Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

czesc kochane, ja nie wiem czy sie cieszyc.. niby codziennie cwicze, nie jem slodyczy, same takie dietetyczne rzeczy, ale jem tego dosc sporo i to mnie martwi..:( i nawet biegac nie moge bo tak zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. ehh mnie cos choroba wzieła... dzisiaj byłam z kumpelami na miescie i musiałam zjes zapiekanke;/ ale jakos ost nie moge sie wziasc...moze przez ta chorobe.. nie zabardzo mam sily na bieganie i cwiczenia...ogolnie mniej jem.jak narazie klade sie do lozka a wiec troche mniej moge sie udzielac..ale nie poddaje sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie po całonocnych baletach, wytancowalam, wlasnie ide jesc sniadanie i na 7.45 zajecia.. nie spie dzisiaj:) hehe buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, ja się trzymam, ale nie umiem się odzwyczaić od codziennego wchodzenia na wagę :o tzn ważę sie i mówię sobie: następnym razem za tydzień a już na drugi dzień rano wchodze do łazienki i na wagę :o wściekła jestem na siebie :o no ale na wadze 74,5 także jest ok :) jutro i pojutrze mam urlop a potem weekend, więc pełna sił poświęcę się ćwiczeniom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! dzisiaj walentynki, zycze wszystkim fantastycznego wieczoru:-). ja zaplanowalam kolacje, tortilla, czyli w miare dietetycznie i salatka owocowa...a Wy jakie macie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz trochę torcika, kuleczki w czekoladzie, galaretka i krówki, czyli tez dietkowo:D spadam do ukochanego:D buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zalamana siedze,bo juz kolejny raz podchodzilam do odchudzania i oczywiscie klapa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deta i pozniej obzarswto na maxa!!!!!!!!!!!\\\\ PALAKC I WYC MI SIE CHCE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny miejmy nadzieje ze to chwilowe :D ja dzisiaj zjadłam 2 paczki i jajecznice;/;/ ale od jutra znow sie biore :( 3majcie sie!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. no ja musze sie znow mocno zmobilizowac.. nie jem slodyczy,białego chelba i po 19 narazie.. ostatnio przesadziłam:( narazie biegac nie moge:( bo zimno i juz mnie choroba łapie:( ale cwiczyc bede codziennie w domu.. do maja musze miec 6 z przodu i do tego musze dazyc.. dziewczyny dajcie mi kopa:( buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sie od dzis bierzemy ! ja tez biegac nie moge bo juz chora jestem ;/ ale w pon jade na narty to tam przez tydz bede miała ruchu :D niepoddawajmy sie ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja biegac bede dopiero jak zrobi sie cieplej, bo teraz to to nie ma sensu.. mam czas do maja wiec zdaze miec 6 z przodu:) tak w marcu- polowa marca zaczne biegac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po sniadanku, jabłko + kanapa czarnego chleba z szynka i pomidorem i popijam teraz soczkiem marchwiowym..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etamania nie wiem czy ktos sie ucieszy moim powrotem.. juz magrat kasliwe uwagi rzucala...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś ty kasiulka? na żartach się nie znasz? przecież te pogaduchy internetowe, nam pomagają. Nikt cię nie wypędzał przecież z tamtego topiku. To zrozumiałe, że dołączyłaś do grupki młodszych dziewczyn ale odwiedzaj nas czasem, zapraszamy. Ja prawie 40 lat mam na karku więc rozumiem to, że zmieniłaś towarzystwo. Magrat jest ok, i napewno nie miała nic złego na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwałą
sorki ze sie nie odzywałam ale nie było mnie cały dzien w domu... dzisiaj z dietka jak najbardziej mi sie udało :) i jestem zadowolona :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow pojawil sie ktos nie wierze hehe:) walczymy walczymy:) wiecie co od marca przed brzuchami postanowilam robic tak 2 x 8 minut abs na rozgrzewke aby rozgrzac te miesnie a potem brzuchy brzuchy brzuchy no i cwiczenia na nogi, posladki i takie tam:) a od marca takze biegam.. oby juz bylo cieplej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka, ty nie szalej tak z tym odchudzaniem, bo się tylko stresujesz za bardzo jesteś wysoka i nie masz zbyt dużej nadwagi, zrzucisz 5kg do maja i już będzie bardzo dobrze, a jak się więcej postarasz to do lata pozbędziesz się jeszcze pare kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim celem jest 10 kg do maja.. od poniedzialku zaczynam z nowym planem dzialania i tym razem musi sie udac.. mam kounie szwagierki i musze naprawde dobrze wygladac..:) dzieki EtaMania za wsparcie..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja od wczoraj sie dobrze trzymam :D oby tak dalej...szkoda ze tak zimno na dworze i sniegowo bo by sie troche pobiegało :D ale po feriach zaczynam znowu :) ahh tez by mi sie przydało do maja 10 kg ale nie wiem czy podołam ;/ zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wytrwala no musimy podolac.. ja musze miec w maju 6 z przodu bo inaczej chyba ie zachlastam..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi zeby miec 6 z przodu brakuje tylko glupich 4 kg.. jak bym sie ostro wzieła i zaczeła solidnie biegac to do marca moglabym miec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×