Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipocesar

liposukcja po cesarce - czy robią takie coś w Polsce

Polecane posty

Gość lipocesar

dzisiaj oglądałam program na club Zone- o sławnych mamusiach i o tym jak szybko wracają do figury po porodzie,było o dietach,ćwiczeniach ale tez co ciekawe o cesarkach połączonych z liposukcja brzucha dzieki czemu od razu ze szpitala wychodzi się z płaskim...podobno miala to robione Victoria Beckham...czy slyszalyscie moze czy nasi rodowici lekarze sie tego podejmuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to troche dziwne pytanie bo raczej u nas nie ma pieniedzy na podstawowe zabiegi a co mowic o liposukcji!czy jakbys zaplacila to moze by i zrobili w jakiejs klinice.ale mnie zdziwilo jak jedna z dziewczyn napisala ze miala plastyke brzucha robiona po cesarce na nfz.ale to chyba niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno się da, ALE musiałabyś chyba rodzić gdzieś w prywatnej klinice, w której jest lekarz chirurgii plastycznej. Sama myślę o plastyce brzucha a nie liposukcji (aczkolwiek ta jest często częścią zabiegu). Natomiast ja chcę urodzić SN, odczekać rok i wówczas zrobić zabieg. Mam sporo skóry po trzech ciążach i myślę, że po czwartej już będzie ZBYT dużo. Co do ewentualnych kosztów to JA się nie martwię, bo akurat mnie stać (to do zawistnych bab, które zaraz zbiorą się linczować). Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ty lipenka jak to cie stac...zartuje.dowiadywalas sie o ceny takich zabiegow i przebieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czytałam o lekarzu w Bydgoszczy, w 10tysiącach się mieści i jest podobno niezły. Dla mnie Bydgoszcz jest wygodna, bo blisko. Kwestia tego czy będę się kwalifikowała, bo niestety trzeba być zdrowym, żeby się \"upiększać\" a nie wiem jak to będzie po czwartej ciąży. Także na dzień dzisiejszy jest plan i money. NIC więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale zabieg ogladalas czy cos wiesz o dochodzeniu do siebie potem i jak to jest podczas cesarki moze slyszalas?no i koncowe pytanie ktos mowil ze na nfz robia ale to raczej niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipocesar
na nfz napewno nie robia jak byl przypadek to pewnie ktos mial jakies znajomosci pytanie do mamy po 4 ciazach-skora zostala Ci z powodu zbytniego przytycia czy moze to mala genetycznie uwarunkowana elastycznosc skory to spowodowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodzenie do siebie zapewne niełatwe, jest specjalny opatrunek, kilka wizyt u lekarza. Myślę, że to wszystko indywidualnie od pacjentki zależne. Wiem jedno, po PLASTYCE brzucha pozostaje naprawdę długa blizna biegnąca pod brzuchem. Z czasem jaśnieje i wygląda nieźle, ale jest. Ja się tym nie przejmuję, bo nie zamierzam uczęszczać na plażę nudystów. Blizna jest w linii \"bikini\" i co tam, mąż się nie będzie brzydził a tylko on te okolice będzie oglądał. Co do liposukcji po CC to... cóż jakoś nie wierzę. Przecież cc to przecięcie powłok brzucha łącznie z mięśniami itd. a liposukcja to zabieg bezpośrednio pod skórą. Czasem słychać plotki, że kobieta płaci za wycięcie nadmiaru skóry czy coś, ale jakoś w to nie wierzę. CC to chyba jednak za wielkie obciążenie, żeby jeszcze dokładać odsysanie tłuszczu itp. Przecież kobieta musi do siebie dojść. Do zabiegów plastycznych potrzebne są zupełnie inny sprzęt. Ile szpitali miejskich, powiatowych itd. stać na urządzenia chirurgii plastycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipocesar, jestem dopiero po trzech ciążach i jestem obecnie w czwartej. Średnio w ciąży przybywało mi 10 kg wagi. Nie jest to dużo, ALE... Skóra na brzuchu nie jest aż tak elastyczna, żeby \"wstąpić\" się po tylu naciąganiach. Mam jej nadmiar (co teraz mnie nie martwi) i wiem, że skoro po trzeciej ciąży była to i po czwartej będzie. Chodzenie na siłownię, aerobik itd. pomogło pozbyć się tkanki tłuszczowej i spowodowało, że brzuch miałam zawsze dość płaski, ale skóra na nim nie była ładna po ciążach, było jej za dużo. Nie mam pojęcia jak długo dochodzi się po CC, ale moim skromnym zdaniem trzeba dać szansę organizmowi na powrót do \"życia\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipocesar
