwszy roczek to naj naj naj. :) włosy też ma dalej leca i tez szaleńczo. jak byłam u fryzjerki 6 tyg po porodzie to się zdziwała co mi tyle włósów wypada więc mówię, że po ciązy 6 tyg jestem to mi lecą wtedy ona zdziwaiła sie jeszcze bardziej i powiedziała, że włósy zaczybają wypafdać ok 3 miesięcy po, w jakiejś książce też to czytałam. nie wiem, może u mnie było to spowodowane anemią. generalnie to włośy po ciązy wypadają dlatego, że organizm znowu się hormonalnie przestraja. w czasie ciąży pod wpływem hormonów nie wypadaja te włośy, które normalnie by wypadła. dlatego wiele kobiet cieszy się, że w ciąży ma taki epiękne gęste włosy. po ciązy wypadają te które nie wypadły w ciąży a powinny + te które normalnie wypadają ( normą jest do 100 dziennie). a te wszystkie informacje z jakiejś mądrej ksiązki ale nie pamiętam jakiej. nie wiem czy jakieś odżywki pomoga j asprawę olewam, nic nie robię, czekam ąż samo przejdzie. włosy mam gęste to łysych placków nioe będzie. :P agulka witaj! dziweczyny proszę listy leniwców nie zamykać! ja co prwda na forum dopiero teraz i chyba zaraz mąż przejmuje komputer ale nicnierobienie idzie mi dziś wyjątkowo dobrze! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... objawiło mi się nowe skrzywienie. nigdy za dziećmi jakoś specjalnie nie przepadałam, jak to niektóre mają. za to teraz, gdy mam swoja Emilkę, nagle wszystkei dzieci mi się takie fajne wydają, takie do przytulania. też tak macie? nie wiem czyje to dzieci, na pewno Kornelek szylusi, mają takie świetne fryzury! napatrzeć się nie mogę na czupryniaki! :) moja to jeszcze łysolek ale może odziedziczy gęste chaszcze po mamusi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam wszystkie mamusie raz jeszcze :) śliczne te Wasze dzieciaczki i Wy tez suuuper wygladacie, u mnie jeszcze jest ze 3 kg na plus których ciężko mi się pozbyć :( Ja urodziłam ponad 3 tygodnie wcześniej bo termin miałam na 30.08 a urodziłam 05.08 Kubuś ważył 2570 i miał 54 cm długości a teraz już waży 5500 ciagle nie jest jakimś olbrzymem hihi Mam takie pytanie do Was, czy czepicie swoje maleństwa przeciwko pneumokokom?? spotkałam się z rozbieżnymi opiniami i nie wiem co zrobić, zamierzam dać Kubusia do żłobka jak skończy roczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agulka :-) Twój synuś to taki sam szczuplaczek jak i mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ---> ale emilka urosła. wow :) agulka ---> słodki maluszek . JA szczepie na meningokoki i pneumokoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. Ja dopiero teraz mam czas. Wcześniej uczelnia, potem Miki maruder dzisiaj a teraz kończy mi się robić gulasz i kończę robić sałatkę. Przeraża mnie dziewczczyny co piszecie o tej pracy. To się nazywa polityka prorodzinna. Ja na pneumokoki i menigokoki będe szczepić. Na wypadające włosy biorę Bellissę, do tego maseczka apteczna henna. Naprawdę po trwałej mi pomogła teraz też. Co do pracodawców polskich, to jeszcze tzw prywaciarze mają jedną wspólną cechę, oczywiście nie wszyscy, ale w większosći. Nie płacenia za zamówienia. Wiele moich znajomych który świadczą jakieś usługi się tego uczy. Łącznie z moim mężem. Swojego szefa nauczył, ze pensję się płaci. Teraz ma problem ze ściągnięciem kasy za wykonanie czegoś. Baba i koleś którzy prowadzą firmę, jeźdzą furami itd. Nie są w stanie zapłacić 500 zł. Bo nie ma :D Ku... śmiech na sali. Już od miesiąca mąż się upomina. Jeśli nie zapłacą to każe im pościągać wszystko, a wtedy pójdą w jeszcze większe koszta, bo są to rzeczy wykonane przez inną firmę. Na prawdę, to ja jestem w stanie wyciągnąć 500 zł i zapłacić, nie mając firmy, będąc teraz osobą niepracującą, tylko z oszczędności. Dramat. Karusia, daj spokój, szkoda gadać. Koleżanka się pyta czy może dostać twój numer, bo chce się umówić na ten basen :D. Po prostu Julka, nie jesteś jedyna. Ja to jestem tez mega posożyt. Ja będe siedzieć z Mikim, aż do obrony pracy magisterskiej. Czyli od sierpnia zaczynam jakąś pracę, najpóźniej od wrzęsnia. Chyba że sytuacja materialna by nas zmusiła. Tyle, że ja tak naprawdę posiedzę dopiero jak skończę zajęcia. A teraz to tak niestety jest jak jest. Kurde no to gratulacje z okazji rocznicy :D. Gdzieś ty się podziuewała? Agulka z Krakowa szukałam przez niania.pl, płacę jej 8 zł za godzine i w sumie teraz w Krakowie jest to najniższa stawka. Ona w sumie sama tyle chciała. A szukałam miesiąc. Zależy jaki maluszek. Mi było trudno bo mało kto chciał się zająć 2 miesięcznym szkrabem. Agulka witaj :) To ty moja krajanka jesteś :). Zapraszam zapraszam :D. Kurczę miło wiedzieć, że w Rzeszowie, tez będzie jakaś babeczka z topiku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko nie wiedziałam że Ty też z Rzeszowa :) a często bywasz w Rzeszowie? powiedz mi jeszcze jaki jest koszt tych szczepionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) Oj zbieram się od dawna aby napisać, ale jakoś ciągle coś mi wypadało i tak wyszło. Kompletnie nie mam pojęcia co się u Was dzieje. Mam nadzieję, że jest wszystko ok. U nas jest wsio ok, dzieciaki zdrowe, rozrabiają. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz... emi-mami mi wlosy leca wlasnie od 3 miesiaca po porodzie, kupilam to vichy raczej na wzmocnienie wlosow bo to co ma wypasc to i tak wypadnie. Hormony i tyle. Ja na pneumokoki zaszczepilam, w pon mamy 3 dawke a w 11 miesiacu 4 ostatnia. Pneu i menignokoki w wiekszosci krajow Europy sa jako obowiazkowe w kalendarzu szczepien. Za kilka lat to pewnie i do Polski wejdzie ale poki co mamy musza placic... :( Menignokoki sa w 14 miesiacu z MMR i zastanowie sie jeszcze czy zaszczepie bo nie jestem wielka fanka szczepienia na wszystko co popadnie. Zobaczymy. okoko pisalam, ze lubie czytac Twoje posty bo sa zawsze takie dlugieee :) Tak czy inaczej jestem wiekszy pasozyt od Ciebie bo Ty na wrzes 09 wybierasz sie juz do pracy a ja poki co jeszcze na rok na studia :) Wiec do pracy moze za 2 lata jak cos znajde fajnego :D Kiedys jakas pomarancz mnie nazwala pasozytem jak napisalam, ze siedze w domu z dzieckiem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×