Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

ja trzymam się dzielnie na tej grahamce od rana :D jeszcze 2,5 godziny i rosołek zjem :) pustkę w brzusiu zapełniam wodą (dziś nie rozstaję się z butelką :P ) zajrzałam do lodówki i tak kusząco przemówiła do mnie pasta jajeczna: \"weź mnie, rozsmaruj na chlebek i zjedz\" :P ale powiedziałam: \"nie nie kochana, nie dzisiaj\" :P - gadam do jedzenia hehehehhehe matko idę nastawić ten rosołek bo mi wali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki widze same skukcesy :) gratuluje :* ale sliczna pogoda... własnie posprzatałam cały dom...troche sie zmachała :D zaraz zjem jakis obiadek i ide na dworek pobiegac bo az szkoda siedziec w domu :D pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwala no to ci zazdroszcze pogody bo u mnie to taka że az sie niechce nosa wystawiac za drzwi... mokro, pochmurnie, zimno i w ogóle brrrr... jeszcze tylko deszczu brakuje albo burzy z piorunami hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje cheri:) ja mam nadzieje, ze za 2 tyg bede miec 72 a Ty upragnione 75!:) i bedziemy razem swietowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka dziękuje ;* ja własnie jem obiadek: *mała gotowana kiełbaska *mała miseczka kapusty kiszonej *3 kromki wasa a na deser chyba zjem jabłko bo tak lezy i mnie kusi hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po 30 min bieganku :) dzisiaj zjadłam : 3 kromki chleba (niestety ciemnego nie miałam:/) troche spagetii na obiad ;/ i dwa kruche ciastka..a wiec troche poluzowałam... ale spaliłam biegajac i zrobiłam 20 brzuszków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze dopiero teraz weszlam na forum ale bylam w galerii hadlowej i kupilam sobie spodnie i butki...kupilam spodnie i wiecie z jednego sie ciesze ze kupilam bo teraz bede widziala jak chudne:D do spodniach nastepne kupie sobie za 2 miechy o nr miejsze:D wiecie co postwilam sobie cel do konca marca musze wazyc 86kg max i bede sie tego trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dawaj ja mam 72 ty 86 i walczmy o to.. zostalo nam 2 tyg.. 30 rano obie sie wazymy firanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ja jakbym miala te 72kg jezu chyba bym skala pod niebiosa:) teraz musze sie starac by jak bede sie przeprowadzac do wrocławia w lipcu wazyc max 70kg:) i w wakacje w spodniczkach chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj w lipcu to ja chce miec 65kg.. i miec bede.. chce juz w czerwcu..:) najwazniejsze dla mnie to to aby dojsc do 6 z przodu.. najwazniejsze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, bywa tak przy odchudzaniu.. trzeba to przetrwac a o tego zmniejszyc ilosc jedzenia i zwiekszyc aktywnosc fizyczna.. ja tez sie bardzo boje zastoju, ale nic.. zobaczymy 30 marca czy juz go nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skladam papiery na fizjoterapie miedzy innymi a tam sa testy sprawnosciowe wiec bede musiala kondycje poprawic bo "ubita jestem wiec kg nie odstraszaja tak ludzi" ale po maturach zaczynam chodzi co 2-dzien na basen...cwiczenie dzien w dzien ..a biegi co 2-gi wiec wtedy to waga mi ruszy tak pozadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade:) to co firanko do konca maja ja 67kg, a Ty 75 co?:D to jest realne:) walczymy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula tobie sie na napewno uda ale mi hmm? 13 kg przez 2,5 miesiaca ni niewiem czy sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) widzę, że nieźle Wam idzie... mi brakuje motywacji, jem kompulsywnie, już nie wiem co mam robić, niby waga jest w miejscu (62 kg) ale czuję, że "rosnę" 😭 ehhh pozdrawiam i dalszych sukcesów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii.. zaraz tam wieki ;) czasami sobie Was poczytuje i strasznie zazdroszcze.. z mojego odchudzania jak zwykle wielkie nic.. wiosna idzie, skąpe ciuchy.. tylko sie załamać, już tak myślałam ewentualnie o jakichś środkach wspomagających, ale boję się, że w połączeniu z anty to średni pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginorosii ja tez biore anty.....pytalam ginekologa niema zadnych przeciwskazan by brac anty i wspomagacze jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to super ;) będę szukała czegoś co spala tłuszcz i zapełnia.. pewnie kupie chrom i co jeszcze polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginorossi a gdzie ty byłas jak ciebie nie było cooo?????? :P to co zjadłam jeszcze po obiadku (czyli przekąska i kolacja): *mała miseczka sałatki *jogurt *2 kromki wasa z pasztetem firanka 86 bedzie napewno do końca marca a nawet 85 :D wierze w ciebie :) kasiulka u ciebie tez będzie 72 :D rany dziewczyny ja naprawde wieże że każdej z nas sie uda :D :D w ogóle jestem jakoś optymistycznie nastawiona do wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherii...wiesz ze mi tez tak sie wydaje,....niewiem wlasnie czemu ale wierze w to i to bardzo..wiem ze najbardziej waga mi sie ruszy w maju...wtey bede miala bardzo duzo ruchu........jedna rzecz mnie martwi w pon mam ur i zawsze jakas czekolada wpadnie itd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa sesja była, chłopak mi do wojska poszedł.. działo się trochę.. nie wiem.. może kupię jakieś wspomagacze i zacznę od nowa szkoda tylko, że silna wola na sprzedaż nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie własnie wstałam.......teraz herbatka czerwona i nic wiecej...dopiero na uczelni kupie sobie jogurt activia i wypije go....po zajeciach jade do domu (125km) wiec bede na forum gdzies dopiero o 17 trzymajcie sie..milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja wczoraj mialam gorszy dzien:) a dzisiaj czeka mnie tylko paczka krazkow ryzowych i 2 soczki marchwiowe z marwita- te jednodniowe i to wszystko:) oprocz tego bieganie 30 minut, ale pozniej pobiegam..:) strasznie mnie juz kolana bola.. no i dzisiaj 5 dzien a6w:D buzka! mam nadzieje, ze takie jednodniowe przejscie kalorii nie wplynie znacznie na moja wage..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×