Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowna_tematem

Czy lubicie nosić stanik ?

Polecane posty

Gość zainteresowna_tematem

Dziewczyny czy lubicie nosić stanik ? Przyznam że ja po 8 godz. pracy pierwsze co robię po przyjściu do domu to go zdejmuję. Na co dzień noszę bezszwowy stanik elastyczny. Czy jestem osamotniona ? Czy tylko mi stanik wydaje się niewygodnym pancerzem? Kupowałam już rożne, markowe i nie markowe, mam ich chyba ze 100 i żaden nie jest wygodniejszy od elastycznego topu. Stanik z fiszbinami powiększa biust i sprawia że wygląda seksownie jednak dla mnie jest on okropnie niewygodny. Bardzo jestem ciekawa jak to jest u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem po domu nie nosze:P:P no i tego lata było tak gorąco że każdy dodatkowy ciuch był udręka to chodziłam albo bez albo w bikini pod ciuchami. jednak takie nagminne chodzenie nadmiernie wycieńcza delikatna skore biustu i skończy sie to niezbyt dobrze. a próbowałaś może staników z satyny bez koronek i aplikacji one są najdelikatniejsze :) no i best bra ma rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best bra propaguje
staniki które maxymalnie ściskają człowieka pod biustem. Zresztą moze i ma racje, bo biust w takich fajnie wygląda, ale wygodne to to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALOZYMY SIE ZE
jest? posluchala best bra i jest wygodniej niz bylo w obwodzie wiekszym o 15cm, nie msuze poprawiac nic nie wuwira, stanika nie czuje :) za to zapiersdzieljacy pod szyje stanik to sie wlasnie czuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpię
nie lubię też nosić majtek i skarpetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeśnySłodziaczek
A ja lubię skarpetki takie duże i mieciutkie :) ale faktycznie, najlepiej jest w samych skarpetkach, bez majtek i stanika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontyouknow3
nie cierpię stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpię
takie duże i miękkie skarpety bez ściągacza mogą być. ale rzeczywiście bez majtek i stanika. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co chce sie zakładać
nie bede sie zakladac czy jest czy nie jest, bo nosze ciasne pod biustem staniki. I nie jest mi wygodnie bo jeżeli mnie coś ciśnie to sie nie czuje komfortowo. Jeżeli ty lubisz - prosze bardzo. Ja nosze bo takie mi pasują i biust fajnie wygląda, ale nie są wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kiedys sciagalam stanik
zaraz jak przyszlam do domu a teraz mam przewygodne, dobrane ta sama metoda, ktora dobiera best bra:) kiedys nosilam 70B ktore latalo, przesuwalo sie, wjezdzalo na biust i dziabalo fiszbinammi, w tej chwili 65D, ktore trzyma jak trzeba i zostaje na wlasciwym miejscu mimo dzikich podskokow i uprawiania sportu:) i wcale nie dusi-jesli stanik jest duszacy to znaczy, ze jest za ciasny i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli stanik jest odpowiednio dobrany,to leży na mnie bardzo wygodnie i mogę nosic go przez cały czas. Dla mnie nie ma to większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tego nei rozumiem. wybiera sie takie staniki w ktorych czlowiekowi jest wygodnie i wtedy sie normalnie nosi bez problemów. ja bez stanika nie umialabym funkcjonowac. juz bym miala cycki po kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
mam jedrne i nieduze cycki, wiec w domu NIGDY nie nosze:) no chyba, ze sa goscie;) jak sie uprawia sport i nie ma duzych piersi, to naprawde nie trzeba ciagle chodzic w tym pancerzu:o latem czesto latam po domu w ogole nago. natomiast poza domem - zawsze wygodny, dobrze dobrany stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna wariatka z kafe
jak wygodny to nawet taki w którym zaśniesz i go nie czujesz;) spoko ja zawsze mam stanik bo sobie dobrze dobrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotinn
im większe piersi tym większy z tym problem. Ja nie śpię w staniku. Jednak poza tym zawsze zakładam. Chodzenie bez niego jest po prostu niewygodne,a biust wygląda nie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coopa
coopahref>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja unikam spania w biustonoszu, ponoć to niekoniecznie zdrowe. Natomiast na co dzień noszę staniki wysokiej jakości, w których czuję się bardzo komfortowo i wygodnie. Jeśli któraś z Was poszukiwałaby pięknej bielizny to polecam Wam sklep Alles. Mają bardzo duży wybór wzorór modeli i kolorów.. Uwielbiam ich <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każda z nas będzie lubiła stanik, gdy będzie wygodny i dobrze dopasowany. Teraz są popularne usługi brafittingu i z doświadczenia wiem, że dopiero po nich kupujemy sobie dobre biustonosze. Od siebie mogę dodać "reklamę" ;) - biustonosze bez fiszbin, ale takie które dobrze trzymają biust są tym co powinniśmy nosić. Mogę polecić ten model https://mojbutik.pl/bielizna-koronkowa-kolekcja-exclusive/38-251-bielizna-koronkowa-zestaw-simona.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×