Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

Gość kasiadom1
a ja jutro zaczne od serka wiejskiego pieczywka ryżowego,obiad gotowane mięsko owoce i owoce i owoce ,moja znajoma tak schudła 30kg no ale ponoc im wiecej sie wazy tym łatwiej się chudnie a ona 110 kg wazyla i schudla tyle w pól roku,jedyny minus-zaczęła palić papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to strasznie sie boje wyjazdu do chlopaka ze bede jadla:( tesciowa zawsze dobrze gotuje(nie przymilam sie ale strwierdzam fakt) a glupio zostawic pol obiadu na talerzu bo pomysli ze niezmakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiadom1
no moja też super gotuje,extra przyprawia to u niej sie tak roztyłam piekła mi rogaliki nalesniczki itp.a teraz pierogi lepi dla synowej musze chyba rzadziej ja odwiedzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis jestem z siebie zadowolona:) po 17 nic nie tknelam, zjadlam do 1000kcal i jeszcze bylam na silowni:) padnieta jestem jak pies:) zaczyna sie cudownie i ja nie odpuszcze.. do maja walcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie skonczylam cwiczyc hehe:) czuje dzisiaj wszystkie miesnie i czuje sie wspaniale.. wiem, ze mi sie uda.. w tamtym roku sie udalo.. teraz tez sie uda..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja od jutra sie biore ostro (wiem ze od dawno to gadam ale teraz musi sie udac ) bo dzisiaj znow troszke zgrzeszyłam i pozatym ostatnio mało biegam..ale od jutra SYSTEMATYCZNOCS :D ale mam zakwasy na łydkach bo wczorajsza noc cała przetanczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwala dawaj dawaj z każdym dniem bliżej maja jestesmy:-) kurcze oby mi sie udalo do konca postu te cholerne 72 zdobyc..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokonca posty chciałabym 70 jak narazie :) w sumie to tylko 3 kg wiec moze da rade ! jutro naprawde nie zgrzesze obiecuje wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee spokojnie 3kg powinny poleciec:) ja mam 5 kg.. brr.. oby sie udalo.. bee biegac i wiecznie cwiczyc.. aha i chodze przynajmniej raz w tyg na silownie:) a biegac planuje 4-5 razy w tygodniu.. w domu cwicze codziennie.. ani dnia wytchnienia..:) jej.. 6 z przodu ujrzec w kwietniu.. to by bylo cos.. mmm:-) oj wytrwala ja juz bym chciala tyle co ty wazyc.. ale jeszcze 4kg zostalo.. ja mam nadzieje do konca marca dobije do tych 70:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sniadanko 2 parowki i chelebk wasa z serkiem zoltym, na obiad jest kapustka pyszna:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ciekawe monologi prowadzisz :P ja wciełam na śniadanko 1,5 kromki razowego chlebka z pastą tuńczykową (mleka nie kupiłam i z owsianki nici) na drugie śniadanko mam gruszeczkę i pomidorka na trzecie śniadanko (heheh trzecie) mam activię na obiadek ugotuję sobie warzywka i poleję je sosem sojowym mniami :D a na kolację hmmm... zobacze co mi będzie po doopci chodzić, ale chyba twaróg chudy wciągnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie ktoś tu wrócił :D hehe:) ja wlasnie dzis lece do biedronki po gruszki, bo sa za 2,90 za kg:D hehe kupie sobie kilka i bede wcinac:) aha i dzis jeszcze kawalekfiletu z kurczaka zjem do kapusty, ale bez panierki- samo miesko:) i oczywiscie ide na piechotke do sklepu i zajmie mi to jakies 30 minut wiec kolejny ruch zaliczony, wezme ze soba stoper i powiem wam ile mialam spacerku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam, bo musze cos zrobic z twarza, bo niewjysciowa:D i spacerek do sklepu:d buziaki, odezwe sie pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz :) ja mam biedronkę pod domem a do dalszego sklepu wożę doopę autem :o i do pracy też autem ehhh tego ruchu u mnie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faaaajnie :) ja do 16 tej w pracy, potem zakupy, obiad mężowi, dla mnie te warzywka no i potem dopiero rozciągające i orbitrek ehhh ale nie mam już sił wieczorami wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Przepraszam że tak długo sie nie odzywałam ale myslałam że będe musiała zrezygnować z dietki 10 dni spóźnił mi się okres juz myslałam ze bede mamą ale dziś morze czerwone hehe także po okresie ruszam od nowa :-) Nawet tydzień temu sie nie ważyłam bo nie było sensu ale po zważe sie i zaczne od tej cyferki jaka zobacze :-) ) 3mam za was kciuki i nie zapominajcie o mnie Pozdrówka z Mazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jz po obiadku:) teraz przed 17 jakas delikatna kolacyjka typu jogurt z musli:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D kasiulka20 a ile masz wzrostu? bo ja wze 73 ale troche niska jestem (168 ;/ ) wiec wiesz :D ja dzisiaj nie zgrzeszyłam wieczorem jakies bieganko..a teraz lece sie uczyc odezwe sie pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 179cm - jest w stopce:) dlatego mysle ze 65 kg to taki ideal do mojego wzrostu:) kurcze ja juz wiem, e dobrze wygladam z 72kg, a co dopiero z 65 hoho:D ja od jutra biegam, bo to juz post sie zaczyna:) damy arde.. do polowy czerwca bedziemy miec 65kg nie ma szans wytrwala zeby sie nie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam lenia :o idę zaraz do domu... ta idę... wsadzam doope w auto i jadę..... ja chce wiosnę, rower, jeziorko, ruch eeeh i głowa mnie boli.... to pomarudziłam paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sliczna pogoda.. ach nie musze isc pobiegac:) a wytrwala ty jestes z wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz nie okolice wrocławia :D no to to w sumie mamy podobna wage :D obliczajac :P bo ty jestes wyzsza :D ja za pol godzinki ide z kumpela pobiegac...troche głodna jestem ale narazie nie skusze sie na nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zaliczylam konkretne 20 minut..ale dalam tempo fiu fiu:D ide sie kapac i uczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×