Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna mamusia

czy on moze mi zabronic wyjazdu???

Polecane posty

Gość w4ty
powodzenia uda wam sie , i najlepiej za granica od razu staraj sie o rodzinne na dziecko , a w polsce przed wyjazdem odmow rodzinne ,gdzie sie wybierasz ja mieszkam w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mamusia
dziekuję Ci za słowa otuchy myślę ze w podobne strony się wybiore.......dawno wyjechałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w4ty
witaj 4 lata temu tutaj przyjechalam . pakuj sie i uciekaj z tego chorego kraju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mamusia
fajnie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena.
warto sprawdzić u prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ oczywiscie
że mozna swobodnie przekroczyc granice z dzieckiem w Twojej sytuacji :) smialo jedź i odpocznij sobie od takiego traktowania. Ja mam to juz za soba,bardzo podobna sytuacja i problemów na lotnisku nie było wcale. Teraz granice mozna powiedziec otwarte i teoretycznie dziecko mozna odwiedzic wszedzie ale skoro nie robil tego jak bylas na miejscu to i teraz bedzie mial w nosie :) widac to jest ten sam typ czlowieka co robi na zlosc bo nie moze miec Ciebie - wiec jak znikniesz z pola widzenia to dotrze do niego ze to juz koniec. W kazdym razie zycze Wam tego :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a....a......a
co moze grozic za taki wyjazd z dzieckiem jesli były facet dowie sie ze wyjechalam i bedzie chcial walczyc o swoje??? jakie ma mozliwosci zrobienia kobiecie pod górkę?? czy moze zmusic ja do powrotu ze wzgledu na dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×