mowisz ze skora nie jest juz w takiej formie po 3 ciazach ....a jak bylo po 1? tez tak dratycznie sie zmienila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipocesar
ten program powtarzaja teraz na club zone wlaczcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz cokolezanka po blizniakach wrocila po porodzie bez cwiczen do plasciutkiego brzucha wpierdziela mase i wogole laseczka dalej ale jednak wlasnie ta skora.na poczatku jak mi powiedziala o tym zabiegu toaz mna trzasnelo i odrzucilo ale w koncu sama popatrzylam na siebie i mowie nie takie glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipocesar
to kolezanka naturalnie wrocila do formy czy miala jakis zabieg"? jak tak to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noja droga ...
Jak autorka mysli ze NFZ refunduje liposukcje to ... buahahahahahhaha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipocesar po dwóch ciążach skóra była ok. Płaski brzuch ZAWSZE miałam, ale to ćwiczenia \"brzuszki\", których potrafiłam robić po 200. Natomiast przy trzeciej ciąży miałam potężny brzuch. Skóra się bardzo rozciągnęła i nie wróciła do stanu sprzed ciąży. Brzuszki doprowadziły mięsnie do stanu sprzed, ale skóra była już widoczna. Jednak nie zdecydowałam się na plastykę, bo stwierdziłam wraz z mężem, że jeszcze jedno byśmy chcieli. ACHA i ważna rzecz. Plastyka brzucha to nie odchudzanie. U mnie to będzie zabieg usunięcia nadmiaru skóry. Nie muszę się odchudzać. Co do liposukcji to też nie jest to zabieg odchudzający. Niektóre kobiety tak myślą i potem piszą źle o takich zabiegach. Odchudzanie ok., ale przed zabiegiem liposukcji czy plastyki. Lipocesar powiem tak, po pierwszej ciąży wyszłam ze szpitala chudsza niż przed ciążą a brzuch znikł natychmiast po porodzie. Nie miałam ani jednego rozstępu czy czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipocesar
ja planuje jedno dziecko i mam nadzieje ze plastyka nie bedzie potrzebna ale liposukcja kto wie...boje sie przytycia w biodrach,bryczesow bo to mi zawsze bylo najtrudniej zrzucic....a swoja droga podziwiam-czworka dzieci w dzisiejszych czasach no no nie lada wyczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmila krotko piersia ale wiesz co ja tez po blizniakach i nastawialam ja na pasy i wogole zero slodyczy i po porodzie poszlam zobaczyc malenstwa a ona plaski brzuch i skorka tylko nie ta niestety samoistnie doszla do siebie. a z ta plastyka wlasnie to nie zabieg ogladalam chce byc piekna i tam wyraznie mowia o zrzuceniu kilogramow malo tego po zabiegu tez trzeba dbac o siebie i papieroskow nie palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie... jednak to zawsze ingerencja. Trzeba się liczyć z tym, że i powikłania mogą być. Na szczęście jest sporo informacji w internecie i na stronach klinik chirurgii plastycznej. Ja teraz jestem taka odważna i sobie lekko podchodzę \"a tam zrobię..\" itd. Ale nie mam pojęcia czy moje zdrowie pozwoli. Nigdy nie wiadomo, ale staram się jakoś optymistycznie nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam w Poznaniu dr Adama Kruka. Robił mi liposukcję i laser. Efekt jest zajebisty. Jak oglądam swoje zdjęcia to nie moge uwierzyć czemu tak późno się zdecydowałam. Bałam się po prostu i dawałam się naciągać na lipolizę, która na brzuchu nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia88r
Czytałam właśnie tekst o liposukcji po ciąży i cesarskim cięciu tutaj http://liposukcja.com.pl/liposukcja-po-ciazy/ i podobno nie ma przeciwskazań, ale też moim zdaniem trzeba wybrać metodę, która obkurcza skórę, albo zdecydować się na jakieś dodatkowe zabiegi np karboksyterapię albo jakiś masaż endermologiczny... W moim przypadku widzę, że będzie trochę za dużo skóry, a też już widzę, że mam rozstępy, których muszę się jakoś pozbyć - próbowałam kremów, żeli i nic nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia
Dnia 24.11.2007 o 22:24, Gość lipocesar napisał:

ja planuje jedno dziecko i mam nadzieje ze plastyka nie bedzie potrzebna ale liposukcja kto wie...boje sie przytycia w biodrach,bryczesow bo to mi zawsze bylo najtrudniej zrzucic....a swoja droga podziwiam-czworka dzieci w dzisiejszych czasach no no nie lada wyczyn 🙂

Czwórka? Nas jest 11 i mama , wiek 48 lat ma się super. Wystarczy chcieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×