Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

dobra dziewczynki ja uciekam do szkoły :P odezwe sie po 18 jak wróce :) buziaki i miłego dietkowego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dzisiaj juz zjadlam: śniadanie: 2 krazki ryzowe z plasterkiem sera i pomidorkiem + 2 parówki sniadanie II: 2 male grahamki + mala jogobella truskawkowa na obiadek planuje ryzyk z warzywkami:) no i pewnie batonik muesli:) a wieczorem zaczne a6w:) Cheri gratulacje:) ja sie waze pod koniec marca i chce zobaczyc max 72 kg..:) pod koniec kwietnia ma byc 69-70, a pod koniec maja 66-67:) takie cele sobie postawilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheri..tak dobrze wywnioskowalas mam w poniedzialek 19urodziny... niewiem czemu ale jestem pelna zycia:) sniadanie:czerwona i zielona herbata i pare łyzek kapusty pekinskiej z sosem wloskim knorr polecam fajny zestaw snaidanie 2: bake rolls natural(sucharki) obiad: talerz samej zupy grzybowej bez makaronu i kapustka jeszcze troche w misce zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CheriLady gratuluje :) firanka 3maj sie :* pamietaj ze jestesmyz toba i napewno dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze i ty wytrwala zmienilas stopke gratuluje...skusialam sie na kawalek chałwy (110kcal) wiec narazie dzis zjadlam ok 450kcal i jestem narazie najedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już po szkole dzisiaj troche wczesniej bo 3 lekcji ostatnich nie miałam :) w drodze powrotnej zaopatrzyłam sie w pieczywo WASA :) stwierdziłam że bardziej sie opłaca niż ciągle te wafle ryżowe :P moje małe zestawienie: *wafle ryżowe: -koszt: 2,99 zł -ilośc wafli: 12szt. -kcal w jednym waflu: 35,5 *WASA -koszt: 4,15 zł -ilośc kromek: 22szt. -kcal w jednej kromce: 25 więc przeżucam się na pieczywo WASA. :) moje dzisiejsze menu wyglądało puki co tak: - Sniadanie - mały jogurt, 2 wafle ryżowe z serkiem topionym - przekąska - taka sama jak sniadanie + plaster szynki - obiad - zupa krem jarzynowa (własnie będe ją sobie przyrzadzac) :P więc puki co jest bardzo dobrze :) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firnak_a trzymaj sie dzielnie ;* pamiętaj że jesteśmy z toba i cie wspieramy cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak narazie dobrze....ogolnie to biore jeszcze l-karnityne i chrom(powoduje zachamowanie na slodycze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to planuje kupić sobie błonnik za jakiś czas :P i chciałam jakąś herbatke ale teraz tak mysle że to niepotrzebne marnowanie pieniędzy bo na mnie te herbatki i tak nie działaja a do tego podobno niexle moga rozregulowac metabolizm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem do was zagladalam czytalam wasze sukcesy i porazki ale wstydzilam sie wrocic:( eh...ale teraz tego zaluje bo wiem ze w was mam oparcie:) moim celem do konca maja jest wazyc 75kg a jak to pojdzie to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a naprawde nie miałas sie czego wstydzić :) pewnie widziałaś ile razy ja pisałam że zaczynam diete a po dniu góra po 2 wnikałam z topiku na kilka dni i znpowu historia sie powtarzała najpierw lamenty jaka to ja biedna że wytrzymac nie umiem i takie tam a potem znowu od początku start i tak w kółko ale teraz wziełam sie w garść :) i jakos ide powoli do przodu :) więc pamiętam zawsze będziemy cie wspierac w twoich porazkach i sukcesach i oby tych drugich było jak najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje cheri za wsparcie....mysle o tym zeby chodzic na silownie 2 razy w tyg i raz na basen ale mam tyle nauki teraz ze niewiem czy to uda sie pogodzic...ale w maju to bede nawet codziennie chodzic:)na silownie i na bierznie,rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a wiesz co codzniennie to może nie najlepszy pomysł ale powiedzmy co 2 dzien :) albo pon -wt a potem czw- pt żeby choć troche mieć przerwy hehe :) chłopak mi o tym coś opowiadał że trzeba mieć choc troszke przerwy a końcu on kulturysta i sie zna na tych rzeczach :) no ja już po obiadku... niby to tylko zupa ale nieźle sie nią zapchałam hehe :D a za jakas godzinke pójde poćwiczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wyciagneli na rower zamiast biegania :D dobre i to :D z jedzeniem tez sie powstrzymywałam dzis wiec jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz glód dopada ehh...niewiem co zrobic czy zjesc jeszcze zupe czy jogurt...doradzcie cos sniadanie ---> troche kapusty pekinskiej 2 sniadanie------>bake rolls obiad---->polsalaterki zupy grzybowej i kapusty troche kawalek chalwy(110kcal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszlam do wniosku ze zupa grzybowa ma mniej kcal wiec odgrzalam sobie zupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ze masz tak z kim spalac te kcal ja niestety niemam sama jak cos musze wyjsc i pobiegac jak sie zmobilizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie ciepło zrobi to pewnie w domu mnie nie bedzie :D przez lato bedzie łatwiej schudnac..a tak zeby pobiegac to tylko jedna kumpele chetna mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niemam zadnej ale moje kochanie powiedzialo ze jak zamieszkamy razem to chetnie w niedziele rano zawsze pobiega ze mna i na basen pojdzie....wiec jestem hapyy bo jak juz bede miala 65kg:) to bede kontrolowac wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipiec juz bede mieszkac we wrocławiu....ale tez boje sie ze przytyje bo moje kochanie duzo je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wypadalo by wrescie:) i jeszcze z kasiula a cherilady zapraszam juz do siebie ale cos chyba nie zabardzo chce przyjechac do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×