Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabeł Wpieniacz

Co sądzicie o tym projekcie domu???

Polecane posty

ten pierwszy dużo ładniejszy....tylko stasznie wielki...potrzebujesz aż tak dużego domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak marzy mi sie bardzo duży dom :) tak ten pierwszy tez mi sie podoba ale ja bym chciała z bali Chyba jedynym wyjście jest wybudowanie domu z bali z pierwszego projektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drugi według mnie wygląda strasznie,tak jakby pierwotnie była inna konstrukcja a póżniej coś do niego dobudowano z tych dwóch zdecydowanie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wardens of mine
Pirwszy projekt jest ladniejszy z zewnatrz.ale wnetrze bardzeiej podoba mi sie tego drugiego.Lepiej zagospodarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upujeeee
super projekty na tej pierwszej stronie.. Czy ktos sie orientuje ile moze kosztowac budowa domu z tego pierwszego projektu?? Ile moze wynosic całkowity koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w tym drugi podoba mi sie tylko to ogromne okno ni i to ze jest z bali :) powiedzcie mi może sie trochę na ty znacie czy jest taka fizyczna możliwość zrobienia z 1 projektu domku z bali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat wykonuje domuy z bali i ma na swoim dorobku naprawdę duże wyzwania,koszt budowy takiego domu to ponad 2 tys za metr bez działki teraz jest duzo firm budujacych domy z drewna,popytaj ich czy to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do firmy która mieści sie we Wrocławiu Właściciel powiedział mi ze przybliżony koszt budowy domu z bali pow. ok. 200 m2, stolarka okienna, dach z trzciny wynosi 500 tys (koszmar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to i tak taniej niż kupno mieszkania w bloku,teraz ceny w Warszawie zaczynają sie od 7 tys/m2 masz tutaj projekty zrealizowane,ale każdy jest uzgadniany indywidualnie.Jesli nie masz tyle kasy postaw mniejszy http://www.apispw.pl/pol/zp.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawasaki
pierwszy projekt bardzo ładny, 2 tez niczego sobie. Chociaż pierwszy bardziej mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego ogromnego okna to wiesz fajnie wygląda ale pomyśl jak będziesz to myc? na 4 metrowej drabinie? a z zewnątrz bo nie przypuszczam żeby u góry sie otwierało. poza tym wiesz jakie będzie drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobają mi sie duże okna i nie będę z nich rezygnować!!! tylko dla tego ze będzie źle sie je myło, a koszt cóż dom postawie na cale moje życie (chyba warto zainwestować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rezygnuj z okien,ja mam cztery duże okna wysokosc 2,8 szerokości łącznie 4 metry.Myje je płynem clin i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 1. projekt dom ogromny - przez to duza powierzchnia do ogrzania musisz to przemyslec, dach kilkuspadowy 285.0 m² - barrrdzo duzo na sporą działkę bez podpiwniczenia elewacja - tynk ale przeciez mozesz zrobic drewniana - jesli zalezy ci na drewnie. okna wtedy koniecznie drewniane z grbymi szprosami a nie złocistymi kreseczkami i nie biale plastiki 2. projekt dom ciekawy lecz dla mnie nie zachwycajacy (bardziej mi sie podoba \"63\" ale to juz olbrzym tez duzy - ogrzewnanie piekne okna - ale tym samym dom bardziej \"wychłodzony\" taka wlasnie elewacje mozesz zrobic na pierwszym domu, to panele drewniane. Jest szeroki wybor elewacji drewnianych znalazlam kiedys firme pod bielsko biala, poszukaj ich - robia solidnie. Ale koszty drewniaków duże sa:)) dlatego mieszkam w starym z bala a nie nowym:)) \\Powodzenia ps. nie zagladalam do \"srodka\" domow wiec sie nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×