Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

trzymaj się blackberry :) pij dużo herbatek żeby brzuszek wypełnić. trzymam kciuki a ja wczoraj tez miałam dietkowo udany dzień :) nawet na orbitreku ćwiczyłam 22 minuty, to 2 minuty dłużej niż zwykle heheheh. dzisiaj planuję 25 minut. zaniedługo może będę śmigać po pół godzinki :) z kondycją coraz lepiej, mam kryzys w okolicach 10 minut, ale jak go przetrzymam to jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez dietka idzie super, ja jednak dopiero zwaze sie w przyszlym tygodniu, bo boje sie, ze teraz nie bedzie zadnych efektow:) dzisiaj sloneczko wiec biegam, a potem ide na spacerek z facetem wiec kolejny..wczoraj cwiczylam okolo 20 minut wiec tez wiecej niz zwykle:) dzisiaj rano zrobilam 20 brzuchow tak na wejscie hehe:) 3majcie sie, odezwe sie pozniej paaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ogolnie przyszlam sie pozegnac\" jade dzis do swojego faceta wroce do domu 25lutego:) ale bedac u niego bede do was zagladac napewno obiecuje...i bede mowic wam jak mi idzie....mam cel przez te 2,5 tyg schudnac min. 4kg jak wyjdzie zoboczymy bo podrodze mam okres(od 14lutego:() wiec zobacymy jak to bedziemi owocnego dietowania zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firnk_a baw sie dobrze:) ja tez do konca postu mam jakies 4kg w planach:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D nom mi jakos idzie dietka dzis jeszcze nie przekroczyłam 1000 cal :D teraz mecze sie nad matura z angielskiego..;/ zna ktoras w miare dobrze ten jezyk????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwala a cos nie tak? ja w miare umiem to moze bede ci w stanie pomoc:) bede jeszcze tylko do 18.30 wiec jak cos to pisz:) pojawie sie dopiero jutro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no i dzis zjadlam: I sniadanie: 2 wasy z creme bonjour II sniadanie: jogurt z musli,3 krazki ryzowe i gruszka obiad: miska kapuśniaku i wasa z kawalkiem sera zoltego kolacja: gruszka i 6 was z miodem..ups:O teraz pocwicze jeszcze i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja uciekam. Pojawie sie jutro popludniu, bo bede u chlopaka :) trzymajcie sie dietki, buziaczki pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wczoraj sie chwalilam i cieszylam ze mi jakos ta dieta idzie,,,a dzisiaj nie powiem tez dietkowo,,ale zjadlam chyba z 8 jablek,,sa dozwolone,ale to chyba juz lekka przesada! no zobaczymy jak sie dalej bede trzymac na dietce...... trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski :) ja dzisiaj sie trzymam dietki i oby jak najdłużej :P musze sie wam czymś pochwalić :D od dwóch tygodni nie miałam niczego słodkiego w ustach hehe :) jestem z siebie dumna :P dzisiaj byłam na zakupach :) normalnie jakz aczełam mierzyc ciuchy to az mi szczęka opadła :D w każdej rzeczy jaka wziełam rozmiar L (jestem wysoka i mniejsze rozmiary sa zawsze za krótkie...) wyglądałam dobrze nic nie było opięte fałd nie podkreślało... a wczesniej... normalnie patrzec nie mogłam na siebie... zajebista motywacja mówie wam :D widze malutkie efekty moich starań oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CheriLady u mnie tez widac efekty :D od kad zaczełam sie odchudzac i chodze na zakupy to najpierw biore M bo L za luzna :D w spodniach tez widac bo wszystkie ktore mam sa luzne ze az mnie denerwuja :D kasiula 20 nom miałam problem ale poszłam do kumpeli i mi pomogła :D ale jakby co to nastepnym razem sie zgłosze..:D bo troche ciemna jestem z ang :D a za rok matura juz :( nie zdam.. ;/ zjadłam ok 800 cal wiec jakies jabłko zaraz sobie przekasze jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała ja to jak mierzyam M dzisiaj to wszystko w pasie i ramionach ok ale np rękaw za krótki i sięgała mi do pępka... więc poprostu jestem za wysoka na M :P a w spodniach to tez widze bo tez sa za luźne ale sobie obiecałam że spodnie kupie sobie dopiero w marcu :p jak efekty będa jeszcze ciut większe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie dziewczyny mamy mobilizacje przynajmniej.. mi waga troche wzrosła ale przez okres chyba ;/ i strasznie boli mnie brzuch dzisiaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaam :D pomimo tego ze jestem głodna jestem happy :D po ciezki tyg nareszcie mam feriie :D i na dodatek tak wiosennie na dworze :D zaraz wybieram sie na rower :P pozniej bieganko :D z jedzeniem tez sie ograniczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) na sniadanko mleczko 0% i musli, obiadek pol miseczki kapusniaku i 2 wasy z serkiem zoltym, teraz pije kubusia:) wczoraj pocwiczylam az 30 minut i jestem z siebie naprawde dumna:) dzisiaj juz biegalam 21 minut hehe czyli o kroczek wiecej niz wczesniej:D na wieczor planuje pomarancze:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny... no i stało się... zgrzeszyłam... zjadłam aż 2 kostki czekolady i 8 malutkich serduszek czekoladowych... ehh jestem zła na siebie ale nie mogłam sie oprzec... tak prawde mówiąc teraz mi niedobrze od tych słodkosci... :/ żeby odpokutowac to dzisiaj zjem jeszcze tylko same gotowane brokułki i zaraz pójde poganiac sie z psem a wieczorkiem poćwicze... no trudno sie mówi i dietka idzie dalej bez przerywania... a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przekroczyłam jak narazie cal :D za pol godz wychodze z domu i wracam pozno wiec nic nie zjem :P ale mam przed nosem pizze i kusi mnie ... boje sie ze sie skusze jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej:) do tego co zjadlam wczesniej dopisuje, 1 mala grahamka, nalesnik z marmolada, musli z mlekiem i miodem- 1100-1200 kcal jak w morde strzelil:/ dzisiaj jeszcze 20 minut cwiczen i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja juz po ćwiczeniach :) az mi lżej... na wage wchodze w niedziele i napisze wam czy coś sie zmieniło :P mam nadzieje że chociaż o 0,2 poszła w dół a w szczególności po tych moich czekoladkach dzisiaj... :/ no ale cóż... kazdemu zdarzyc sie może... napewno z tego powodu sie nie poddam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaa66
HEJ KOBIETKI ZACZYNAM OD JUTRA . MOJ CEL TO WAGA WYMARZONA W GRANICACH 50 - 52 KG. MUSZE OSIAGNAC TEN CEL DO LATA DO WAKACJI ZACZYNAM OD GLODOWKI I OCZYSZCZENIA ORGANIZMU Z NAGROMADZONYCH TOKSYN I IN NYCH SYFOW PLANUJE 14 DNIOWA GLODOWKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to zaczernij sobie nick żeby nikt sie nie podszywam pod ciebie (tam na górze strony w preferencjach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja zaliczylam kolejny dzien niby dietkowo,,ale chyba 10 jablek wpierniczylam jak nic,,,,,, ladnie mialy kalorii??chyba nie wiem ??wlasnie tak z ciekawosci ile te 10 jablek moze miec kalorii?byly takiej srednie wielkosci,,, ale juz mialalm ochote rzucis ta diete i nawpeirnicza sie wszystkiego,ale zjadlam tylko 10 jablek,,,tylko :) powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brożka
Czesc Dziewczyny! Ja zaczelam 2 tyg temu, jeszcze sie nie wazylam...czekam do wtorku. Kupilam stepper, czy ktos cwiczy na tym?sa efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×