Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Średniowieczne tortury.

Polecane posty

Myślę, że to nie było takie najgorsze rozwiązanie - przynajmniej mieli mniej przestępców. Czytałem kiedyś w czasopiśmie \"Fakty i Fikcje\" jakie praktyki stosowano: 1) Nacinanie skóry na plecach od szyi do pośladków a następnie zrywanie jej za pomocą obcęgów, 2) Gotowanie w kotle - ale podgrzewanie do temperatury, w której delikwent był jeszcze przetomny. Jak mdlał to kubeł zimnej wody 3) Przywiązywanie rąk i nóg i powolne rozciąganie aż puściły wszystkie stawy, 4) Zakładanie drewnianych butów, które można było zmniejszyć poprzez skręcanie łamiąc kości stopy, 5) Przywiązywanie do czegoś w rodzaju koła młyńskiego napędzanego nurtem rzeki. Tylko, że w tym wypadku koło było nad paleniskiem i co obrót klient się przypiekał a potem stygł przez resztę obrotu koła. GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowa igielka
inkwizycja tez trwale zapisala sie w historii,ale nie wiem czy dzisiejsze czasy sa lepsze...Na wojnie morduja,gwalca,torturuja,rabuja,a przeciez 21 wiek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największymi zbrodniarzami byli ci, którzy wymyślali te kary oraz torturowali w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemona z heńkiem
chętnie bym to zafundowała swojemu mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×